Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia,čia Tavo plotai vynuogių? blink.gif
Turime dvi,man atrodo svarbu vieta.Mieste atokaitoje auga,dėžėmis skinu vynui(valgymui rūgščios man,mėlynos)Sodyboje ištisai serga,ne vietoje pasodinta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 20, 12:54)
Dusia,čia Tavo plotai vynuogių? blink.gif
Turime dvi,man atrodo svarbu vieta.Mieste atokaitoje auga,dėžėmis skinu vynui(valgymui rūgščios man,mėlynos)Sodyboje ištisai serga,ne vietoje pasodinta. ax.gif

Ne mano , apsaugok viešpatie biggrin.gif Ir nuotrauka ne Lietuvos vynuogyno manyčiau. Pagal vynmedžio kamieno storį sprendžiu , daug metų jau .
Nuotrauka kaip pvz kaip turėtų būti teisingai nugenėta lapkričio mėnesį vynuogė.
Ingrida , pas tave Ivanausko rastinukė jei senai auga? Jinai nereikli . O visos desertinės yra opesnės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 20, 13:08)

Ingrida ,  pas tave Ivanausko rastinukė  jei senai auga? Jinai nereikli . O visos desertinės yra opesnės  wub.gif

Viena sodybietė atvežė vynuogę prieš n metų,sakė Akdam. mirksiukas.gif Tai va toks vynas buvo rusų laikais. bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 20, 13:17)
Viena sodybietė atvežė vynuogę prieš n metų,sakė Akdam. mirksiukas.gif Tai va toks vynas buvo rusų laikais. bigsmile.gif  biggrin.gif

Vyna pamenu , tokios vynuogės man guglas nemeta smile.gif
Vynuogyno norėčiau , bet ne Lietuvoj biggrin.gif Gal praėjusiam gyvenime turėjau mirksiukas.gif
Labai man gera buvo po Bordo pakeliauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 20, 12:40)
https://www.nexles.c...erde-10-ml.html
Va sitas ,kiti jokie net neveikia.

Dabar noriu toki pikantiska klausima uzduot ,ar Jurga Baltrukonyte yra viesas asmuo ,ta prasme celebrity ir ar dera apie ja kalbet?


Aha, pas mus kaip tik gausi tokį ))

Hmm, pagooglinau, kas ta Baltrukonytė. Žurnalistė, redaktorė, nuomonės formuotoja. Ką aš žinau, ar čia skaitosi viešas? Nuomonės formuotojai tai paprastai labai vieši.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 20, 14:50)
Aha, pas mus kaip tik gausi tokį ))

Hmm, pagooglinau, kas ta Baltrukonytė. Žurnalistė, redaktorė, nuomonės formuotoja. Ką aš žinau, ar čia skaitosi viešas? Nuomonės formuotojai tai paprastai labai vieši.

ištrauka iš įstatymo smile.gif
60. Viešasis asmuo – valstybės politikas, teisėjas, valstybės ar savivaldybės pareigūnas, politinės partijos ir (ar) asociacijos vadovas, kuris dėl einamų pareigų arba savo darbo pobūdžio nuolat dalyvauja valstybinėje ar visuomeninėje veikloje, arba kitas asmuo, jeigu jis turi viešojo administravimo įgaliojimus ar administruoja viešųjų paslaugų teikimą arba jeigu jo nuolatinė veikla turi reikšmės viešiesiems reikalams.
Atsakyti
Taiva ,kol as tos formuotojos nebuvau vaizdo macius ,mano nuomone nuo 1986 moksleivio zurnalo laiku buvo apie ja labai teigiama.Kartu su zurnalo panele laikais ir visa kita.
O vakar kazkaip feisbukas ismete jos reportaza apie Birzus.O va tame reportaze ji mano nuomone taip nuformavo zemyn ,kad galvoju ,negi zmones taip gali pasikeisti , i bloga.Atvaziavo su romanijos cigonu outfitu i protestantiskus birzus,kur salia jos visi kaip is puritonu mokyklos neiseje niekada(issikyrus pora bobuciu,rozytes tipo,bet manau jos gavo atlygi uz toki ampua),saules akiniu isvis nenusiime.Niekada.As tokiu atveju manau ,nutraukciau pokalbi,nesvarbu su kuo,tai baisi nepagarba.Galiu aisku pati as jai pastabas feisbuke parasyt ,bet gal kas kokia nuomene apie tai isreiks,kad buciau labiau orientuota .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 20 liepos 2023 - 13:10
QUOTE(Muka @ 2023 07 20, 13:54)
ištrauka iš įstatymo smile.gif
60. Viešasis asmuo – valstybės politikas, teisėjas, valstybės ar savivaldybės pareigūnas, politinės partijos ir (ar) asociacijos vadovas, kuris dėl einamų pareigų arba savo darbo pobūdžio nuolat dalyvauja valstybinėje ar visuomeninėje veikloje, arba kitas asmuo, jeigu jis turi viešojo administravimo įgaliojimus ar administruoja viešųjų paslaugų teikimą arba jeigu jo nuolatinė veikla turi reikšmės viešiesiems reikalams.


tai ar žurnalisto ar nuomonės formuotojo veikla turi reikšmės viešiesiems reikalams? Kaip ir turi?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 20, 15:21)
tai ar žurnalisto ar nuomonės formuotojo veikla turi reikšmės viešiesiems reikalams? Kaip ir turi?

Bingo smile.gif taip viešas asmuo, įstatymas priimtas balsavo 72 Seimo nariai, susilaikė 6 parlamentarai.
Viešuoju asmeniu bus laikomas ir visuomenėje žinomas fizinis asmuo, populiarus socialinių tinklų veikėjas arba tinklaraštininkas, formuojantis tikslinių visuomenės grupių nuomonę įvairiais klausimais ir (arba) už šią veiklą gaunantis pajamas, jeigu jų veikla turi reikšmės viešiesiems reikalams.
Atsakyti
Avims reikia nuomone suformuot siais laikais,nes avys jos nebesusiformuoja sau "teisingai".Ot laikai.
Mazu krosantu nerasta,ismaisem visus PC,susinervinau.Liko centre paieskot,bet abejoju,matyt visus isveze i Lietuva.O kai nereikejo ,ju buvo visada.
Dar sios nakties nuotykis.Apie 4:15 visada gryzta jaunimas i naktinio klubo ir triuksma pakelia,bet siuo metu nebuvo didelis,bet lape,ka ta pridare apie 4 ryto.Staiga pasklido pauksciu gvardijos klyksmas,bet atrodo,kad sarkos,varnos ar kovarniai,ne zuvedros.Klyke visi lakstydami gal kokias 5 minutes ir aptilo,o tada pasigirdo paukscio dejone,agoniska tokia,ko gero lape pastvere koki ziopla,tupinti zemai,bet dantis suleido ne mirtinoj vietoj,o kazkur,kur kankinosi paukstis ilgai silpstanciai,taip gailiai,kad asaros byra.Po to nurimo,bet pauksciai ilgai dar klykavo,tai po kelis,tai po viena.Nu man taip baisu buna tokiais atvejais,kai lapei pasiseka,ta dejone gyvuno iki pat sirdies duria.Pries langus yra parkelis nedidelis,daug dekoratyviniu augalu,krumu,tai ten lapei daznai pasiseka,bet koks paukstis toks durnas,kur miega zemai,lapei prieinamoj vietoj,neisivaizduoju.Ir tai ne pirmas kartas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 20 liepos 2023 - 14:13
Tie nuomones formuotuojai atsirado ,kai buvo bandyta kazkaip isversti ir adaptuoti teigini - itakingas spaudos leidinys.
Beje Jurga Baltrukonyte man buvo visai ir itakingas spaudos ir nespausdintos ziniasklaidos asmuo.
Man kazkaip susirode,kad tame reportaze ,ji bando kazkokia nusenusia Esmeralda islauzt, o niekada nenusiimami saules akiniai man formuoja nuomone ,kad zmoguaus akys -lazeriai ,saugo kitus ,,kad skyliu nepradegintu.Atsiprasau ,bet tokia nuomone man suformavo.
O tas Gasanovas ,is kurio tikejausi visai mazai ,pasirode puikiai ,ypac su jo tokia reputacija.Tai va jis savo reputacija pagerino.
Atsakyti
Vyriausia dukra turėjo reikalų su ta Baltrukonyte.Pirmiausia ex marti buvo išsiūsta pas Baltrukonytės draugą į Kanarus fotografijos stovyklą.Ten susidraugavo,tada jau su dukra skrido kitais metais.Buvo prifotografuota,kaip ir įdomybė ta mano dukra,parašytas straipsnis apie ją ,marčią žurnale,per kelis lapus. ax.gif
Nuomonės formuotoja viešas asmuo?Nu netikiu,tai tada mano marti,nuomonės formuotoja vieša? blink.gif
Atsakyti