Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Oi Ingrida , tu cia tiktum su cigonais rietis. O tai jie mano skandinavisko salto kersto po dvieju metu nesupranta biggrin.gif
Ir jums rimtai atrodo ,kad itariant insulta ,kas labai gali but ,dar gali but letas kraujavimas i smegenis, yra laikas visokiems skambuciams,babute gaus platu insulta vien tuos rezultatus diktuodama.O pas jus seimoje yra kas nors ,galintis sprest tokias extrines situacijas?
Atsakyti
Ingrida su MB sunku be emocijų kalbėtis ir man biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O vat su svetimais galiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 19, 13:13)
Oi Ingrida , tu cia tiktum su cigonais rietis. O tai jie mano skandinavisko salto kersto po dvieju metu nesupranta biggrin.gif
O pas jus seimoje yra kas nors ,galintis sprest tokias extrines situacijas?

AA,o tai tu ramaus charakterio?
Čia tik aš lieku spresti.
Gerai,mamos draugas nupirko jautienos,geležies papildų,ačiū Jam.Nes aš tik rytoj būsiu mieste.
Atsakyti
Nuo mano zvilgsnio exa istikdavo isterijos priepuolis. biggrin.gif
Mano kaimyne mane moke ,kai cia atvaziavau - ant taves rekia- rek atgal ir garsiau.Siaip jau kartais nereiksminguose gatves karuose ir darau.
Bet jau tik ne istaigose,parduotuvese ar net turguose.Ten jau oficialios manieros.
Negerkit dar jokiu papildu.Papulsit pas ta gydytoja.Tik be riksmu ,isteriju ir baimes.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 19, 14:08)
Nuo mano zvilgsnio exa istikdavo isterijos priepuolis. biggrin.gif
Mano kaimyne mane moke ,kai cia atvaziavau - ant taves rekia- rek atgal ir garsiau.Siaip jau kartais nereiksminguose gatves karuose ir darau.
Bet jau tik ne istaigose,parduotuvese ar net turguose.Ten jau oficialios manieros.
Negerkit dar jokiu papildu.Papulsit pas ta gydytoja.Tik be riksmu ,isteriju ir baimes.


Riksmas bendrujant - pagalbos šauksmas ... Silpnumo požymis biggrin.gif
Va briedė būtų link manęs ėjusi būčiau rėkusi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pamenu kaip šiandien , kada rėkiau ant nepažįstamo žmogaus - man į mašiną įvažiavo , o aš su dukra važiavau , mažytė pirmokė buvo. Išlipau ir iš baimės aprėkiau žmogų... Ne dėl mašinos ar savęs baimė, dėl vaiko.
Jei galiu patarti , pad gydytoją nereikia eiti ne kaip į karą... Reikia ją priversti norėti padėti:) O ne išsireikalauti "kažko" ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 liepos 2023 - 14:08
QUOTE(Muka @ 2023 07 19, 09:40)
va kaip šis receptas smile.gif miltų gali nedėti jau bandžiau smile.gif
https://www.15min.lt...ei-1632-2082812


Aciu 4u.gif 4u.gif


QUOTE(IngridaB @ 2023 07 19, 10:13)
Kiek kalbėta.Oi ne,čia geriausia gydytoja mieste,pagal mamą.Nos pas ją pakliūti.............Ji bijo tų sesučių,kelis kartus aprėkė,kad ne taip talonėlį,kaip banke išsimušė,viskas.Bet tikrai ten gal žvėrys?Jaučiu jei ką aš rytoj irgi pakelsiu balsą.Jei ką pasakys ne taip.
Luety,šiaip nukrypimus rodo pajuodavę skaičiai,čia nukopinus nesimato.Privačiai pasidarius tyrimą,niekas niekur neperkelia. ax.gif
Muka,kurasanai Depe,20 centų pigiau nei Prome,toks pat kiekis.Ir dar įvairesnių bandelių šaldytų yra. mirksiukas.gif
Gal ir blogai per sausrą karpau braškėms lapus,bet taip gera dirbti,kai vėsu. ax.gif



O kodel tu lapus skini braskem?As tik usus istampau,nes nezadu leist daugintis,man nereikia daugiau braskiu ir nurenku sudziuvusius,pazeistus,bet siaip lapu nekarpau. ax.gif

QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 19, 10:25)
Kažkąreikiadaryti...

Visus chamus labai gerai veikia super mandagumas. Jūs, ponia , nuleistas balsas ... Kaip šilkas pasidaro . Man visada tai veikia , ne nusileisti iki jų chamiškumo , o juos priversti  būti maloniais ...


Tikrai taip,patikrinta. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 19 liepos 2023 - 13:48
QUOTE(Luety @ 2023 07 19, 14:46)
O kodel tu lapus skini braskem?As tik usus istampau,nes nezadu leist daugintis,man nereikia daugiau braskiu ir nurenku sudziuvusius,pazeistus,bet siaip lapu nekarpau. ax.gif



Lietuvoje auginant braškes rekomenduojama nupjauti lapus po derėjimo. Tik pirmametėms ne . Ir auginti max 4 metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 liepos 2023 - 13:57

Ingrida, gaunasi kaip puolimas dėl Mamos.

Bet žinai, visos nori tik geriau.

Aš tik siūlau pasvarstyti: įsivaizduok, kad jai tikrai mikroinsultas ir per tą laiką, kol darot savo iniciatyva kraujo tyrimus, jai kraujuoja į smegenis, pamažu dingsta kažkokia funkcija. Apie blogiausią net nekalbu.

Ir Jai taip pasakyk: "Įsivaizduokit, Mamyt, kad Jums insultas- norit ant patalo atsigult?" Manau, kad tikrai važiuotųbį priimamąjį. Nes senas žmogus labiausiai bijo prarasti savo savarankiškumą ir būti kitam našta.

Atsakyti

Mes su atestatu jau )) Tai va, iš gimnazijos trylika mokinių pakiesti pas merą į balių, abo egzaminus išlaikė dviem ir daugiau šimtukais ir iš jų 5 berniokai ir 9 mergiotės. Va. 

O iš viso 62 šimtukai šitoj laidoj.

Atsakyti

Saintlina, sveikinimai visai šeimai 😍😘❤️

Atsakyti
Saintlina sveikinimai Tau ir Tavo vaikui wub.gif 4u.gif

Prisiminiau , susigraudinau ...

Apie Berniukus ir Mergaites nebesiginčysiu biggrin.gif

Šaip tai aš geresniais pažymiais vidurinę ir univerą baigiau negu MB ax.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bet mes ir šeimoje pasidalinę - jis gražus aš protinga . Kad pyktis nereikėtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 liepos 2023 - 15:33
Saintlina, turi suaugusi sunu .Vaikas uzaugo.Sveikinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 19 liepos 2023 - 16:29