Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Jūs galvojate lengvai aš prikalbinu pas gydytoją?Apie greitąją,priimamąjį nė kalbos.Ketvirtadienį važiuosiu pati pas gydytoją,paiimsiu atsakymą kraujo,penktadienį susitarė skambins jai pavaduojanti gydytoja.Matysime.Ačiū Dusia bandysime ištirti ar insultas buvo?
Atsakyti

O seniai matyta. Kaip sekasi? Gal jau isikelet I namą?

Aha, įsikėlėm birželio pradžioj 😊

Faina 😃

Tik dičkis negavo norimos mokyklos 😪

Eis į tą, kur priklauso...o ten tik 5-6 aštuntokai bus 🙈

Atsakyti
Ką galima pagaminti dar iš vyšnių?Trys buteliai vyno,užraugta.Sulčių nuo pernai prigarinta,visi baidosi cukraus. ax.gif Atrodo jau kaip nuodas(o man atrodo nauja mada,na jau taip visi bijo) ax.gif
Mano vyšnios senovinės nėra matę trašų,genėjimo.Yra sodyboje kampas šabakštyno,mes ten šakas velkame,krauname,tai ten vyšnios iš proto eina,dar apinys kelis medžius suguldė ant žemės.Ir ką Jūs manote,pilna uogų kasmet,nebent šalna žiedus pakanda pavasarį.Šiuolaikines vyšnias,popina,tręšia,maniškės nori gyventi,išgyvena. mirksiukas.gif
Tai šiandien vėjas baisulinis,ant kopečių be šansų.Ant statybinių dviejų pakopų kopetėlių tik palipau.O juodos uogos,sunokę.Laukia dar viršūnės kiek pasieksiu. bigsmile.gif
Kaip ir juodieji serbentai,žiūriu kur drastiškai išgenėti pilni uogų,kur tik gražesnis krūmas,apytuštis. rolleyes.gif
Atsakyti

Ingrida, tu manęs nenarvuok su tom vyšniom )))

Atsakyti

Vyšnių uogiene lb skanu

Atsakyti

Jei be cukraus tai tik šaldyti arba džiovinti. Aš juodųjų uogų padžiovinau. Arbatai, jogurtui. 

Čiobrelių žydėjimas į pabaigą. Raudonėliai žydi, pasirinkite. 

Atsakyti
Labooos,
atslenku pavargus.
Aciuuuuuu uz sveikinimus,kiek graziu geliu,aciu aciu aciu.
Man eiline diena,na kiek daugiau gaunu demesio.Bet smagu.
Buvom sode.Ziurkiu siltnamyje padariniu nepastebeta!!!!Spastukai issove tik vieni!!!!Nuodu nera!!!Pomidorai sveiki!!!! yahoo.gif yahoo.gif Dziaugiuos neispasakytai.Nu gal ,pagaliau.Gal kur rado skaniau,nezinau,kas cia atsitiko.Priraisiojau siltnamyje prie ju landu ant vielutes ratuku,ant pomidoru keliu,kur jau nera pirmuju kekiu,ant soniniu siju siltnamyje,matysim ar rasiu.Prisijungiau slanga prie krano,kas bus tas,pasiliejau siltnami ir darza ir isravejau viena lysve braskiu.Pavargau labai,jau senute as.Kol dirbu,atrodo dar dar reikia,norejau ir antra lysve imt ravet,bet MB nebeleido,sake as taves nekelsiu is lysves,kai nuvirsi.Jis irgi aplauze kaliju apvytusius ziedus,lapus,apgenejo ir paformavo kiek graziau pelynus abu krumus,isnese siuksles is siltnamio,nes apskyniau apatinius lapus ten kur nebera kekiu,padirbejom graziai.Gimke svesim sode sestadieni,jei oras nesubiurs,o jei lis nukelsim i sekmadieni.
MB kepa savo firminius sausainius,o as ilsiuosi.Labai patenkinta sia diena.Pracdejau nuo kraujo spaudimo matavimosi,reikejo poliklinikai pasiust davinius pagal spec lentele kasmet.Nerandu spaudimo 130/80:133/78,o kur mano 157/100,165/120???nebera.Labai dziaugiausi,padariau kedes joga,net koja dekojo man,mustojo maudzius,priemiau vaiku ,draugu sveikinimus.Nu ko ne grazi diena.Be alko,be saldumynu.Puikumelis. 4u.gif 4u.gif
Buvau jau ikritusi i ledu valgymo liuna,vos issikapsciau. biggrin.gif biggrin.gif
Padrikai viska surasiau,bet su pasitenkinimu.
Dar karta,aciu uz sveikinimus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Luety, kuo nuoširdžiausi sveikinimai 😘

Stiprios, stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir "uchvatos" gyvenimui 🌷🌷🌷

Atsakyti
Luety, širdele, būk tokia, kokia esi. Sveikinu.
Su dar vienu gimtadieniu. Su branda. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 18, 18:32)
<p>Luety, kuo nuoširdžiausi sveikinimai 😘</p><p>Stiprios, stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir "uchvatos" gyvenimui 🌷🌷🌷</p>



QUOTE(ate42 @ 2023 07 18, 19:50)
Luety, širdele, būk tokia, kokia esi. Sveikinu.
Su dar vienu gimtadieniu. Su branda. wub.gif

Aciu,mergaites.Te issipildo visi jusu palinkejimai,ech kaip bus faina. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Luety, ar skanūs firminiai sausainiai buvo?  :wub:  Labai smagu skaityt, kad ir sode derlius pagaliau sveikas, ir savijauta puiki :super:

Darkart - su gimtadieniu!!!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 liepos 2023 - 22:19
Labos smile.gif

Ingrida man kyla mintis tik vyšnių uogienė, bet va Dusios irgi nebloga, džiovinti 4u.gif
pas mus nėra daug o ir svečiai lepinasi čia ramu ax.gif
Luety oi tu mūsų širduke gerumo fėja wub.gif kaip smagu tave skaityti, o ir va žiūrkes apvaikei biggrin.gif ptfu ptfu ptfu ax.gif
Gulta mano 23.30 kelta 5.20, na dabar darbe, gal ištemsiu unsure.gif
Visoms geros ir darbingos dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 19 liepos 2023 - 05:59