Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, manau, kad svarbiausia kokie kiekvieno lūkesčiai. Jei Mukai norisi ramybės, paskaityt knygą, pasibūt, o atvažiuoja trys suaugę žmonės savaitei, kuriuos nuo iki reik kaip viešbuty su geriausiu aptarnavimu apšokinėt...? Dar pakviečia Mukos dukriuką su vyru, jai nežinant. Bet anytai smagu su visais pasibūt, tikriausiai. 

Tik va apie Muką niekas nepagalvoja. Kad po tokio pasibuvimo, jai reik atsigaut kaip po ligos.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 17, 12:28)
<p>Dusia, manau, kad svarbiausia kokie kiekvieno lūkesčiai. Jei Mukai norisi ramybės, paskaityt knygą, pasibūt, o atvažiuoja trys suaugę žmonės savaitei, kuriuos nuo iki reik kaip viešbuty su geriausiu aptarnavimu apšokinėt...? Dar pakviečia Mukos dukriuką su vyru, jai nežinant. Bet anytai smagu su visais pasibūt, tikriausiai. </p><p></p><p>Tik va apie Muką niekas nepagalvoja. Kad po tokio pasibuvimo, jai reik atsigaut kaip po ligos.</p>


Pas mane neatvažiuotų , bijotų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aš taigi valdinga baba....
Atsakyti

Ir viena, kai artimasis kartu gyvena, o kitas reikalas, kai svečiuojasi.

Na bet visos čia suprantam.

Kas gali pasikeisti, tai, kai atvažiuoja dukra - padėti mamai, o ir vyras savo pusę, kad apšokinėtų, tada gal įvertintų, kiek triūso reik ir savo moterį užjaustų, pasakytų, kad teatvyksta savaitgaliui.

Arba reik keisti svetingumo standartą į tokį kaip Dusios, mano - kai visi laukiami, bet dėl svečių nevergaujama, o džiaugsmas iš pasibuvimo bendrai kartu.

Aš džiaugiuosi svečiais ir šiaip svetinga esu, bet pas mane visi kaip namie - žino kur kas yra ir gali pasiimti, o virtuvė atvira, kas nori - šeimininkauja kartu.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 17, 13:28)
<p>Dusia, manau, kad svarbiausia kokie kiekvieno lūkesčiai. Jei Mukai norisi ramybės, paskaityt knygą, pasibūt, o atvažiuoja trys suaugę žmonės savaitei, kuriuos nuo iki reik kaip viešbuty su geriausiu aptarnavimu apšokinėt...? Dar pakviečia Mukos dukriuką su vyru, jai nežinant. Bet anytai smagu su visais pasibūt, tikriausiai. </p><p></p><p>Tik va apie Muką niekas nepagalvoja. Kad po tokio pasibuvimo, jai reik atsigaut kaip po ligos.</p>

Oi ne, MB sesuo savo dukra su vyru ir dviem mažais vaikais pakviečia pas mus į soda ….
Atsakyti
Česnakus jau raunat ? žiedynas išsitiesė pas mane ... Pagal laiką kaip ir ansti ?

Muka viskas iš gyvenimo , Žemaitės Marti ...
Tik laikai nebe tie.

Atsakyti
Dusia ,perkaitai?
Mukos santykiai su sutuoktiniu yra puikus.Ar cia mes ne apie ta pati kurini?
Atsakyti

Oi ne, MB sesuo savo dukra su vyru ir dviem mažais vaikais pakviečia pas mus į soda ….
Pipiec visiškas  :blink:​  

O jūsų bent atsiklausė prieš tai?

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 liepos 2023 - 15:10

Česnakus jau raunat ? žiedynas išsitiesė pas mane ... Pagal laiką kaip ir ansti ?

 Pas mane dar žali. Ir žiedynai keli palikti dar neišsitiesė. Neraunu.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 17, 15:51)
Dusia ,perkaitai?
Mukos santykiai su sutuoktiniu yra puikus.Ar cia mes ne apie ta pati kurini?

Matyt perkaitau ... Aš ne apie sutuoktinį aš apie giminę . Krauna .

Atsakyti

Muka, aš galvojau, kad taviškę. Galvoju, gal retai matotės, kai visi kartu, tai sunkiau, kai tiek žmonių. Kai ir savas kraujas ateina, gi pasiruošt reik, jei jau negyvenat kartu. Nu bet jei jau saviškę, tai atsiprašau. Apskritai, išvažiuočiau namo - jei reik poilsiavietės, tai prašom.

Man dieną kitą, tai džiugu būtų, padaryčiau ir aš valgyt, stalą nukločiau - man patinka gaminti, patinka ir šurmulys. Bet jei ilgam, jausčiausi išnaudojama. Svečias savo namuose. Kažkaip va taip gal.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 17, 16:05)
<p>Muka, aš galvojau, kad taviškę. Galvoju, gal retai matotės, kai visi kartu, tai sunkiau, kai tiek žmonių. Kai ir savas kraujas ateina, gi pasiruošt reik, jei jau negyvenat kartu. Nu bet jei jau saviškę, tai atsiprašau. Apskritai, išvažiuočiau namo - jei reik poilsiavietės, tai prašom.</p><p></p><p>Man dieną kitą, tai džiugu būtų, padaryčiau ir aš valgyt, stalą nukločiau - man patinka gaminti, patinka ir šurmulys. Bet jei ilgam, jausčiausi išnaudojama. Svečias savo namuose. Kažkaip va taip gal.</p>


Va taip ir aš daryčiau .
Maistas kainuoja , tiek žmonių savaitę maitinti ?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 17, 16:02)

</p></div></blockquote><p> Pas mane dar žali. Ir žiedynai keli palikti dar neišsitiesė. Neraunu.</p>


Dėkui 4u.gif wub.gif
Puse FB nurovė , kita pusė rėkia anksti 4u.gif Manau aš turėsiu būti prie tų kurie nurovė ... Gal pas mane anksčiau ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 liepos 2023 - 16:41