Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 17, 12:25)
Mukute ,as pav neisivaizduoju ,kad mane ir mano seima kas nors aptarnautu savaitem ,kaip kokiam turku AI .Jei lieki pusryciu ,tai padedi seimininkei su tais pusryciais.O jei viesi pas ka nors tai nelauki tris kart maitinimo.Dievaz neisivaizduoju.

na čia taip jau yra... jie pas mus į sodą kaip į kurortą dievaž UAI....oi nesiskundžiant dar ir dukrą su šeimą pasikviečia ir sužinau, kaip lėkščių ant stalo padaugėja...ai kartais geriau apsimesti durnesne...ačiū die toli ir ne dažnai.... parypauju aš čia jums o vistike savo darau unsure.gif
manęs irgi niekas neaptarnauja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 17 liepos 2023 - 10:32
O tie 3 kartai tai iš trijų šiltų privalo būti ?
Daug metų taip gyvenau . Vaikai atsikelia, paduodu pusryčius ir išleidžiu į mokyklą. Pietus palieku . Parėjus po darbo pagaminu vakarienę.
Mamukas pas mane gyvendavo - išeidama paduodu pusryčius, pietums MB grįždavo pašildydavo, (svetima vieta, prastai matė ). Vakarienę grįžus pagamindavau . Kai dirbdavau pilną dieną pietus visada palikdavau MB. Ne iš tų kurie šildyto maisto nevalgo mudu.
PS mano MB nėra priekaištavęs , kad maisto nėra namie. Moka nusipirkti, pasigaminti, užsisakyti. Gaminu , nes gaminu . Kad sveikiau valgytų . Ir dar energetiniai dalykai ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 liepos 2023 - 10:37
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 17, 12:35)
O tie 3 kartai tai iš trijų šiltų privalo būti ?
Daug metų taip gyvenau . Vaikai atsikelia, paduodu pusryčius ir išleidžiu į mokyklą. Pietus  palieku . Parėjus po darbo pagaminu vakarienę.
Mamukas pas mane gyvendavo - išeidama paduodu pusryčius, pietums MB grįždavo pašildydavo, (svetima vieta, prastai matė ).  Vakaienę grįžus pagamindavau . Kai dirbdavau pilną dieną pietus visada palikdavau MB. Ne iš tų kurie šildyto maisto nevalgo mudu.
PS mano MB nėra priekaištavęs , kad maisto nėra namie. Moka nusipirkti, pasigaminti, užsisakyti. Gaminu , nes gaminu . Kad sveikiau valgytų .  Ir dar energetiniai dalykai ...

Dusia taip 3 kartai ir į tarpus kava su pyragiukais...na jau anų pas mane negauna smile.gif
gaminau visada kaip žinote kavinės ne man, šildyta iš bėdos valgė visa šeima, man tobula kaip visi susėda prie stalo wub.gif bet čia ne šeima ...čia svečiai...reikėjo uošvienė išbuvo pas mus dvi savaites gydėsi klinikose ir nieko nė burbt, bet kaip visa goveda atostogų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 17 liepos 2023 - 10:41
QUOTE(Muka @ 2023 07 17, 11:31)
na čia taip jau yra... jie pas mus į sodą kaip į kurortą dievaž UAI....oi nesiskundžiant dar ir dukrą su šeimą pasikviečia ir sužinau, kaip lėkščių ant stalo padaugėja...ai kartais geriau apsimesti durnesne...ačiū die toli ir ne dažnai.... parypauju aš čia jums o vistike savo darau  unsure.gif
manęs irgi niekas neaptarnauja....


Muka , tie svečiai su Tavo užmojais - 3 karšti , 15 užkandžių yra sunkus darbas...
O MB mama savaitę tikrai ne ax.gif
Bet tai mano požiūris wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 17, 12:41)
Muka , tie svečiai su Tavo užmojais - 3 karšti , 15 užkandžių yra sunkus darbas...
O MB mama savaitę tikrai ne  ax.gif
Bet tai mano požiūris  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ai ...dievaž aš jau savų nenoriu, tai kur dar kiti... atrodo sodas medum pateptas nuo mano giminės iki MB...
Atsakyti
Mes visos sesės esam neblogos šeimininkės, gamintojos...
Bet kai būna giminės suėjimas užsakom karštus iš kavinės ( atveža su indais ir tt) ir kiekviena susimokam už savo šeimyną .
Nei vienas nenumirė . Ne dėl maisto susirenkam , bėl bendravimo .
Sesė išnuomuoja terasą kaime.
Vienintelė vertybė yra bendravimas ir žmonės. Geriau tą laiką kur duotumėmės apie puodus pasidžiaugiam buvimu .
Gal jau labai senstam ? Suprantam, kad tai labai laikina...
Atsakyti
Kai zmogus serga, gydosi ar atvaziuoja su reikalais ,tai yra zmogiska padeti ir priimti.
O baliavojimai savaitem tai aciu ne,nebe mano sveikatai.O dabar dar karsciai ,alko gert negalima per karscius,dar reikia ziuret kad kas neprigertu,paskui sakys kad kazkuo uzvaisino.
Ai muka is tavo pasakojimo isvis kazkoks kosmaras atrodo.O baliavot as jau tepakeliu viena vakara ,nemaisant gerimu ir tai kai nekarsta.Vyks.Jo kiu rytoj dar.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 17, 12:46)
Mes visos sesės esam neblogos šeimininkės, gamintojos...
Bet kai būna giminės suėjimas užsakom karštus iš kavinės ( atveža su indais ir tt)  ir kiekviena susimokam už savo šeimyną .
Nei vienas nenumirė . Ne dėl maisto susirenkam , bėl bendravimo .
Sesė išnuomuoja terasą  kaime.
Vienintelė vertybė yra bendravimas ir žmonės. Geriau tą laiką kur duotumėmės apie puodus pasidžiaugiam buvimu .
Gal  jau labai senstam ? Suprantam, kad  tai labai laikina...

žinai man geriau apie puodą, nei rypavimą ir lojimą vienų ant kitų...o ir apie ką bendrauti...apie orą, geriau knygą paskaitysiu
AA negeria jie...jie atostogų atvažiuoja.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 17 liepos 2023 - 10:53
Siaip as sugebu organizuotis ir efektyviai maitint bei aptarnaut.
Bet viesajame maitinime juk taip idomu ,dabar net meniu buna su viskokiu skaitalu biggrin.gif
Savaitgali vaziavom i vietike ,kur issukis buvo papult be rezervacijos,taip labai neiprasta,neturistiska.
Atsakyti
MB bus viena pati savaitę ?
Kol pampersai nekeičiami , ne ant patalo, negali būti sunku. Nepyk wub.gif

Aš šeštadienį mažiausią šeimos narį pačiupinau . Nepilnai dviejų mėnesių. Nerealus grožis, pavydžiu sesei baltu pavydu biggrin.gif Dar vienas pakeliui , po mėnesio sulauksim...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 17, 13:02)
MB bus  viena pati  savaitę ?
Kol pampersai nekeičiami , ne ant patalo, negali būti sunku. Nepyk  wub.gif 

Aš šeštadienį mažiausią šeimos narį pačiupinau . Nepilnai dviejų mėnesių. Nerealus grožis, pavydžiu sesei baltu pavydu  biggrin.gif  Dar vienas pakeliui , po mėnesio sulauksim...

kad tik, čia baikos man būtų.... ir sesuo su šeima...
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 17, 12:22)
kad tik, čia baikos man būtų.... ir sesuo su šeima...

bash.gif bash.gif bash.gif smoke.gif gun_bandana.gif gun_smilie.gif
Va čia jau per daug. Aš palikčiau jiems sodą, pati butan. Čia rimtai, taip PADARYČIAU ... SAVAITEI ?
Atsakyti