Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2023 07 17, 09:38)

Dusia savo tegu šokdina, nu bet ne kitas smile.gif Oi o apskritai dievaž kiekvienma savo smile.gif
Saintlina žinai ir jos mama su vyru taip pat ant pirštų galų...kaip kokia karma, paveldėjimas....ačiū die tu nepaveldėjai  ax.gif


Nei karma nei paveldėjimas . Renkamės vyrą panašų į tėvą ... O šeimos modelis irgi dažnai išmokstamas vaikystėje. Juo labiau pykstame , nepatinka mums modelis ... tuo dažniau užsiprogramuojam pakartoti.
Mano uošvienė labai valdinga moteris buvo . Tyliai panorės ir visi daro ... Ne ta kuri barasi ir rėkauja , o tyliai, ramiai. Negirdėjusi liepiamosios nuosakos pas ją , o viskas vyko pagal ją . Mano mama irgi mokėjo taip vadovauti. Ir aš moku tongue.gif
Šiaip tai kai šeimoje abu silpni tai garantija 24 valandos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O kai du stiprūs irgi sunku . Svarbu nenužudyti vienam kito per pirmus metus po vestuvių , o paskui prisitaikai tongue.gif
Man reikia tik agurkų pasiraugti šiemet ... Viso kito galiu ir nedaryti .
Atsakyti
Siemet pav bulgarijoje ,bent musu kraste nedera cukinijos ,agurkai siaip sau .Todel visus baklazanus planuoju sukonservuot.
Atsakyti

AA, tikrai patogu tuomet virtuvėj suktis.

Vakar vyšnias pas tetą skynėm, karšta... Šiandien jau reik drakonus iš namų vaikyt, skalbimo visai savaitei. Sode keli pomidorai tik spalvą pakeitę. Agurkų vienas plotas nugeltęs, kitam vytulio yr. Vyras tai agurkų mėgėjas. Parsivežėm kibirą agurkų, tai jau vakar su grietine, vėliai su medum triauškė.

Aš tradiciškai vakare rūgpienio su bulvėm. Taip jo norii, kad net silpna.

Šįmet paraugsiu agurkų, jei dar bus jų ir pomidorus savo sultyse padarysim. Viskas. Daržas minimalus. Pusė vagutės morkų, puslysvė svogūnų, agurkai, pomidorai. Šparaginės išmirė, salotos jau į pabaigą, obuolių nėr - šalna. Tai dar Anytos kelios vagiukės - nuravim ir jos, nes po akių operacijos.

Vakar šiltnamį dar sutvarkiau anksti iš ryto. Žodžiu. Šian be jėgu, karštis atėmė.

Dažnai vyrai pensijoj sugriūna, kojas skauda baisiai, nes mažiau judėt pradeda. 

Tikrai, kad vyrai tortai.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 17, 11:25)
Nei karma nei paveldėjimas . Renkamės vyrą  panašų į tėvą ...  O šeimos modelis irgi dažnai  išmokstamas vaikystėje. Juo labiau pykstame ,  nepatinka mums  modelis ... tuo dažniau  užsiprogramuojam pakartoti.
Mano uošvienė labai valdinga moteris  buvo .  Tyliai panorės ir visi daro ... Ne ta kuri barasi ir rėkauja , o tyliai, ramiai. Negirdėjusi liepiamosios nuosakos pas ją , o viskas vyko pagal ją .  Mano mama irgi  mokėjo taip vadovauti.  Ir aš moku  tongue.gif
Šiaip tai kai šeimoje abu silpni tai garantija 24 valandos  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
O kai du stiprūs irgi sunku . Svarbu nenužudyti  vienam kito  per pirmus metus po vestuvių , o paskui prisitaikai  tongue.gif
Man reikia tik agurkų pasiraugti šiemet ... Viso kito galiu ir nedaryti .

jos abi net po du vyrus palaidojo..kažkur ratas sukasi...
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 17, 11:27)
Siemet pav bulgarijoje ,bent musu kraste nedera cukinijos ,agurkai siaip sau .Todel visus baklazanus planuoju sukonservuot.

aš kaip pasodinau, pasėjau agurkus tai iki jų net nenuėjau...siaubingai blogai jauęiuosi, bet ale ką daryti jėgų nėra.
Atsakyti
Mukute ,yra gydymas.Jei dar prie ezeru vaziuoji,reiskia dar nedvestinoji.
Savo energija tu isnaudoji giminiu viesnagems ,sanatorijoms,zvejybai su svetimais kiaulem diedais.Nori daugiau energijos teks pirkt.Gyvenimas ziaurus.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 17, 11:34)
Mukute ,yra gydymas.Jei dar prie ezeru vaziuoji,reiskia dar nedvestinoji.
Savo energija tu isnaudoji giminiu viesnagems ,sanatorijoms,zvejybai su svetimais kiaulem diedais.Nori daugiau energijos teks pirkt.Gyvenimas ziaurus.

Tai amne kaip torta atvažiavo paėmė, nieko net daryt nereikėjo smile.gif oi aš mažai mačiau aš ant lieptelio kojas mirkiau 4u.gif
O iš kur pirkti.....
Vėl hemoglobinas aukštas 160, Dusia nori?, hematokritas neatsilieka 48 verysad.gif ai kaip sakai AA dar gyvenu 4u.gif jeigu tunta svečių priimsiu...Na negaliu geričiau nemoku aš jų pasiųsti toli....
Atsakyti
Zinok galiu desimt km nueit per karta su dvigubai mazesniu hemaglobinu.O dabar ka saule taip viska imagnetino tai ta gelezis tik prie lifto duru traukia,turbut.
Ir nustojau ta hemoglobina reguliuot ,dabar kartais vario ,kobalto ir mangano pavartoju ,gal as is kokios nors reptiliju planetos.
Tesiog seku kepenu darba ir viskas.Jau manau kad tos normos biski reliatyvios.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 17, 10:42)
Tai amne kaip torta atvažiavo paėmė, nieko net daryt nereikėjo smile.gif oi aš mažai mačiau aš ant lieptelio kojas mirkiau  4u.gif
O iš kur pirkti.....
Vėl hemoglobinas aukštas 160, Dusia nori?, hematokritas neatsilieka 48 verysad.gif ai kaip sakai AA dar gyvenu  4u.gif jeigu tunta svečių priimsiu...Na negaliu geričiau nemoku aš jų pasiųsti toli....


Muka, gal kraujo davimas padėtų?
Man nereikia jau , aš gavau sintetinės, norma dabar .

Mukute , svečių tuntą aš galiu priimti . Tik viskas pas mane minimaliai , vienas šiltas patiekalas, viena lėkštė ( na tokia didelė, medinė , su skyreliais, užkandukų). Sūris , kumpis, lašinukai , alyvuogės ir tt. Viskas. Pusryčiams kiaušinienė arba lėpuodžio sriuba. Tada svečiai namo ... Kažkada gamindavau daugiau , paskui man draugė išaiškino , kad tai mano nesveikas santykis su maistu ... Ko pati negaliu suvalgyti stengiuosi kitiems sumaitinti biggrin.gif . Pagydė per sekundę mane bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 17, 11:58)
Muka, gal kraujo davimas padėtų?
Man nereikia jau , aš gavau sintetinės, norma dabar .

Mukute , svečių tuntą aš galiu priimti . Tik viskas pas mane minimaliai ,  vienas šiltas patiekalas, viena lėkštė ( na tokia didelė, medinė , su skyreliais, užkandukų). Sūris , kumpis, lašinukai , alyvuogės ir tt. Viskas.  Pusryčiams kiaušinienė arba lėpuodžio sriuba. Tada svečiai namo ... Kažkada gamindavau daugiau , paskui man draugė išaiškino , kad tai mano nesveikas santykis su maistu ...  Ko pati negaliu suvalgyti stengiuosi kitiems sumaitinti  biggrin.gif . Pagydė per sekundę mane bigsmile.gif

Čia viskas suprantama dėl dydžio, bet bus savaite maitinimas tris kart ...Na neišvysiu juk ....
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 17, 07:20)
Labos ,
Gal kur palyjo , pas mus tai pekla? Ir žaibavo vakar vakare aplink  ir debesu mačiau , bet nei lašo.

Apie sunku vyrams- tai kalbėjau apie pasaulio tvarkos pasikeitimą , ne apie konkretų vyrą.
Seneliui viskas buvo aišku ,  buvo vyrų darbai , buvo moterų darbai , buvo rolės...
Dabar truputi kita tvarka. Reikalavimų jiems 101, prieštaringų . Ne konkrečios moters - visuomenės ...
O šeimoj gyvena , kaip kam patogu. Jei vienam patinka patarnauti , kitam  karaliauti ko gi ne  biggrin.gif . Svarbu jiems gerai  tongue.gif
Niekada nesijaučiu atsakinga už savo vyrą mirksiukas.gif  Jis pas mane savarankiškas, gali išgyventi ir vienas  biggrin.gif
Na kaip ir aš savarankiška   ax.gif
PS kaip pasikeitė pasaulis pagalvojau . Mano babai daržas buvo privalomas. Neužsiauginsi daržovių neturėsi ką valgyti . Man poilsis nuo darbo, rankos į žemę nuima darbinę įtampą  biggrin.gif  Be to savanoriškas  tongue.gif


Pas mus palijo,kazkiek,ne prudais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Labas rytas,



QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 17, 08:27)
Siemet pav bulgarijoje ,bent musu kraste nedera cukinijos ,agurkai siaip sau .Todel visus baklazanus planuoju sukonservuot.

Pas mus irgi agurkai tik siaip sau,girdejau ne is vieno.Cukiniju man pakanka,tik geltonoji nuvyle ir nezinau ar todel,kad po saknim urvai,ar tokia veisle, nusprogus.


QUOTE(Pou @ 2023 07 17, 08:27)
<p>AA, tikrai patogu tuomet virtuvėj suktis.</p><p></p><p>Vakar vyšnias pas tetą skynėm, karšta... Šiandien jau reik drakonus iš namų vaikyt, skalbimo visai savaitei. Sode keli pomidorai tik spalvą pakeitę. Agurkų vienas plotas nugeltęs, kitam vytulio yr. Vyras tai agurkų mėgėjas. Parsivežėm kibirą agurkų, tai jau vakar su grietine, vėliai su medum triauškė.</p><p>Aš tradiciškai vakare rūgpienio su bulvėm. Taip jo norii, kad net silpna.</p><p></p><p>Šįmet paraugsiu agurkų, jei dar bus jų ir pomidorus savo sultyse padarysim. Viskas. Daržas minimalus. Pusė vagutės morkų, puslysvė svogūnų, agurkai, pomidorai. Šparaginės išmirė, salotos jau į pabaigą, obuolių nėr - šalna. Tai dar Anytos kelios vagiukės - nuravim ir jos, nes po akių operacijos.</p><p></p><p>Vakar šiltnamį dar sutvarkiau anksti iš ryto. Žodžiu. Šian be jėgu, karštis atėmė.</p><p></p><p>Dažnai vyrai pensijoj sugriūna, kojas skauda baisiai, nes mažiau judėt pradeda. </p><p></p><p>Tikrai, kad vyrai tortai.</p>


Nezinau,klausausi skaitau ir daug kas neatitinka.
Mano anyta buvo irgi is tu,kad pasake viena kart tyliai savo nora ir jis ivykdytas be atsikalbinejimu.
MB pensijoj labai aktyvus,apsokineja ir mane ,ta prasme,kad siurbliuoja,verda kepa,zinoma savo malonumui,neverciamas. biggrin.gif
As valdinga,bet sunu isauginau neteisingai.Stebiu jo seima is salies:jis verda,jis aukleja vaikus,vezioja visur,keliauja/Anksciau visa tai dare abu,kol buvo santykiai geri,bet jis daugiau kisdavosi i seima,nepasitikejo zmona ir uzmuse joje moteri.As taip matau.Gal as neteisi.Bet tvarkos pas juos nebuvo is pradziu.Ta pamaciau,kai atvaziavau i jos namus gimus vaikui.Tokia pustvarke.Neorganizuota.Viskas leidziama vaikams,vaikai nemokomi tvarkos irgi.Abu nemoko,moko bet ne taip.Sudarytas grafikas kas kam atlikt,bet as nematau to atlikimo,tiksliau nemaciau,dabat nezinau,nebevaziuoju.Jie atvaziuoja.Nors niekada nesu sakius,kad man nepatinka,kaip jie gyvena.
Galvoju,gal uzpuole sunkumai iskart dideli,kas du metai vaikas,trys ,kas antra meta,ketvirtas po 3 metu.Sunku,man tai butu zveriskai sunku.Gal todel.Bet sunus perdaug kisasi,perdaug imasi,kaip vyras ant saves,nebepalieka vietos jai pasireikst.Nu bet ka as galu padaryt.As savo indeli matyt jau idejau,ir jis mate neteisinga ta indeli,nors Dievazi,to nenorejau.Gal cia musu abieju itaka,MB daro visus darbus,neskirsto vyriski moteriski,sunus dvigubai uzsikrove ant saves del to,kad vaikai pabiro ir ne vienas.Nezinau,kai pasenau.vis analizuoju,ka padariau ne taip. biggrin.gif biggrin.gif
O seimu yra visokiu.Pusseseres seimoj tai vyro kultas buvo,nes ji augo su seserim ir mama be tevo.Todel istekejus vyra kele ant pjedestalo,sokinejo,apskalbe,islygino,neiseidavo jos nurodymu ka rengtis turetu,zodziu nei pirst be jos nurodymo.Nesekme uzplanuota.Su vienu issiskyre,kitas mire veziu,daugiau neprigijo salia jos joks diegas.Antroji,jos sesuo,dvi skyrybos,dabar jau daug metu gyvena su jaunesniu uz save 10 metu,kuriam tos globos reikia.Va tokie modeliai.
Vejai aprimo,nulijo,skalbykle dirba,reiks vaziuot sodan,atidaryt antas duris siltnamio,o tai isgeibs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 17 liepos 2023 - 10:14
Aš iš matriarchato , jokio vyro sudievinimo pas mane nėra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ir pas savo seses nepastebiu ?
Vienintelis blogumas žmona iš matriarchato labai savarankiška. Nepasakys vyras, renkis taip , paduok šaukštą, grįžk namo tada ir tada ...
Vyras nenori keliauti pvz- mano sesė keliauja su draugėmis. Neuždarysi ... Kažkaip neišmokytos esam , kad vyras vertybė biggrin.gif

Vaikus auklėja tėvas. Mamos tik myli ... Per vėlai sužinojau . Nors pas mus taip ir būdavo +- 70 pr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 liepos 2023 - 10:22
QUOTE(Muka @ 2023 07 17, 10:04)
Čia viskas suprantama dėl dydžio, bet bus savaite maitinimas tris kart ...Na neišvysiu juk ....

Mukute ,as pav neisivaizduoju ,kad mane ir mano seima kas nors aptarnautu savaitem ,kaip kokiam turku AI .Jei lieki pusryciu ,tai padedi seimininkei su tais pusryciais.O jei viesi pas ka nors tai nelauki tris kart maitinimo.Dievaz neisivaizduoju.
Atsakyti