Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 17, 08:39)
O pas mane pomidorai pradejo masiskai nokt.Jau du kartus viriau,siandien vel .


neįsivaizduoju, kaip tu prie +40 dar puodais daržo gėrybes verdi.. Bet turbūt turi kažkokią lauko virtuvėlę?
Kaip tavo šuo tokį karštį atlaiko?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 17, 09:44)
nee, per karšta jam ten bus. Užvešiu namo.
Papildyta:
paskutinis vyriškis, kurį mačiau arkliu lauką ariantį, tai mano senelis buvo. Prieš net nebežinau kiek dešimčių metų.

aš prieš 20 metų ax.gif kaip sodą įsigijome samdėme kad suartų ir sudrapakuotų...jazau tada net nežinojau kas tas drapakavimas blink.gif
Atsakyti
Labos ,
Gal kur palyjo , pas mus tai pekla? Ir žaibavo vakar vakare aplink ir debesu mačiau , bet nei lašo.

Apie sunku vyrams- tai kalbėjau apie pasaulio tvarkos pasikeitimą , ne apie konkretų vyrą.
Seneliui viskas buvo aišku , buvo vyrų darbai , buvo moterų darbai , buvo rolės...
Dabar truputi kita tvarka. Reikalavimų jiems 101, prieštaringų . Ne konkrečios moters - visuomenės ...
O šeimoj gyvena , kaip kam patogu. Jei vienam patinka patarnauti , kitam karaliauti ko gi ne biggrin.gif . Svarbu jiems gerai tongue.gif
Niekada nesijaučiu atsakinga už savo vyrą mirksiukas.gif Jis pas mane savarankiškas, gali išgyventi ir vienas biggrin.gif
Na kaip ir aš savarankiška ax.gif
PS kaip pasikeitė pasaulis pagalvojau . Mano babai daržas buvo privalomas. Neužsiauginsi daržovių neturėsi ką valgyti . Man poilsis nuo darbo, rankos į žemę nuima darbinę įtampą biggrin.gif Be to savanoriškas tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 17, 09:10)
pensininkas nieko nedirba gyvena daugiaukštyje, žvejoti sugeba sleiką ant kabliuko pakabinti o va drsukos negali nueiti pasiimti 3 metrus  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  zoo_taz.gif  zoo_taz.gif  zoo_taz.gif


o, akurat mano tėvas biggrin.gif Mama dirba visą dieną, nespėja užeit namo - padaryk kavos, atpjauk pyrago, sutepk sumuštinį. O pliaa guli visom dienom, išvis nieko-o-nieko nedaro. Į lauką vakar vakare išlindo, mama tuoj kėdę atnešė, lauke pastatė, tai dar su pretenzijom - ant saulės pastatei, pernešk kitur. Nu pipiec, negaliu klausyt.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 17, 09:20)
Labos ,
Gal kur palyjo , pas mus tai pekla? Ir žaibavo vakar vakare aplink  ir debesu mačiau , bet nei lašo.



pas mus irgi žaibavo žaibavo, o lietaus figuški. Vėl reik eit laistyt. Nors miške ruožais palyta.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 07 17, 09:12)
aš  prieš 20 metų  ax.gif kaip sodą įsigijome samdėme kad suartų ir sudrapakuotų...jazau tada net nežinojau kas tas drapakavimas  blink.gif


pas mus jau kaime ir arklių nebėr nuo senelio laikų. Tiksliau, vienas yr, bet juo laukų nearia smile.gif
Traktoriais jau viską apdirba. Kas naujesniais, kas dar senais tarybiniais.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 17, 08:10)
neįsivaizduoju, kaip tu prie +40 dar puodais daržo gėrybes verdi.. Bet turbūt turi kažkokią lauko virtuvėlę?
Kaip tavo šuo tokį karštį atlaiko?

Suo guli rusy ant zemes.Tiesa kartais ir mes ten.Bet cia jau kai virs 40C.O lauke ne virtuvele , o virtuve su trim kriauklem ,dviem viryklem ir viska galima mest ant zemes ,poto susluoti.Va cia man patinka.Neisivaizduoju kaip viduje virti ,su visais kondicionieriais ir kitkuo.
Beje daug kas dar verda konservus ant lauzo gatveje.Klajokliu DNR.Tas gatveje virimo remas ir man buvo pristatytas pirmom derliaus savaitem ,pirmais metais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 17, 10:29)
Suo guli rusy ant zemes.Tiesa kartais ir mes ten.Bet cia jau kai virs 40C.O lauke ne virtuvele , o virtuve su trim kriauklem ,dviem viryklem ir viska galima mest ant zemes ,poto susluoti.Va cia man patinka.Neisivaizduoju kaip viduje virti ,su visais kondicionieriais ir kitkuo.
Beje daug kas dar verda konservus ant lauzo gatveje.Klajokliu DNR.Tas gatveje virimo remas ir man buvo pristatytas pirmom derliaus savaitem ,pirmais metais biggrin.gif

Oho svajonių virtuvė :0 O jūs viską suvalgote? mes tai ne... šiemet išvis mažai konservuosiu prižadu rolleyes.gif
Dusia savo tegu šokdina, nu bet ne kitas smile.gif Oi o apskritai dievaž kiekvienma savo smile.gif
Saintlina žinai ir jos mama su vyru taip pat ant pirštų galų...kaip kokia karma, paveldėjimas....ačiū die tu nepaveldėjai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 17 liepos 2023 - 08:41
QUOTE(Muka @ 2023 07 17, 09:38)
Oho svajonių virtuvė :0 O jūs viską suvalgote? mes tai ne... šiemet išvis mažai konservuosiu prižadu  rolleyes.gif
Dusia savo tegu šokdina, nu bet ne kitas smile.gif Oi o apskritai dievaž kiekvienma savo smile.gif

Čia jau toks pagerintas egzempliorius , kur dar ir kitas šokdina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Suo guli rusy ant zemes.Tiesa kartais ir mes ten.Bet cia jau kai virs 40C.O lauke ne virtuvele , o virtuve su trim kriauklem ,dviem viryklem ir viska galima mest ant zemes ,poto susluoti.

 Oho, koks puikus variantas :super:

Atsakyti

Saintlina žinai ir jos mama su vyru taip pat ant pirštų galų...kaip kokia karma, paveldėjimas....ačiū die tu nepaveldėjai ax.gif

Ne, aš šito tikrai nepaveldėjau )) 

Atsakyti

Labu,

Mukut, mes prie Lavyso ežero. Šįkart buvom keturias dienas. Iš pradžių šaltkrepšiuose viskas puikiai išsilaiko, o vėliau ant laužo kepam, verdam. Kiaušinienę kepėm pvz. Turim ir turistinę viryklę. Vandenį nusivežam. Tualetas lauko yra, bet toks drebantis- šįkart ėjau į mišką 🙈

Atsakyti
Na taip ,daug suvalgome turbut.Nes pas mane sezoninis maistas.Kol savo darze nera as tokiu darzoviu neperku.Todel pridarau daug visokiu ikra zamorskaja.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 17, 11:12)
<p>Labu,</p><p></p><p>Mukut, mes prie Lavyso ežero. Šįkart buvom keturias dienas. Iš pradžių šaltkrepšiuose viskas puikiai išsilaiko, o vėliau ant laužo kepam, verdam. Kiaušinienę kepėm pvz. Turim ir turistinę viryklę. Vandenį nusivežam. Tualetas lauko yra, bet toks drebantis- šįkart ėjau į mišką 🙈</p>

Buvusi fainas ežeriukas smile.gif O mes tai prie užtvankos Utenos, nu vandens gėris wub.gif 6 ryto undinė plaukiojo flirt.gif Bet labai kainos sodybų užvyniotos iki negaliu.... kas gerai vieni, pirtis kada nori kiek nori, kubilas taip pat, malkų iki valios... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 17, 11:15)
Na taip ,daug suvalgome turbut.Nes pas mane sezoninis maistas.Kol savo darze nera as tokiu darzoviu neperku.Todel pridarau daug visokiu ikra zamorskaja.

Na tuomet fain, aš kaip pagaminu tai pamirštu ką turiu unsure.gif tada perku na žodžiu... neūkiška ir ne šeimininkiška moteriška esu rolleyes.gif
Atsakyti