Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidanda, nesenai guodeisi , kad tavo dičkis nežino ką daryti ... Būti švelniu ar būti vyrišku? Elgtis taip kaip nori draugė , ar taip kaip jis pats? Va čia ir prasideda vyriškos rolės nebežinojimas šių dienų realybėj ...
Kas yra rūpestis ? Gėlės , meilūs žodeliai , visad kaip Brisius prie kojos? Ar mamutas prie durų? Nes mamutą reikia eiti medžioti tada kada reikia . O ne tada kai antra pusė išleidžia...
Retam vyrui pavyksta suderinti tuos du dalykus. Šalia sėkmingo vyro yra protinga žmona .
Čia kalbant apie vyriškumą.
Mačius ir kitą pusę despotizmo : kiek sverti , kaip rengtis , kada namo pareiti ... kas valgyti pagaminta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aš už buvimą kartu neneigiant , kad yra vyrai ir moterys ... Tai pliusai , ne minusai . Papildyti , ne konkuruoti ar valdyti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 liepos 2023 - 13:07

Anidanda, nesenai guodeisi , kad tavo dičkis nežino ką daryti ... Būti švelniu ar būti vyrišku? Elgtis taip kaip nori draugė , ar taip kaip jis pats? Va čia ir prasideda vyriškos rolės nebežinojimas šių dienų realybėj ... Kas yra rūpestis ? Gėlės , meilūs žodeliai , visad kaip Brisius prie kojos? Ar mamutas prie durų? Nes mamutą reikia eiti medžioti tada kada reikia . O ne tada kai antra pusė išleidžia... Retam vyrui pavyksta suderinti tuos du dalykus. Šalia sėkmingo vyro yra protinga žmona . Čia kalbant apie vyriškumą. Mačius ir kitą pusę despotizmo : kiek sverti , kaip rengtis , kada namo pareiti ... kas valgyti pagaminta biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Aš už buvimą kartu neneigiant , kad yra vyrai ir moterys ... Tai pliusai , ne minusai . Papildyti , ne konkuruoti ar valdyti .
Na bet juk jis pats tą moterį pasirinko ir pats turi savo ribas  nubrėžt. Ne visuomenė, ne pana, ne kažkas kitas. Tik jis pats turi kliautis savo protu ir supratimu.  O rūpesčio supratimas kiekvienoj poroje  juk skirtingas. Vienoms reikia gėlių, kitoms mamuto.  Nors tas mamutas šiuolaikinei dirbančiai moteriai gal jau retai kuriai aktualus. Daugumai reikia  tiesiog lygiaverčių santykių, o ne kažkokios perdėtos globos vienam iš kito

 

Ir nebūtimai šalia sėkmingo vyro turi būt protinga žmona. Gali ir šalia sėkmingos moters būti protingas vyras 😁. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 14 liepos 2023 - 13:22

Man pvz neatrodo kad dabar vyru gyvenimas sunkesnis, nes nebėra tradicinių roliu. Kaip tik sakyčiau, kad moterų sunkesnis, nes iš jos dabar tikisi, kad ne tik mama ir gera žmona bus, bet ir darys karjerą, uždirbs, baigs Universitetą, etc. As asmeniškai nebepazistu nei vienos moters, kuri galetu sau leist namų šeimininkės gyvenima ir nesulauktu visuomenės pasmerkimo, neva yra kažkokia nešiuolaikiška nevykėle 

Taip kad moterų gyvenimas tikrai sunkesnis 🤣

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 14 liepos 2023 - 13:33
Atsiprasau , o kas ta visuomene? Ai cia tie kur kiekvieno pajamas, turta ir laika beigi laime,pasitenkinima ir net pomirtini gyvenima reitinguoja biggrin.gif
Vaikysteje mane mama labai gesino ir slopino,kasdien kartodavo kokia as maza ,juoda ir nereiksminga,kad ne drisciau issisokinet ,o is esmes ji manes bijojo ,manau.Nes ji mate potenciala, o potencialas yra pavojingas.
Tesiog norejo mane apsaugot,isaugint miela kaciuka , o ne liute.Bet ,prigimtis yra prigimtis.Gimes skristi ,gali kuri laika apsimest ,kad sliauzioji.Bet ,pamates maziausia galimybe isskleidi sparnus.
Todel nuo 16 metu emiausi priemoniu but ta reitingus nustatancia visuomene,ta kuri tures bent minimalia itaka ,bent savo kaime.Buti ta,su kuria skaitysis, o ne ta kuri drebes del to kas ka apie ja mano. biggrin.gif
Atsakyti

Geras klausimas apie visuomene 😃. 

Bet akivaizdu, kad patys renkamės, kuo būti. Ir puiku, kad dabar tokie laikai, jog kiekvienas galim rinktis.

Man rodos kad visi dabar gyvenam lengviausiu istoriniu laikmečiu. Ir visumoj neturim kuo skųstis. Tik neaišku, kiek tai dar tęsis 🤔

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 14 liepos 2023 - 14:02
Visu pirma,as rinkausi dar sovietmeciu.Ir teigiu ,kad buvo is ko rinktis.
Labai tinkamai ir grazia visuomenes raida yra aprasyta AJ Cronino romane <zvaigzdes ziuri zemyn>Visa vaikyste skaiciau kaip mokomaja medziaga.https://en.wikipedia.org/wiki/The_Stars_Look_Down
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 14 liepos 2023 - 14:13

Dabar pasirinkimų daugiau 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 14, 14:24)
<p>Dabar pasirinkimų daugiau </p>

Sakykim geografija platesne biggrin.gif
Atsakyti
Ką iš pūkuotos vyšnios ? Jei užpilčiau šanapsu ir nedėčiau cukraus kas būtų ? O gal uogienė su kauliukais . Kokį 1 litrą išvirti ?

O man nesekasi ...
Ėjau pas bites. Vienam avilį motina deda traninius perus . Pagavau , nužudžiau. TY nepasivaisino kažkodėl , ne traninė . Nuėjau į šeimelę kad pasigauti motiną , paėmiau korį su motina - o ta pyst ir pakilo į orą ... kur jinai nuskrido - biesas žino . Grįžo- ne? Eisiu vėl po kelių valandų tikrinti .

Man labai patinka stebėti žmonės. Augau matriarchate ... O paskui gyvenimas mestelėjo dirbti vyriškam kolektyve. 15 metų smile.gif Idomu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Iki tol galvojau , kad moterims sunkiau smile.gif Dabar nebe tongue.gif
Iš pricipo tai mes renkamės ne jie mirksiukas.gif
O kad diskutuoti , kas yra ne taip - reikia matyti , kokioje kreivų veidrodžių karalystėje gyvenam ... bigsmile.gif
Atsakyti

Man rodos kad visi dabar gyvenam lengviausiu istoriniu laikmečiu. Ir visumoj neturim kuo skųstis. Tik neaišku, kiek tai dar tęsis 🤔
Visiškai pritariu :sutinku:

Kol internetas trumpam įsijungė ))) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 liepos 2023 - 15:21

Ką iš pūkuotos vyšnios ? Jei užpilčiau šanapsu ir nedėčiau cukraus kas būtų ? O gal uogienė su kauliukais . Kokį 1 litrą išvirti ? O man nesekasi ... Ėjau pas bites. Vienam avilį motina deda traninius perus . Pagavau , nužudžiau. TY nepasivaisino kažkodėl , ne traninė . Nuėjau į šeimelę kad pasigauti motiną , paėmiau korį su motina - o ta pyst ir pakilo į orą ... kur jinai nuskrido - biesas žino . Grįžo- ne? Eisiu vėl po kelių valandų tikrinti . Man labai patinka stebėti žmonės. Augau matriarchate ... O paskui gyvenimas mestelėjo dirbti vyriškam kolektyve. 15 metų smile.gifIdomu biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Iki tol galvojau , kad moterims sunkiau smile.gifDabar nebe tongue.gif Iš pricipo tai mes renkamės ne jie mirksiukas.gif O kad diskutuoti , kas yra ne taip - reikia matyti , kokioje kreivų veidrodžių karalystėje gyvenam ... bigsmile.gif
Tikrai nesuprantu, ką mes renkamės tokio, ko vyrai pasirinkti negali? 🤔 kuo jie nuskriausti nabageliai? 😁

Aš daug dirbus vyriškam kolektyve. Ir du sūnus užauginau, bet nematau aš kokio vyriškos lyties diskriminavimo niekur. Kaip tik atvirkščiai, daug kur jie pervertinami, jiems moterys atlaidesnes, nei kitoms moterims, nepelnytai popinami ir tt. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 14 liepos 2023 - 16:02
Dusia,o tai motina napvaisinta?Jei skrenda?MB sako apvaisinta nepaskrenda jau? bigsmile.gif
Medus tamsus tamsus,kaip grikių,tikrai pupų.Ir skonis įdomus,rūgštelėjęs. mirksiukas.gif
Atsakyti