Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Jūs savus vaikus lyginat?

Ne, statistiką. Mano abu vaikai baigė Kaune prestižines gimnazijas . Vienas KTU , kita Jėzuitų  TB klasę.  Konkursas ten istoti nemenkas. Tai žinau koks procentas klasėje yrA mergaičių ir berniukų.

Ten kur reikia ne zubrintų žinių pagal vadovėlį, o mąstymo nugali vyrukai.

Kai reikia laikyti egzus nugali berniukai. Nieko prieš mergaites neturiu, bet nebandykim apgauti gamtos. Mes moterys stresuotojos...

Paguoda mergaitėms ta, kad protą vaikai paveldi iš mamos.  Mylėkime, džiaukimės ir būkim mylimos... 

Visai nepasiilgau vaikų mokyklos. Taip palengvėjo kai jie baigė. Tas ištisinis pedagogų inkštimas gali geriau...

Atsakyti

Kas čia Snd darosi nesuprantu. Karinis sraigtasparnis praktiškai be paliovos suka ratus aplink pajūrį. Negi skęstančių tiek 🤔. O gal ieško kažko 🤔nes taip vienoj zonoj sukasi ratais 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 13 liepos 2023 - 18:13
QUOTE(Pou @ 2023 07 13, 18:34)
<p>Jūs savus vaikus lyginat?</p>

Lyginame Pou.Yra su kuo palyginti.Berniukai baigė puikiai,dukra-gerai.Nesakau,kad blogai,bet gerai.Ji daugiau prie meno,o tie skaičiukai. biggrin.gif Nors dabar tas vyriausias tapo dukra,bet ir dabar galva dirba. mirksiukas.gif
Atsakyti

Na, aš ne tokia kategoriška :) gal kad turiu draugę matematinio mąstymo, nerealiai protingą. Ir šiaip aplink mane  moterys protingesnės nei vyrai ))  

Kai aš mokiausi, taip, klasėj berniokai išties buvo kitokio mąstymo, jiems natūraliai gaudavosi mokytis lengviau, nei mergiotėms, kurios įdėdavo tikrai daugiau pastangų, kad gauti tokius pat pažymius.

. O daba ir abu maniškiai mokėsi prestižinėj gimnazijoj, su didele atranka.  Bet tai klasėj panašiai vaikinų ir merginų buvo. Ir pažangumas panašus.   Va univere jau tiksliukų specialybėse akivaizdžiai vien bernai  :)  

Atsakyti
Yra tokia teorija , kad vaikai protą paveldi iš mamos , X chromosoma atsakinga. Sūnus tik iš mamos ją gauna? Pasiguglinus rastit ne vieną straisnį.
Aš visad sakau , kad vaikai protingi į mane, o gražūs į tėvą biggrin.gif tongue.gif
O su matematika taip jau yra , arba tu ją supranti arba ne .
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 13, 18:11)
<p>Kas čia Snd darosi nesuprantu. Karinis sraigtasparnis praktiškai be paliovos suka ratus aplink pajūrį. Negi skęstančių tiek 🤔. O gal ieško kažko 🤔nes taip vienoj zonoj sukasi ratais </p>

Ko ko,taves.I fronta temps.Lenkijoje jau rikiuojasi. biggrin.gif
Atsakyti

Taip, intelektą vaikai paveldi iš mamos ir tai iškart sugriauna jūsų teorijas dėl berniukų didesnių intelektinių galimybių. Nes pagalvokit apie atvirkštinį veiksmą, jei mama nėra jau tokia protinga, ką gali paveldėti vaikai? 

Aš baigiau paprastą vidurinę, kuri dabar stipri gimnazija. Niekad nekaliau, visuomet žinios per suvokimą. Daug klasiokių mokslo daktarių yra, apsigynusių ir profesūrą. Aš įstojau pirmu numeriu, supa išties daugybė protingų moterų. Tikrai skaičius pasiekusių moterų didesnis nei vyrų.

Jei jūsų sūnūs daugiau pasiekė nei dukros, tai dar nieko nereiškia. Ir nenuvertinkit dukrų niekada. Niekada.

Atsakyti
Oi nenuvertiname Pou dukrų.Daugiau pasiekė muzikos srityje,nors dirba programavimo analitike.Su skaičiukais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 13, 21:23)
<p>Taip, intelektą vaikai paveldi iš mamos ir tai iškart sugriauna jūsų teorijas dėl berniukų didesnių intelektinių galimybių. Nes pagalvokit apie atvirkštinį veiksmą, jei mama nėra jau tokia protinga, ką gali paveldėti vaikai? </p><p>Aš baigiau paprastą vidurinę, kuri dabar stipri gimnazija. Niekad nekaliau, visuomet žinios per suvokimą. Daug klasiokių mokslo daktarių yra, apsigynusių ir profesūrą. Aš įstojau pirmu numeriu, supa išties daugybė protingų moterų. Tikrai skaičius pasiekusių moterų didesnis nei vyrų.</p><p>Jei jūsų sūnūs daugiau pasiekė nei dukros, tai dar nieko nereiškia. Ir nenuvertinkit dukrų niekada. Niekada.</p><p></p>


Pou niekada nenuvertinau . Kaip tik sakiau , kad mano dukra mokėsi kur klasėje 18 bernų ir tik 8 panelės ... Skaičiai rodo , kad bernams lengviau einasi ?
Mama perduoda Sūnui savo Tėvo intelektą. Yra ta tokia teorija.

Ar esi protingas, ar ne, turi įtakos ir kiti veiksniai. Pagrindinis papildomas veiksnys yra prisirišimo prie motinos laipsnis, ypač iki dvejų metų amžiaus. Vaikai, kurie reguliariai žaisdavo su jais sudėtingus žaidimus, kuriems reikėjo atpažinti veikėjus, vėliau užaugo protingesniais suaugusiaisiais nei dauguma jų bendraamžių. Antrasis veiksnys yra meilė.. Jei vaikų iki 13 metų emociniai poreikiai buvo beveik visiškai patenkinti, jų hipokampe susiformavo 10% daugiau ląstelių nei tų, kurie buvo emociškai nutolę nuo motinos. Dabar mokslininkai taip sako intelektas tik 40-60% priklauso nuo genetikos, o visa kita – iš aplinkos. Ir dar vienas dalykas: net jei jūsų vaikas iš prigimties yra protingas, jo problemų sprendimo įgūdžius reikia lavinti. Be to, senstant užduotys turėtų tapti vis sunkesnės. Priešingu atveju, kad ir koks būtų jo „originalus“ intelektas, su amžiumi jis jį praras.

Atsakyti

Dusia, kad skaičiai parodytų, reik daug analizių padaryt. Na kas sako, kad kitose, ne tokiose prestižinėse gimnazijose, mokyklose likusių vaikų intelektas prastesnis? Gal tiesiog tų vaikų tėvai motyvuoti labiau, kad vaikai baigtų prestižines gimnazijas, universitetus? Galų gale, gal tais metais gimusių daugiau berniukų. Ir dar, kodėl galvojama, kad protingesni yra tiksliukai? Kodėl užmirštama apie emocinį intelektą? Ir man kyla dar daug daug kodėl.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 13, 21:50)
<p>Dusia, kad skaičiai parodytų, reik daug analizių padaryt. Na kas sako, kad kitose, ne tokiose prestižinėse gimnazijose, mokyklose likusių vaikų intelektas prastesnis? Gal tiesiog tų vaikų tėvai motyvuoti labiau, kad vaikai baigtų prestižines gimnazijas, universitetus? Galų gale, gal tais metais gimusių daugiau berniukų. Ir dar, kodėl galvojama, kad protingesni yra tiksliukai? Kodėl užmirštama apie emocinį intelektą? Ir man kyla dar daug daug kodėl.</p>

Tik bandžiau apginti berniukus .
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 07 13, 17:00)
Kad berniukas but toks protingas,retas atvejas biggrin.gif  biggrin.gif Saunuoliai jus abu.



Man atrodo , kad pakankamai tų protingų bernų yra smile.gif

Atsakyti

Dusia, berniukų gint nereik 🌷🌷🌷 Manau, kad tiesiog reik džiaugtis konkretaus vaiko pasiekimais ❤️

O man atrodo, kad didžiausias siekis - kai žmogus jaučiasi laimingas savo pasirinkimuose.

Bučkis 😘

Atsakyti