Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Giriuosi ne savo pasiekimais )) anglų 96, informatika 89.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 13, 14:49)
<p>Giriuosi ne savo pasiekimais )) anglų 96, informatika 89.</p>

wub.gif
Šaunuolis Tavo vaikas 4u.gif 4u.gif 4u.gif Protingas į mamą, gražus kaip tėtis biggrin.gif
Džiugina mirksiukas.gif
Atsakyti

Saintlina, super 😍

Atsakyti

Giriuosi ne savo pasiekimais )) anglų 96, informatika 89.

Puiku 👍

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 13, 14:49)
<p>Giriuosi ne savo pasiekimais )) anglų 96, informatika 89.</p>

Nuostabu.Pasiilgau jau to jausmo. wub.gif Laukimo. mirksiukas.gif
Atsakyti

Ingrida, nežinau, ar pasiilgsiu tos nervacijos )))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 13, 12:49)
<p>Giriuosi ne savo pasiekimais )) anglų 96, informatika 89.</p>


Kad berniukas but toks protingas,retas atvejas biggrin.gif biggrin.gif Saunuoliai jus abu.
Rezultatas is 5 spastuku,vienuose ziurke kaip katinas,kiti issaude tusti.Nuskyniau visus vos paraudusius,dar kaimyne paporino,girdi jos eda visus sultingus dalykus todel,kad joms reikia vandens,neranda atsigert,tai pridejau dar ir vandens voneliu biggrin.gif biggrin.gif
Nuroviau svogunus,dauguma minksti kakleliai,kurie dar kietoki,palikau,darzas iskart pagrazejo,nes tie mano svogunai gasdino kaimynus.Pradejau braskes ravet,bet nebaigiau,susibariau su MB,liepe raut zoles,kartu su braskem,vistiek nebuvo ko valgyt,nu ne sakiau,kol kas dar nepasiduodu biggrin.gif . biggrin.gif Reik eit sparaginiu dorot,agurkus vaikui atidaviau,pomidorais pasidalinom,o cukinijas teks man valgyt vienai.Bet siaip netaip ipirsau,kartu su receptu,ka daryt is ju.Du tik daigai ir niekaip nesuvalgom.Kaimynei pasiuliau,sake savo rado 8. biggrin.gif biggrin.gif Vejas baisus,drasko viska,darbo liko daug,zada lietu gausu rytoj,jei taip bus,tikrai palis,vaziuosiu ravet.
Atsakyti
Tai kad bernai visada protingesni už mergas smile.gif Mergaitės pareigingesnės tongue.gif
Luety sakiau ir pakartosiu , jei duodi nuodų ir palieki vandens - nuodai veltui...
Kai rudenį palieku nuodų tai visada vandenį išpilu arba uždangstau, kad negautų gerti. O jei baleikoje prie stogo kampo palyja tai randu paskendusias netgi .Įlipa gerti ...
Atsakyti

Dusia, ko tau taip mergaitės neįtinka? Ko taip tuos vaikius gini?

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 13, 16:53)
<p>Ingrida, nežinau, ar pasiilgsiu tos nervacijos )))</p>

O aš jau pasiilgau tos nervacijos. ax.gif Neįdomu gyventi be nervų? mirksiukas.gif
Pritariu Dusiai vaikinai protingesni. ax.gif
Muka,ačiū už receptus,išsikepiau kurasanus,sutepiau philadephiu,visai skanu,kol šilti.Kumpio dar dedi į vidų? mirksiukas.gif
Šį vakarą megsiu,nieko neveiksiu daugiau.Jaučiasi nemigota naktis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 liepos 2023 - 17:19

Jūs savus vaikus lyginat?

Atsakyti

Jūs savus vaikus lyginat?

Manau visos mamos tą daro. Tik į akis vaikams ne visos tai sako. Tu kadangi turi 1, tai nesuvoki gal. Kadangi aš su didele pertrauka turiu 2 vaikus, man kol pirmasis buvo vienas, tai irgi keistai tas lyginimas atrodė. Bet va kažkaip savaime tai vyksta 

Atsakyti