Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Laba. 4u.gif
Luety, gal kur gailių rastum? Labai nemėgsta pelės, tai gal ir žiurkėm nepatiktų ax.gif Pakaišiot į tas landas , gal pabėgtų 4u.gif Nu tikrai labai bjauru tos žiurkės. Pas mane rudenį jos veržiasi net į trobą, bet esu padėjusi lauke dėžutę, ten įdedu tų mėlynų diskelių-ėda ir dvesia 4u.gif Kažkada bandžiau gaudyt žiurkes su pelių spąsteliais - dingdavi su visais spąsteliais biggrin.gif Joms reikia žiurkinių spąstų . O tų dėžučių iš aliexpreso ar ebay gal galima pigiai nusipirkt? Užsisakiau ir antrą dar iš čia
Atsakyti
Pas mane dabar visi kaimynai uzsiveise gyvunu , o ir siaip bulgarijos kaimas vieta ne pati svariausia.Bet darzoviu jos neima ,dar galima padet spastus su mesa pakeliui i suns maista.Norint jas isnuodyt reikia duot kazka geriau nei iprastas racionas.
Ir nevaryt ant kolukiu ten reguliariai vykdavo deratizacija.
Atsakyti

Luety, išleisciau į laisvę tas vargšės žąsis. O savo sklype primetyciau tu mėlynų žiurkių saldainių po kokiais krūmais ir lapais. Niekas ten jų nematytų 

Atsakyti
https://www.part.lt/...99b6f259566.jpg
https://www.part.lt/...aea2aef5446.jpg
https://www.part.lt/...a1010f40254.jpg
Truputi vaizdų.
Voveraites surinko kažkas prieš mane,kur tik nematė radau.Jautė širdis vakar važiuoti.Baravykai beveik visi sukirmyję,sausa.
Už tai avietės dabar pačios jau ir byra kai kurios.Darže pusę kibiro priskyniau,mažoka vynui.Tai grybus į marškinėlius,krepšin avietės.Jaunas kirtimas,didelės ugos,tik susilenkus skinti,dar maži stumbai.Tiek nusidaviau šiandien,praėjau nemažai,gal tabletės negerti?
Dusiuk,kai atvažiuoja dviems dienoms svečiai,mauname miestan,tegul žmonės jaučiasi laisvai. mirksiukas.gif Reiktų pagaliau butą išnuomoti,bet dar reikia sodyboje pasitvarkyti. ax.gif
Poniabudę net radau su mb pasidalinome per pusę,pirmą kartą suvalgiau žalią. bigsmile.gif
Atsakyti

https://www.part.lt/...99b6f259566.jpg
https://www.part.lt/...aea2aef5446.jpg
https://www.part.lt/...a1010f40254.jpg
Truputi vaizdų.
Voveraites surinko kažkas prieš mane,kur tik nematė radau.Jautė širdis vakar važiuoti.Baravykai beveik visi sukirmyję,sausa.
Už tai avietės dabar pačios jau ir byra kai kurios.Darže pusę kibiro priskyniau,mažoka vynui.Tai grybus į marškinėlius,krepšin avietės.Jaunas kirtimas,didelės ugos,tik susilenkus skinti,dar maži stumbai.Tiek nusidaviau šiandien,praėjau nemažai,gal tabletės negerti?
Dusiuk,kai atvažiuoja dviems dienoms svečiai,mauname miestan,tegul žmonės jaučiasi laisvai. mirksiukas.gifReiktų pagaliau butą išnuomoti,bet dar reikia sodyboje pasitvarkyti. ax.gif
Poniabudę net radau su mb pasidalinome per pusę,pirmą kartą suvalgiau žalią. bigsmile.gif

Ir kaip jos skonis?🤔

Atsakyti

Pas mus miške avietės sudžiūvusio serbento dydžio. Tragiškai sausa, samanos treška per mišką einant. Grybų nėr jokių. 

Prie namų viską laistau kasdien, šilauoges net dukart per dieną. 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 12, 21:59)
Ir kaip jos skonis?🤔</p>

Šiaip ji kaip želatiną valgytum.Bet man vaizdas ir kvapas kai miške išauga falas iš jo.Ir šiandien bandžiau ieškoti pagal kvapą daugiau.Kvapas iš tolo jau dvelkia.Turiu užpylus degtine jau kokie penki metai vis nepsiruošiu rytais po šaukštą.Kažkada buvau pradėjųsi ir vėl pasimiršo. ax.gif
Miške aplamai uoslė labai suaktyvėja.Aš kaip tas šuo užuodžiu net stirnos kailio kvapą.Mamos klausiu praeitą kartą ne gi tu neužuodi?Tikrai kažkur šalia praėjo.Ypač po lietaus labai užsiuodžia. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 12, 13:50)
<p>Luety, o tai ką daryt?</p><p>Yra ir nebrangių gėlių sėklų gi, o ir pati vėliau pasidarai jų.</p><p>Sode taip gražiai levandų kelis krūmelius šiemet auginu naujus, taip gražiai pilnėja. Šalavijai plečiasi ir užsisėja patys.</p><p>Na o svogūnai ir česnakai taip pat yr gerai.</p><p></p><p>Galiu pririnkt sėklų ar nupirkt, Luety, ir išsiųst.</p><p></p><p>Luety, pas tave pajuodo svogūnų laiškai? Pas mane svogūnai taip pat buvo prieš porą metų pajuodę per naktį. Karšta, lietus davė stiprus, vėl karšta, atvažiuoju,- juoduliai. Netikroji miltligė, berods.</p><p></p><p>IK buvo rašius, kažkokia grybinė liga.</p>

Aciu,Pou,sirdele,cia pilna geliu seklu,bet man tai ne iseitis.

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 12, 15:56)
Gerai , pasaulio pabaiga jau cia,praeita nakti meteoritas nukrito bulgarijoje,siryt zemes drebejimas, tai laikas susivesti sazines saskaita ir kokiu geru darbu pasididint.
Imat ziurkiu nuodus ,nuperkat geru konservu ,sumaisot ir gausiai pridedat.Ir kvapiu konservu taip gausiai.Nebijokit,kates sunys isvemia.Todel negalima ju lengvai cheminem priemonem isnaikint.Bet cia turi but konservu smugine superdoze.

Vaje,Alta,ar jusu nesiekia ta drebejimo zona?Neko negirdejau apie meteorita,siaubas
Alta,as viena trucinsiu,o abu kaimynai veis.Cia reikia kad isikistu sodu bendrija,bet deja,kaip visada sorry...

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 12, 16:05)
Pas mane dabar visi kaimynai uzsiveise gyvunu , o ir siaip bulgarijos kaimas vieta ne pati svariausia.Bet darzoviu jos neima ,dar galima padet spastus su mesa pakeliui i suns maista.Norint jas isnuodyt reikia duot kazka geriau nei iprastas racionas.
Ir nevaryt ant kolukiu ten reguliariai vykdavo deratizacija.

Nevarau ant kolukiu tuo aspektu,nes nezinau,bet turiuminty tai,kad bendram uki kencia kazkas del kutu savivaluavimu.But mano namu aplinka,susitvarkyciau puikiai .Turejau vistas,nuodijom ziurkes pilnu tempu,kaimynai nekentejo

QUOTE(Anidanda @ 2023 07 12, 16:35)
<p>Luety, išleisciau į laisvę tas vargšės žąsis. O savo sklype primetyciau tu mėlynų žiurkių saldainių po kokiais krūmais ir lapais. Niekas ten jų nematytų </p>

Anudanda,kaip as isleisiu.Spyna,nulausi,sesi.O ten kankinimas gyvunu,asaros byra ziurint,zasys zoles megejos,jis nemato.Suns gelda plaukiot,jos ten kojomis braizo dugna ir klykia klykia,kai mes sode Du metus laiko,bet kam,nesuprantu.Lizdas pilnas kiausiniu,gal 50,ju neima,kaledom nepjauna.Nu ligoniai,anglai-lugoniai,gi buvo ivardyta ne be reikalo .
zolyte,Lietuvoj kitos kainos,as nesiusiu is Lt,siuntimo kastai kosmosas,,ju svoris didelis.

Atsakyti

Turėtų įrodyt kad tu nupjovei. Kaip, jei nėra kamerų ir liudininkų? Aš tai niekaip nedaleisciau kankint gyvūnų šalia. Ne mano nervams. Rizikuociau tikrai.

Jau kaimynę išauklėjau, kad šuns nepalikinetu ant saulės. Lipom su sūnumi per tvorą ir patraukem šunį su visa būda į namo šešėlį. Palikom raštelį kaimynei. Nu ir good, šuo niekada nebelieka ant saulės 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 12 liepos 2023 - 22:04
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 12, 21:03)
<p>Turėtų įrodyt kad tu nupjovei. Kaip, jei nėra kamerų ir liudininkų? Aš tai niekaip nedaleisciau kankint gyvūnų šalia. Ne mano nervams. Rizikuociau tikrai.</p>
<p>Jau kaimynę išauklėjau, kad šuns nepalikinetu ant saulės. Lipom su sūnumi per tvorą ir patraukem šunį su visa būda į namo šešėlį. Palikom raštelį kaimynei. Nu ir good, šuo niekada nebelieka ant saulės </p>

oi ne,per dvidesimt vienus metus cia net minciu nekyla lauzyt istatymus.Akiu daug.Kam man tu bedu.Kazkada ismus ir ju valanda.
Atsakyti

Anidanda, kokie jūs šaunuoliai dėl to šuns  :wub:​ 

 

 

Šalia mūsų prasideda Yaga festivalis. Internetui bus visiškas pipiec iki sekmadienio vakaro.. ir alternatyviosios muzikos bumbumbum ištisom parom tiek pat laiko. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 liepos 2023 - 06:18
Biden now admits he is considering giving Ukraine long-range missiles capable of reaching Russia and Crimea on top of controversial cluster bombs: President promises to get more artillery shells to Zelenksy as quickly as possible
Cia is daily mail.
Malonu zinot ,kad berasciu korespondentu ir media analitiku yra visur.
Del tu zasu ,tai nezinau,vistik uzrakinta.Bet kita vertus tai yra kolektyvinis,daug kas yra bendra,tai nera privati nuosavybe.As vakar liepiau tikram uk pilieciui tuos alotmentu nuostatus skaityt ir komentuot.Tai siaip ten nuosavybes jokie istatymai neveikia,zodziu tas kas sode nera privati nuosavybe.Taigi matyt ten kas naglesnis ,to ir teisybe.
Atsakyti