Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mukute , kitiap nebus wub.gif
O MB yra mama. Pasibus , pasikalbės ...
Aš pati sūnų auginu 4u.gif
Atsakyti
Ai palikim mukute,seimos reikalai.
Tik tegu zino,kad ne visos taip daro.Beje UAI yra nonsensas.Ar isvis ofensas.Turiu idomia istorija su tuo biggrin.gif
Erdoganas nusipirko kede ES,swedija NATO.
Jau dabar galvoju ,kur bus naujasis hachramanmarashas?
Atsakyti
Ir artistas į Vilniu atvarė smile.gif O taip laužėsi tongue.gif Vis intriga ...
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=fPm8_6onqo0
Atsakyti
Saintlina , kaip pas tave nuotaikos namuose ? Po rezultatų ?
Kiek mano krašte mirštančių eglių. Tipografas . Naujus miškus jau mačiau miksuoja eglė eglučių, eilę pušaičių .
Atsakyti

Dusia, normalios nuotaikos :) kol kas kaip galvojom, taip ir yra. Lietuvių džiaugiasi, kad  išlaikė, matematikos 90.  Anglų ir informatikos dar nėr, bet ten žemų balų nebus. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 11 liepos 2023 - 17:48
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar nuo trejų vyšnių tris kbirus suskynėme,dar tik pat ,jei ne daugiau liko.Pačias viršūnes paukščiai pradėjo atakuoti,dar nokstančių nemažai.Ir tik trys medžiai,pasakiški medžiai. wub.gif
Šiandien avietes šturmuosime,pavakary jaučiu voveraičių palėksiu,skambina klientai nori grybų. biggrin.gif
Bet kodėl tas pačias vyšnias,ūglius pasodinau sodyboje ir viskas uogos nedidelės,kaip senovinės mūsų vyšnios?Ar žemė netinkama,ar apsidulkina? ax.gif Čia mieste didelės,sultingos.
Saintlina,geros naujienos,ten stos,kur ir galvoja?
Atsakyti

Man vakar mb irgi kibirą vyšnių atvežė nupirkęs )) 

Ingrida, mažesnės uogos, nes turbūt žemė skiriasi, drėgmės kiekis, dirvožemio sudėtis. 

Pas mus voveruškos baigėsi neprasidėjusios. Sausa tragiškai. Pas jus gal lapuočių miškai?  Pušynuose drėgmės nėėėr.. 

Pas mus serbentus reik skint ir agrastus. Bet serbentų nedaug.  Raudonus į drebučius paleisiu. Juodų išvis mažai. Agrastus taip nuėsim. Agurkai va lyg atsigaut pradeda, tų nebevaliosim suvalgyt, teks prie stiklainių stot.

Karščiai pareina, fek.

Ir taip, vaikis kol kas planų nepakeitė :) liko pirmoj vietoj programų sistemos. Tik man atrodo, kad jam reik darbo su žmonėmis, ne su kompu.. 

Atsakyti
Raudonus ir baltus serbentus paleidome į vyną.Teko ragauti ,nuiimant tirščius.Turėtų būti skanūs.Ypač patiko baltų serbentų,jaučiasi labai serbento skonis,kvapas. wub.gif
Juodųjų 20 krūmų,kažkiek apskyniau į turgelį nuvežiau,nes kiti dar rūgštoki,tai laukia nemažas darbas suskinti. ax.gif Dar sodyboje,pasirodo nemažai vyšnių,tik jos senovinės,nedidelės,bet kai jau pajuoduoja,visai skanios. ax.gif
Mano agurkai tik dar žydi,pas mus bent jau šaltos naktys.Arbūzai gerai dera tik šiltnamyje,lauke tik užuomazgos uogų. bigsmile.gif
Sūnus irgi stojo,kur ne su kompu darbas,o gavosi ir su kompu darbas ir su žmonėmis. mirksiukas.gif
Mišrūs aplinkui miškai,kur važiuoja.Prie sodybos iš viso visai šlapia miške,atrodo ir ne daug lijo.Toks jausmas,kad nuo pernai dar neišdžiūvę,kai skendo viskas aplinkui.Ir labai ar šernų,ar briedžių išknistos samanos,kur toms voveraitės ir dygti?
Atsakyti
Saintlina šaunuolis Tavo vaikas 4u.gif
Pas mus irgi tragiškai sausa . Užvakar daržą priliejau, vakar nuravėjau . Vėl reikia visus augalus laistyti...
Ingrida , gali būti , kad vyšnios buvo skiepytos. O iš atžalų gavai "motinines" vyšnias. Pas mane yra pridygę iš kauliukų, pukščiai pasėję. O mano vaikystės sode buvo aukštų, vėlai nokstančių, rūgštokų. Vadindavo baba karlinėmis.
Juodų serbentų pašaldžiau ir bandysiu džiovinti . Uogienių niekas nevalgo ... Agrastus ir kitus serbentus būtų gerai į pastilles paleisti , pernais visos "sprogo" per vieną savaitgalį kai jaunimas namo užsuko . Kas liko susikrovė į dėžutes.
Kaip karšta Kaune bute rolleyes.gif . Sodyboje vėsu , man ten trioboj bliuzono reikia . PS Saintlina Tavo Lesiui šalta naktim kaimo trioboj todėl ir lipa į lovą. Vis tik pusamžis vyrukas , nebe jaunuolis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
MB sodyboje nešioja vilnones kojines. blink.gif Kojos šąla.
Čia bute trokštame nuo šilumos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui, Dusia, paraudimas nuo erkės praėjo. Ilgai laikėsi, ilgai niežėjo, ilgai nepraėjo. Dabar gerai. Bet įkandimo vieta vis dar gerai matosi. Pamėlusi tokia biggrin.gif
Pamirštu pas tave paklaust, ar patiko tau skonis tavo žembraškių? Kaip tau jos derėjo?
Atsakyti