Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 07 11, 12:03)
<p>Muka, jei jie nežino, kad tau blogai, tai ir elgiasi, lyg sveikuolė būtum. Tiesa pasakius, neįsivaizduoju, kaip apšokinėt pilnua namus savaitę, jei tu beveik nepaeini.</p><p></p><p>Įdarbinti paprastai. Pas mane namuose svečiai dieną, dvi. O artimieji - ne svečiai. Jie niekad kaip tortai nesėdi. Atvažiavę į sodą, maniškiai padėtų jį sutvarkyt, o nelauktų, kad jai pasirūpinta būtų. Aš kai nuvažiuoju pas Sesę, mes jai visą namo aplinką padedam sutvarkyt: MB žolę nupjauna, aš krūmiukus padedu apgenėt, nuravim viską kartu, išpuoselėjam. Ir pasibūnam kartu, pasikalbam, valgyt padarom visiems. Ji atvažiuotų pas mane- būtų tas pats. Visuomet taip buvo. Juk savas- jauti kada reik padėt. </p><p></p><p>Bet čia tavo tvarka Mukut.</p>

na aš nemoku įsakinėti...o jeigu neusupranta...tai ir guli gulte, o aš prie puodų, bet kaip sakau man čia nėra sunku, aš tik noriu ramiai o ten alasas baisulinis būna...
AA mane vargina žmonės o ne puodai 4u.gif
Atsakyti
Tie savi visai nemaišo , jei pakeiti požūrį...
Taigi ne penimos antys jie smile.gif
Nieko blogo , kad mama per dienas su sūnumi pasibus . Aš pasivėlinčiau grįžti iš darbo biggrin.gif Du suaugę žmonės badu nenumirs. Pasigamins . Tik paskolink tai savaitei samtį uošvienei. Jiems bus smagu , matysi . Kraujas ne vanduo .
Gal aš nesvetinga, bet pas mane visada visi kažką atsiveža . Ir aš niekada tuščiomis į svečius nevažiuoju .

PS , kad nueiti 20 km reikia pradėti vaikščioti .
Vienas mano pažįstamas apie sportą pasakė taip : nesąmonė sportuoti, taigi sunku , reikės dirbti ir dar pinigus mokėti ? Smagiau sofka + telikas arba kompas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O paskui galima kaltinti daktarus , kad anie neranda pročkelės, tepaliuko ar ko ten - pasitepei ir bėgi pievom kaip niolikos... Kai užsimanai mirksiukas.gif . O paskui vėl ant sofkės , kol dubcė šaknis išleis .
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 11, 11:19)
AA mane vargina žmonės o ne puodai  4u.gif

Kaip man viskas artima ir suprantama.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 11, 12:37)
Kaip man viskas artima ir suprantama.. unsure.gif

o ne viena tokia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 11, 12:36)
Tie savi visai nemaišo , jei pakeiti požūrį...
Taigi ne penimos antys jie smile.gif
Nieko blogo , kad mama per dienas su sūnumi pasibus . Aš pasivėlinčiau grįžti iš darbo  biggrin.gif  Du suaugę žmonės badu nenumirs. Pasigamins . Tik  paskolink tai savaitei samtį uošvienei. Jiems bus smagu , matysi . Kraujas ne vanduo .
Gal aš nesvetinga, bet pas mane visada visi kažką atsiveža . Ir aš niekada tuščiomis į svečius nevažiuoju .

PS , kad nueiti 20 km reikia pradėti vaikščioti .
Vienas mano pažįstamas apie sportą pasakė taip : nesąmonė sportuoti,  taigi sunku , reikės dirbti ir dar pinigus mokėti ? Smagiau sofka + telikas arba kompas  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
O paskui galima kaltinti daktarus , kad anie neranda pročkelės, tepaliuko ar ko ten  - pasitepei ir bėgi  pievom kaip niolikos...  Kai  užsimanai  mirksiukas.gif . O paskui vėl ant sofkės , kol dubcė šaknis išleis .

anytai 93 ji vos paeina be lazdos mas mane virtuvė rūsyje su stačiais laiptais, koks gali būti smagumas...aš nežinau kokia neatsiveža oi atsiveža saldainių nes anų pas mane nėra...O į svečius nevažiuoju tuščiomis taip išauklėta...
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 11, 10:37)
Kaip man viskas artima ir suprantama.. unsure.gif

Na cia turbut jusu mokestis uz tokias dideles isplestines seimas ir gyvus tevus,artimuosius.Kitu seniai mire.
Tik nesuprantu to all inclusivo raudondvario sodu bendrijoje. biggrin.gif
Atsakyti

Ingrida, iš Ukrainos sudėtinga bus kačiuką atsivežti. Po skiepo nuo pasiutligės turi praeiti trys savaitės. Arba paims į karantiną. Labai griežtai dabar, nes atsirado pasiutligės atvejų po laisviau įvežtų iš ten gyvūnų.

Atsakyti

Aš tai tinginė. Jokių užkandžių nei paruoštuku svečiams nedarau. Užsakau sushi rinkinį is kavinės ir kokios mėsos ar žuvies pasikepam kamade. Dar vyno nuperku ir kokiu cipsu, alyvuogių, vytintos dešros . Viskas. Jei kažkas kažko kitko nori, tegu atsiveža arba gaminasi. 

Aišku tie svečiai pas mus tik savi- vaikai, mama, arba artimi draugai 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 11 liepos 2023 - 11:09
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 11, 13:07)
<p>Aš tai tinginė. Jokių užkandžių nei paruoštuku svečiams nedarau. Užsakau sushi rinkinį is kavinės ir kokios mėsos ar žuvies pasikepam kamade. Dar vyno nuperku ir kokiu cipsu, alyvuogių, vytintos dešros . Viskas. Jei kažkas kažko kitko nori, tegu atsiveža arba gaminasi. </p>
<p>Aišku tie svečiai pas mus tik savi- vaikai, mama, arba artimi draugai </p>

ir turbūt ne savaitę 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 11, 12:57)
Na cia turbut jusu mokestis uz tokias dideles isplestines seimas ir gyvus tevus,artimuosius.Kitu seniai mire.
Tik nesuprantu to all inclusivo raudondvario sodu bendrijoje. biggrin.gif

ptfu ptfu ptfu tegu tik gyvena .
matai pati mėgstu UAI, dėja tai gaunu tik ten kur susimoku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

ir turbūt ne savaitę 4u.gif
Papildyta:
ptfu ptfu ptfu tegu tik gyvena .
matai pati mėgstu UAI, dėja tai gaunu tik ten kur susimoku lotuliukas.giflotuliukas.giflotuliukas.gif

Nu būna kartais vaikai ar mama po kelias dienas. Bet nesokineju aš aplink 

Atsakyti

Mukut, tai ir nereikia įsakinėt, galima gi vyro seseriai ir normaliai pasakyt - einam, kartu pagaminsim vakarienę. Bet kaip ir sakau, tavo ten tvarka. Pas mua giminėj, šeimoj viskas bendrai. 

Dusia, pas mus taip pat visi pilnom rankom visur.

Va prie ežero buvom, tai ir mažiausius įveiklinam, kad įprastų nebūt karališkos gimonės atstovais su tarnų pilnais kampais, o pagal tai kiek gali prisidėtų.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 11, 13:40)
<p>Mukut, tai ir nereikia įsakinėt, galima gi vyro seseriai ir normaliai pasakyt - einam, kartu pagaminsim vakarienę. Bet kaip ir sakau, tavo ten tvarka. Pas mua giminėj, šeimoj viskas bendrai. </p><p>Dusia, pas mus taip pat visi pilnom rankom visur.</p><p>Va prie ežero buvom, tai ir mažiausius įveiklinam, kad įprastų nebūt karališkos gimonės atstovais su tarnų pilnais kampais, o pagal tai kiek gali prisidėtų.</p><p></p>

aš neperauklėsiu 60 metų moters... ten pas juos šitaip...mamai tik dabar pradėjo padėti kaip svečiai, anksčiau nė piršto krust...et pas visus tų skeletų pilna biggrin.gif
Atsakyti
Vakar baigiau burokeliu konservavima.Siandien dar isvirsiu ikra zamorskaja is visokiu keliu cukiniju ,,baklazanu ir visko kas sedi kibiruose po kelis.
Paskui prasides pomidorai.Agurkai kazkuo susirgo,bet gal dar atsigaus,o jei neatsigaus tai uzteks kiek uzraugta.
Mukute ,gi jau vaiku darzelyje aisku ,kad visi elgiasi sutavim taip kaip tu leidiesi ,kad elgtusi.Aisku ,buna kai nugali stiprios emocijos - isimylejimas,meile vaikams.Bet tam mes ir zmones,turime galimybe kontroliuot emocijas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 11 liepos 2023 - 12:09