Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

NATO šalies lyderiui viešai iškaršė kailį V. Zelenskio ir R. Radevo viešas susikirtimas galėjo likti nežinomu, privačiu, jei ne paties R. Radevo – buvusio naikintuvo piloto, šalies karinių oro pajėgų vado būdas viską iškloti atvirai. Karas Ukrainoje nėra ta tema, apie kurią kalbėdamas viešai R. Radevas jaučiasi gerai.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...e.d?id=93879269
Labas rytas ,mieli ,balti ,pukuoti katineliai.
Saintlinos suo jaucia ta siauba ,kuris tvyro siuo metu .Jie musu angelai sargai ir angelai maitintojai.
Aninanda,zinau kad tavo protas ir asmenybe panesa ir sunkesnes uzduotis.Kaip gali toks didelis suo leistis ziurkiu kandziojamas? Taigi as dabar graziai prasau - atsikasi savo smegenis ir ijungi,tuoj prireiks.Galima ir chemijos pramone jau naudotis ,nes laukia itemptas laikas, del vyro ir vaiko.
Atsakyti

NATO šalies lyderiui viešai iškaršė kailį V. Zelenskio ir R. Radevo viešas susikirtimas galėjo likti nežinomu, privačiu, jei ne paties R. Radevo – buvusio naikintuvo piloto, šalies karinių oro pajėgų vado būdas viską iškloti atvirai. Karas Ukrainoje nėra ta tema, apie kurią kalbėdamas viešai R. Radevas jaučiasi gerai.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...e.d?id=93879269
Labas rytas ,mieli ,balti ,pukuoti katineliai.
Saintlinos suo jaucia ta siauba ,kuris tvyro siuo metu .Jie musu angelai sargai ir angelai maitintojai.
Aninanda,zinau kad tavo protas ir asmenybe panesa ir sunkesnes uzduotis.Kaip gali toks didelis suo leistis ziurkiu kandziojamas? Taigi as dabar graziai prasau - atsikasi savo smegenis ir ijungi,tuoj prireiks.Galima ir chemijos pramone jau naudotis ,nes laukia itemptas laikas, del vyro ir vaiko.

Uoj nu tu čia kažkokias dramas jau vaidini🤣. Miegant bet kam bet kas gali įkąsti 😄, nuo dydžio nepriklauso visai. Chemijos pramonės nebijau, tai kai tik prireiks, būtinai naudosime 😂

Atsakyti

Labas rytas, seniai pas jus nebuvau, smagu matyti visas

Aciu už knygų rekomendacijas, kažkaip paskutiniu metu nusivildavau, pradedi skaityti, iki puses viskas gerai, o pabaiga kažkokia banalybė, vieni nervai

Pas mane kindle, jaučiu pati pirma, tai kišu laida duomenu į kompa ir atsidaro langas, knygos kataloge documents pas mane, tai trinu, keliu be problemu. Pdf galiu, bet nepatogu skaityti, mobi galiu, bet patogiausia man dabar konvertuoti pdf į txt, mažiausiai vietos užima, veikia puikiai, dažniausiai per zamzar konvertuoju

Vakar pabaigiau Avicenos mokinį, pradėjau bajano šešėlyje 

Labai smagu savaitgalį turėjom, vėjas   ir oras buvo fantastiški 

Agurkus ir pas mane miltligė užpuolus, nupurškiau skoru, jau atsigauna, pomidorą paragavau, žodžiu liuks

Koks lietuviškos vasaros oras ryte, drėgna, kvepia

visoms geros dienos

Atsakyti
As nevaidinu.Ne artiste aktore as.
Atsakyti
Labos,
Ingrida smagu , kad daug medaus 4u.gif Pamažu parsiduosit wub.gif Neparduosit - kitamet padarys MB midų . Taigi negendantis produktas, maistinė vertė nekinta amžinai . Ar po 2 metu , pagamins MB midų mirksiukas.gif ... kai jau vaistinės sąvybės dings. Pas mane ne prūdai medaus. Tokie metai .
Kokios žurkės trioboj ? Lauko pelės nebent rudenį lenda žiemoti ... Šiuo metu laiku pelių trioboj nėra biggrin.gif
Nei tai palyjo , nei rasą uždėjo .
Kažkoks tinginystės savaitgalis buvo smile.gif Reikia ir tokių ...
Gražaus ir darbingo pirmadienio 4u.gif
Atsakyti

medų mes irgi jau antra issukom, taip netikėtai pranešė per anksti 

midaus turiu išlaikyto, bet man vynas skaniau

taip keistai šiemet, liepų tik koks 10 procentu zydejo, negi nušalo žiedai, mistika kažkokia , bet bites džiaugėsi 

Atsakyti

Šiaip AA teisi, mano šuo tikrai jaučia kažkokį stresą pastaruoju metu. Jeigu anksčiau jis net neidavo į kambarį, visąlaik buvo lauke, dabar  nuo manęs nė per žingsnį nesitraukia. Jei aš viduj, jis man prie kojų. Aš lauke - jis tokiu atstumu, kad mane matytų. Žiurkių kambary tikrai nėra. Net pelių viduj vasarą nebūna, jos bando sulįst vidun nebent rudenį.  Ir aš tikrai neatseku jokios priežasties tokiam elgesiui.. Sakyčiau, bijo, kad nepalikčiau. Bet kad nebuvau niekur palikus, net iki parduotuvės važiuoja kartu.

Atsakyti

Kukuska, tikrai liepos nežydi.  Kaip tik stebėjomės prieš kelias dienas. Ant didžiulės liepos keli žiedai.

Atsakyti

Ingrida, telpam laisvai lovoj :) lova didelė :)  šian net pažiūrėjau, kur jis guli, nes nejutau - o buvo per vidurį išsitiesęs ))

 

Pou, čia gi absoliučiai mano šuo )) jis nė už ką pas tėvą neis )) beje, vakar tėvas jau burbėjo, kad šalta )))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 liepos 2023 - 09:11
Ingrida ar esi rišusi šilkmedžio vantas ? Paskaičiau galima. Vakar išbandėm, visai švelni.
O ką darot su uogom ? Man tokio šlykštaus sintetinio saldumo, kad paliksiu nubyrėti ko gero ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 liepos 2023 - 09:12
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 10, 10:11)
Ingrida ar esi rišusi šilkmedžio vantas ? Paskaičiau galima. Vakar išbandėm, visai švelni.
O ką darot su uogom ? Man tokio šlykštaus sintetinio  saldumo, kad paliksiu  nubyrėti ko gero ...

Nebandžiau,kad jau sunkiai šakas pasiekiu.Pasodintas tarp dviejų obelų,kad saulę pasiektų,kaip dėjo į aukštį. bigsmile.gif
Kas jį sugalvojo,man irgi neskanios ugos,praeidama kartais pakeliu nuo žemės.Kaip ir auksaspalvis žilakrūmis.Liaupsino,uogos širdutės formos,nematau aš tos formos,vyšnia ir ta skanesnė. ax.gif Ne veltui tėvas su trimeriu jį vis nuopjaudavo,dabar jau nemžas krūmas,bent matosi. biggrin.gif
Puikus oras ravėjimui,šiek tiek akliai puola,bet dirbti labai gera. wub.gif
Atsakyti
Saintlina, sakei labai myli vyšnias. Tai pasisodink pūkuotą vyšnia. Visada dera, nereikli. Nebent neskani Tau? Uogienės nelabai išvirsi nes kauliukus sunku išimti. Svarbiausia paukščiai nepuola.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 07 10, 10:37)
Nebandžiau,kad jau sunkiai šakas pasiekiu.Pasodintas tarp dviejų obelų,kad saulę pasiektų,kaip dėjo į aukštį. bigsmile.gif
Kas jį sugalvojo,man irgi neskanios ugos,praeidama kartais pakeliu nuo žemės.Kaip ir auksaspalvis žilakrūmis.Liaupsino,uogos širdutės formos,nematau aš tos formos,vyšnia ir ta skanesnė. ax.gif Ne veltui tėvas su trimeriu jį vis nuopjaudavo,dabar jau nemžas krūmas,bent matosi. biggrin.gif
Puikus oras ravėjimui,šiek tiek akliai puola,bet dirbti labai gera. wub.gif


Didelis medis šilkmedis , nereiktų arti kitų augalų sodinti . Mūsų labai klausinėjo ar turim vietos jam kai pirkom. Kaip ir graikinis - 12 metrų reikia sodinti nuo kitų augalų. Riešutų bus, nenušaldė visų . Pas mane šilkmedis krūmu paėjo . Nušalo pirmais metais , paskui atžėlė krūmu.
Atsakyti