Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Visą gyvenimą šunis irgi laikėme,tik dabar šanūku pasidžiaugioame.Nes kasnakt tokie čiudai būna.Čia tik man. ax.gif Siurprizas buvo.O šiaip išlepintas tas mūsų šanūkas. ax.gif Na tikrai dukra nedarys į narvą,stebisi bendradarbis tokios pat veislės laiko narve bute.Jo tokia prigimtis judėti,spirgėti,Raselo terjeras. mirksiukas.gif
Atsakyti

Visą gyvenimą šunis irgi laikėme,tik dabar šanūku pasidžiaugioame.Nes kasnakt tokie čiudai būna.Čia tik man. ax.gifSiurprizas buvo.O šiaip išlepintas tas mūsų šanūkas. ax.gifNa tikrai dukra nedarys į narvą,stebisi bendradarbis tokios pat veislės laiko narve bute.Jo tokia prigimtis judėti,spirgėti,Raselo terjeras. mirksiukas.gif
Nu tai dieną lai juda ir spirga 😁. Mano irgi terjeras, tik ne raselo, judrus žiauriai. Bet va narve miega kaip kūdikis, jokių spirgejimu. Va kai mamai nuvežam ir ji pagaili jį uždaryt, irgi tada  naktimis sugalvoja ją ant blakstienų pašokdint 😂

Vaikis rodos pasveiko ir nuvažiavo su traktorium žolę pjaut. Nesuprasi kas čia jam buvo 🤔

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 09 liepos 2023 - 11:47

Žalioj stotelėj pardavė lenkišką fungicidą nuo agurkų netikrosios miltlilgės. Paklausiau, koks karencijos laikotarpis. Pasakė - nėra. Valgot nors iš karto nusiplovę, priemonė natūrali. Nu daba žiūriu instrukciją,.kad natūralus, iš sojų lecitino, nėra tiesioginio ar uždelsto poveikio žmonių ar gyvūnų sveikatai ir.. 'okres karenciji 5 dni'. Tai čia vis dėlto karencijos 5 dienos? Verčiuosi su google, tai nžn ar teisingai suprantu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 09 liepos 2023 - 14:17
Luety , kad iškepti teisingai mėsą reikia laiko, 3-5 val lėto kepimo tongue.gif

Patikrinom savo miškelį. Grybų nėra, anei ūmedės. Mėlynių nėra. Uodų nėra. Tik varmai ir moškės. Žemė kaip pelenas.

Saintlina nepadėsiu wub.gif Neišmanau ax.gif

Luety , jei staiga valdžia imtu ir "nebesirūpintu" tavimi? Nebeduotu ... Ar išgyventumei ? Ar manai , kad ji privalo ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 09, 13:30)
Luety , kad iškepti teisingai mėsą reikia laiko, 3-5 val lėto kepimo  tongue.gif

Patikrinom savo miškelį. Grybų nėra, anei ūmedės. Mėlynių nėra. Uodų nėra. Tik varmai ir moškės. Žemė kaip pelenas.

Saintlina nepadėsiu  wub.gif  Neišmanau  ax.gif

Luety , jei staiga valdžia imtu ir "nebesirūpintu" tavimi?  Nebeduotu ... Ar išgyventumei ? Ar manai , kad ji privalo ?


Pensija manau uzsitarnavau,dirbdama dviejose salyse iki skambucio ir daugiau,o is jos isgyvenciau ne prasmatniai,bet isgyvenciau.Jei nedraustu augint parselio,ozkele,tai net laisvai isgyvenciau.
biggrin.gif
Tu skaitai pensija privilegija ar pasalpa?Valdzios davimas siaipsau,ar uztarnauta?
Atsakyti

Luety , kad iškepti teisingai mėsą reikia laiko, 3-5 val lėto kepimo tongue.gif

Patikrinom savo miškelį. Grybų nėra, anei ūmedės. Mėlynių nėra. Uodų nėra. Tik varmai ir moškės. Žemė kaip pelenas.

Saintlina nepadėsiu wub.gifNeišmanau ax.gif

Luety , jei staiga valdžia imtu ir "nebesirūpintu" tavimi? Nebeduotu ... Ar išgyventumei ? Ar manai , kad ji privalo ?

Pas mus tai akliai ir sparvos nenormaliai puola. Jau Snd gal 10 įkando ir gal 40 užmušem. Kažkoks košmaras. Matyt pakilo iš visų galų, nes ir vaikas žolę pjovė ir MB su trimeriu varinėjo. O sukandziojo tai mane 🤬

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 07 09, 16:38)
Pensija manau uzsitarnavau,dirbdama dviejose salyse iki skambucio ir daugiau,o is jos isgyvenciau ne prasmatniai,bet isgyvenciau.Jei nedraustu augint parselio,ozkele,tai net laisvai isgyvenciau.
biggrin.gif
Tu skaitai pensija privilegija ar pasalpa?Valdzios davimas siaipsau,ar uztarnauta?


Luety, bet yra ne tik pensija ...
Nebesigilinkim 4u.gif wub.gif wub.gif Nenoriu apie tai kalbėti.

Dėl visų moškių ir varmų tai neatsidžiaugiu , kad mano trioba ant kalno vėjo prapučiama . Nusileidus į pakalnę prie pirties būrys laukia tongue.gif
Atsakyti

Sveikutės🌷

Ingrida, daug praėjot šeimoj. Svarbu, kad visi laimingi ir sveiki būtumėt 🌷🌷🌷

Saintlina, iš tiek, kiek suprantu - taip, 5 dienos.

Šį savaitgalį uodų saikingai, sparvų, aklių taip pat, visokios miško gyvasties pilna palapinė, žaltys tik ežere. Maudžiausi ežere nemažai. Galėjo tik vėjas menkesnis būt. Baliavojo aplink, kas netingėjo, dainavo, muzika leido iki 5 ryto, šūkavo, fejerverkus leido, aš puikiai miegojau. Dukterėčios skundėsi, kad mano vyras žiauriai, ne tai kad knarkia, bet kriokia miegodams, o man jis kaip vaikams siurblio garsas - knarkia, reiškia gyvs  🙃

Iš grybų pasaulio - 4 kazlėkiukai. Yr žemuogių ir mėlynių, bet rinkt ir valgyt bijau, nes greičiausiai pakrapyti poilsiautojų.

Ai, dar jonvabalius gyvus pirmąkart mačiau.

Atsakyti

Supratau, kad ir man visą dieną naujų žinučių nerodė :) 

Pou, aš irgi jonvabalio gyvai nesu mačius. Gražu?

Mano šuo ko tai sublūdijo. Kaime toks vaizdas, kad bijo tamsos  :huh2:  tik užgesinu šviesą, tuoj šoka pas mane į lovą. Penkis metus nė už ką į lovą nelipdavo. Dabar kas čia nutiko? Dieną nelipa. Auštant išlipa ir miega ant grindų. Bet patamsy įsigrūda net ne prie krašto, o arčiau sienos. Ir tik dabar supratau, koks jis iš tiesų kailinys ))))

Atsakyti

Supratau, kad ir man visą dieną naujų žinučių nerodė :)

Pou, aš irgi jonvabalio gyvai nesu mačius. Gražu?

Mano šuo ko tai sublūdijo. Kaime toks vaizdas, kad bijo tamsos  :huh2:  tik užgesinu šviesą, tuoj šoka pas mane į lovą. Penkis metus nė už ką į lovą nelipdavo. Dabar kas čia nutiko? Dieną nelipa. Auštant išlipa ir miega ant grindų. Bet patamsy įsigrūda net ne prie krašto, o arčiau sienos. Ir tik dabar supratau, koks jis iš tiesų kailinys ))))

Gal kaime kokia žiurkė naktį įkando jam, kai miegojo ant grindų 😁

Atsakyti

Labas rytas,

Gražu, žalios neoninės šviesytės tie jonvabaliai, o jie patys neišvaizdūs🥸

Saintlina, oho, tai jau tikrai tau šalta nebus 🙃 Gal tu Tėvukui jį nakčiai paskolink, nekurs daugiau pečiaus, žmogus, vidurvasary🌞

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Pou,apsipratome.Mama vis dar giminę,kalbėdama maišo. ax.gif
Saintlina,neįsivaizduoju kaip Jūs telpate abu lovon?
Dusia,vakar mb lindo į avilius pažiūrėti.O dieve medaus vėl prinešta.O tame avilyje mūsų darbštuolių per abu aukštus jau pilnai priakiuota. biggrin.gif Galvojame iš kur jos neša?O gi prisiminiau,kai ėjome į alkakalnį,visas laukas apsėtas pupų.Granatuotai iš ten neša.Galvos skausmas kur reikės medų dėti?MB siūlo į vyną vietoje cukraus?
Gal pavakary patikrinti čia mišką?Palijo?Rankos niežti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 10 liepos 2023 - 07:14