Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety lietaus debesys formuojasi ne virš mano daržo. Iš bitininkų girdėjau apie purškiamas laukus. Tik 700 km.

Bet juk visada ūkininkai purškia laukus pesticidais. Ar čia kokia naujiena?

Atsakyti

Ne apie ūkininkų purškimą kalbu. Man pasakojo , kad rusai nupurškia Ukrainoje laukus kokia tai chemija, kad ir vabalai ir augalai neišgyvena. Kiek tiesos nežinau. Jei teisybė tai lietaus pavidalu gali pasiekti ir LT.

Luety gal svogūnams miltligė? Mano pernais sirgo...

Atsakyti

Ne apie ūkininkų purškimą kalbu. Man pasakojo , kad rusai nupurškia Ukrainoje laukus kokia tai chemija, kad ir vabalai ir augalai neišgyvena. Kiek tiesos nežinau. Jei teisybė tai lietaus pavidalu gali pasiekti ir LT.

Luety gal svogūnams miltligė? Mano pernais sirgo...

Bet o kaip ten nupurkšti laukuose chemikalai pakils į viršų į lietaus debesis?🧐 nzn, man tai čia nelogiška 

Atsakyti
Perziurejau visus paveiksliukus 3 kalbom,kaip atrodo svogunu laisku miltlige,tai net nepanasu.Tiesiog atrodo,jog kas smala apipyle,nujuodo iki galvotes.Kai kur dar stypso kokia sirdele bet ir ta vysta.
Del rusu purskimo netikiu.Neturi kareiviai ka veikst,kaip tik purkst Ukru laukus chemikalais.Tikiu dangaus purskimu,kad uzdengt saule nuo zemes ikaitinimo.Jau placiai kalbama apie tai ziniose.Dabar valdo kazkokie antzmogiai.Lietuviai pasakojo,pries samita svarus dangus dabar,o UK kasdiena tinklelis ant dangaus,bruksniai virsta placiom debesinem juostom ir jei svieziai ispurksta,ir islyja,tada ir pasirodo.Kaimyne buvo Norfolke sake laukuose labai daug pauksciu negyvu guli laukuose,pievose.Ji sake tiek nebuvo macius niekada.
Nu bet cia samokslo teorija bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Rusai purskia laukus,o pakyla viskas i dangu.Nu nelogiska.Purskia laukus ir LT ir latvijoj.Cia ne tas atvejas.
Nulijo pas mus negausiai kokia 10 min.ir vel kepina.Mano gatvej kazkokia svente,raso Chalsy gatves art svente.Bet aciu die ne prie musu langu,neistyso tiek,kazkur pusej gatves uzsibaigia viskas.O tai buna triuksmas,vaiku cypavimai,nepailsesi.
Atsakyti

Netikiu tokiom sąmokslo teorijoms. Švarus pas mus dangus ir jokie negyvi paukščiai nesivolioja niekur

Atsakyti
Lietuvoje ne niaukia dangų, o visus debesis išvaiko . 1,5 mėn jokio lietaus? Nenormalu... Jokių lėktuvų ir tinklelių nėra ax.gif Visi paukščiai gyvi mano kaime tongue.gif Nor yra tokių kuriuos noriu nužudyti pati tongue.gif
Luety ne kareivukai su purkštuvais puškia laukus , lėktuvais Ukrainoje purškia. Žuva bitės, žuva pasėliai . Nemačiau . Man pasakojo . Labai rusiška, jei ne man tai niekam ... Golodomoras rusų išmislas ? Spaudoj nepapasakos, taigi visi bijos grikius , saulėgražų aliejų ar avižinę košę valgyti biggrin.gif bigsmile.gif
Nebūtina UA, užtenka Kėdainių fabrikui sankcijų ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 08, 18:48)
Lietuvoje ne niaukia dangų, o visus debesis išvaiko . 1,5 mėn jokio lietaus?  Nenormalu... Jokių lėktuvų ir tinklelių nėra  ax.gif  Visi paukščiai gyvi mano kaime  tongue.gif  Nor yra tokių kuriuos noriu nužudyti pati  tongue.gif
Luety ne kareivukai su purkštuvais puškia laukus , lėktuvais Ukrainoje purškia. Žuva bitės, žuva pasėliai . Nemačiau . Man pasakojo . Labai rusiška, jei ne man tai niekam ... Golodomoras rusų išmislas ? Spaudoj nepapasakos,  taigi visi bijos grikius , saulėgražų aliejų  ar avižinę košę valgyti  biggrin.gif  bigsmile.gif 
Nebūtina UA, užtenka Kėdainių  fabrikui sankcijų ...

Visai kaip JAV vietkonge ,kazkada pries 50 metu.Operacija ranch hand .Jei tai ir vyksta tai rusai mokosi ir partneriu kuo geriausiu dalyku. biggrin.gif
O dabar griztam i tikrove.Visu pirma, tai chemikalai nepigiai kainuoja,turi but tikrai butinybe juos naudot.
O antra tai nei rusu nei ukrainieciu nera toks mentalitetas.Yra tik interesai .Na tuoj paaiskes,ar pagaliau sulaukem amerikos pagalbos. O tai jau nuo 1945 zada,pas mus net toks posakis buvo - o tu ko ,amerikos pagalbos lauki? Mars dirbt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pats žydėjimas levandų. wub.gif Kai tik atrandu laiko,skinu,darau puokštytes.
Šiąnakt pusę trejų kėliausi šanūką vedžiau iš penkto aukšto sisiuko. blink.gif blink.gif
Atsakyti
Labos,
Ingrida, tai ir dukra keliasi 3 ryto šuniuką vedžioti ? Nenoriu šuns . Katė yra gėris biggrin.gif
O kam Tau tos puokštelės ?
Man gaila bitučių darbą trugdyti .
Vakar buvom kapų šventėje Švobiškyje. Kokia "lengva" ir šilta kita pusė MB giminės wub.gif

AA , apie purškimus Ukrainoje tai VBS.
TY per bitininkų kursus pasakojo mokytojas, kuris bendrauja su Ukrainos bitininkais. Nebuvo jis ten , jam pasakojo . O jis toks tarptautinis bitininkas - Čekija , Vokietija, Prancūzija , Ukraina , Lenkija - visur jis turi bičiulių .
Apie tai kad Kėdainių trašų gamykla pristabdyta dėl to , kad ten NE TIE akcininkai prasprūsta vis info. O biški dirbant, biški stojant labai tarša padidėja. VBS ...
Luety , yra paprasčiau gyventi kai galvoji kad kažkas Tavimi "rūpinasi" biggrin.gif .
Nesuteik dievo galios žmonėm ...
Sekmadienis wub.gif Eisiu šonkauliukų kepti , vaikas žadėjo popiet atvažiuoti mirksiukas.gif
Kas pas Jus skanaus?
Atsakyti
Pas mus irgi dujra atvažiuoja ašnūko-šašlykai.
Puokųtyčių pridėlioju namuke,vietoje kvapų.Bičių nei vienos nemačiau levandose,akamnės darbuojasi.
Dukra retai naktį keliasi,čia man vis siuprizas.Gal kad ne namie miega?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 09, 07:59)
Labos,
Ingrida, tai ir dukra keliasi 3 ryto šuniuką vedžioti ?  Nenoriu šuns . Katė yra gėris  biggrin.gif
O kam Tau tos puokštelės ?
Man gaila bitučių darbą trugdyti .
Vakar buvom  kapų šventėje Švobiškyje. Kokia "lengva" ir šilta kita pusė MB giminės  wub.gif

AA , apie purškimus Ukrainoje tai VBS. 
TY per bitininkų kursus  pasakojo mokytojas, kuris bendrauja su Ukrainos bitininkais. Nebuvo jis ten , jam pasakojo . O jis toks tarptautinis bitininkas - Čekija , Vokietija, Prancūzija , Ukraina , Lenkija - visur jis turi bičiulių .
Apie tai kad Kėdainių trašų gamykla pristabdyta dėl to , kad ten NE TIE akcininkai prasprūsta vis info. O biški dirbant, biški stojant labai tarša padidėja.  VBS ...
Luety , yra paprasčiau gyventi kai galvoji kad kažkas Tavimi "rūpinasi" biggrin.gif .
Nesuteik dievo galios žmonėm ..
.
Sekmadienis  wub.gif  Eisiu šonkauliukų kepti , vaikas žadėjo popiet atvažiuoti  mirksiukas.gif 
Kas pas Jus skanaus?


Labas rytas,

kokie sonkauliukai,as dar tik ka pusrycius suvalgiau biggrin.gif biggrin.gif
Dusia,man nereikia,kad kazkas manim rupintusi,man reikia,kad man netrukdytu gyvent,kaip Dievas prisake.O dabartiniai valdziazmogiai patys prisiima Dievo vaidmeni,nebepalieka zmonem pasirinkimo.Sugeba taip pastatyt visus planus,kad zmonija priima juos isskestomis rankomis.Zinoma ne visa,skaitoma,kad 30 % tik!!sugeba tam pasipriesint,kiti eina i prazuti nuleistom galvom,net nesusimaste,kas vyksta.
Pas mus apsiniauke,dangus-arimas biggrin.gif Vakar vakare eme lyt,isnesiau savo kambarines geles i kiema,nugara suslapau,bet geliu vazoneliai liko sausi,tik lapus nuplove.Atsimenu vaikystej,su mama isnesdavom i lietu,tai geles suklestedavo parnestos.Nu gal dar siandien lis,kol kas nesuprasi is dangaus.
Kai paskaitau,ir matau pas broli,kokie sunes savanaudziai,tai nenoriu jokio suns,kad man reiktu verstis is lovos nakti ir vest nusysint.Kates savarankiskos,pacios iseina ir pareina.As irgi uz kates.
Levandos nuostabios,bet mano abu krumeliai nusepo,nudziuvo ir isroviau.Jauciu ne ten buvo pasodintos,bet as neturiu joms vietos saulej ir dar leist issikerot,su vieta pas mane sunkiai,tai ir levandom geresiuos tik pas kitus.Turiu kamputy uz vartu ploteli,bet ten pelynas issikerojo,tai nenusprendziu ar ji pasalint,nes dar viena turiu darzo kampe,Ir i jo vieta levandas pasodint,ar naikint ta darze.Uz vartu pelynas uzdengia dideli plota,nereik ravet. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 09 liepos 2023 - 10:13

Visa gyvenimą auginu šunis ir niekada nesu vedžiojus naktį nei vieno. Indrida, nuo tokių dalyko išauklėti yra sprendimas - nakčiai uždaryti miegot į narvą. Jei šuniukas nedidelis, būna pirkt tokių plastmasiniu boxu su durelėmis, ten įrengi šuns guolį ir įpranta jie miegot uždaryti. Nebereikia tada lakstyt, bludyt, naktį lipt į lovą ir cypt 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 09 liepos 2023 - 10:29