Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Anidanda @ 2023 07 07, 18:45)
Nerodo nuorodos 🧐</p>

https://www.lrytas.l...-vaikus-1381843
Atsakyti

:4u:  :4u: 

Įsivaizduoju koks šokas tau turėjo būti. :huh2: O žmonai kokia sunki dilema tokioj situacijoj.

dabar jau ji issioperavo?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 07, 19:38)
<p>Įsivaizduoju koks šokas tau turėjo būti. huh.gif O žmonai kokia sunki dilema tokioj situacijoj.</p><p>dabar jau ji issioperavo?</p>

Gal ir liga užpuolė po tiek nervų?
Su žmona išsiskyrė,bet mes sueiname po šiai dieną.Dukra prieš mėnesį nuskrido į Londoną,abi ėjo į koncertą,bilietus buvo pirkę prieš pandemiją.Viską suprantame.Gyvenimas eina tolyn.
Atsakyti

Gal ir liga užpuolė po tiek nervų?
Su žmona išsiskyrė,bet mes sueiname po šiai dieną.Dukra prieš mėnesį nuskrido į Londoną,abi ėjo į koncertą,bilietus buvo pirkę prieš pandemiją.Viską suprantame.Gyvenimas eina tolyn.

O ji dabar Lietuvoje gyvena?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 07, 22:37)
O ji dabar Lietuvoje gyvena?</p>

Vilniuje,puikiai.Kaip sūnus?
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labos,

Kaip pas jus lauke agurkai? Ko tai prastai dera. O krapai džiūna ir miršta.... kokį brudą ten ruskiai purškia?  Bitininkai pasakoja kad žiaurų. Dar taip  nėra buvę...

Atsakyti

Lauke agurkai pas mane dar tik žydėt pradeda :) užtat šiltnamyje serga. Užkniso mane jie. Geriau turbūt visai neaugint, o nusipirkt. Nuo erkutės nupurškiau, tai kitkuo apsirgo. Šian į Žalią stotelę su fotke nuvažiavau, pasakė, kad netikroji miltligė. Vėl purkšt reiks. Nupurški - valgyt negalima. Tik užauga - vėl kažkuo purkšt reik.  Ir agurkiukai gelsta, nors ir šeriu aš juos. Liepos mėnuo, agurkus pirkt reik.. 

Atsakyti

Anidanda, kaip vaikas? 

Luety, kaip gerklė?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 08, 08:13)
<p>Labos,</p><p>Kaip pas jus lauke agurkai? Ko tai prastai dera. O krapai džiūna ir miršta.... kokį brudą ten ruskiai purškia?  Bitininkai pasakoja kad žiaurų. Dar taip  nėra buvę...</p><p></p>
Laba ryta,
o tai kaip tie vadinami ruskiai iskrenda be triuksmo i Lietuvos erdve? biggrin.gif biggrin.gif Purskia ir cia.Tik ne ruskiai.Mano svogunus pamatytumet po ispurksto dangaus lietaus.Gyvenime nesu macius,juodi laiskai per pusvalandi po lietaus.


QUOTE(saintlina @ 2023 07 08, 08:21)
<p>Anidanda, kaip vaikas? </p><p></p><p>Luety, kaip gerklė?</p>

Aciu,Saintlina,gerkle isgijo.Konjakas ant tuscios,dar palaikiau burnoj gurksniuka,o dar uzsigeriau kava,puikiai suveike.Tik siandien miegojau net iki 7:30,labai norejosi issigulet.
Ingrida,mes gimdome vaikus,auklejame ,svajojame apie ju ateiti,o jie atskiri individai,atskiros sielos,jie turi savo jutimus,savo svajones,o kas belieka mums,tik netrukdyt jiems tobulet.Mes nieko negalim pakeist juose,o ir ar reikia.Gyvenam toliau savo gyvenimus salia ju. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nieko baisaus neatsitiko gi,ji laiminga,o ko tau daugiau reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 08 liepos 2023 - 10:00

Vilniuje,puikiai.Kaip sūnus?
34d17dd3af4c7f1ec59b483506bd318f.jpg
Labas rytas.

Miega dar. Atrodo kad nekarščiuoja. Ramu jau buvo šiąnakt. 

Labos,

Kaip pas jus lauke agurkai? Ko tai prastai dera. O krapai džiūna ir miršta.... kokį brudą ten ruskiai purškia?  Bitininkai pasakoja kad žiaurų. Dar taip  nėra buvę...

Agurkai 2 cm dydžio ir lb geltonuoja, dziuna. Panašu kad bus mažai jų. Krapai rgi tokie apsuse. Iš savo daržo valgom dar tik cukinijas

Apie kokį purškima čia kalbat?

Atsakyti

Ar čia yra Klaipėdiečių? Turiu klausimą 

Atsakyti

Luety lietaus debesys formuojasi ne virš mano daržo. Iš bitininkų girdėjau apie purškiamas laukus. Tik 700 km.

Atsakyti