Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Is tu simptomu ka isvardinai tai manau reiktu duot kokio antibiotiko ir neduot jokiu anglaivandeniu ,net dziuvesiu ir pieno produktu.Vistos sriuba su svogunais ir cesnakais.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 07, 10:08)
<p>Luety, aš tai manau, kad jei jaunystėj nebūčiau ištekėjus, jau virš 30 fig tekėčiau )) pradedi gi daug daugiau matyt ir suprast, rožiniai akiniai proto balso netemdo smile.gif  O tu sveik greičiau  4u.gif​ </p>
<p> </p>
<p>Betvarkydama šiltnamy netikėtai raustantį pomidorą radau  blink.gif  </p>


Nebuvau jauna , ale bet kažoks užtemimas buvo . "Atsibudau" po kokių 5-6 ženatvės metų , du vaikai ir koks tai diedas šalia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Persidėlioji galvą ir gyveni toliau tongue.gif
Maniau , kad jaunai ištekėjusi lengviau šeimoje gyventi . Nežinai kaip gali būti kitaip. Iš gerų tėvų už gero vyro... O kai pagyveni "dėl savęs" kelis metus sunkiau yra taikytis .

Dėl pomidoro smagu . Mano tik ankstyvi noksta, nedaug , paskanauti . Kaip patogu vienu stiebu auginti , daugiau jokių 2 stiebų ! Nereikia būti besotei tongue.gif
Luety tada mano vaikai bezprizornikai biggrin.gif
Ir pas mus nakvodavo ir jie pas draugus .
Aš gal mažiau būčiau norėjusi leisti - MB daugiau leisdavo . Vis sakydavo - paleisk , kad sugrįžtų. Labai tvirtai laikysi - nebegrįš.
Kalbėdavosi su manimi anie daug ... Va dabar suaugėliai kai patapo tai jau mane kartais "apeina". Saugo ... Būna kai tėtis sužino pirmas.



Atsakyti
Pas mus atvirų durų dienos buvo.Eidavo ciūgliais draugai,nekvodavo pas mus,leisdavau aš.Kepdavau pyragus,būdavo kam. biggrin.gif
Mane po šiai dienai saugo.Dukra darė lyties keitimo operaciją,sužinojau tik po pusmečio ir tai atsargiai.Jie tarpusavy viską aptaria.Dabar kaip gailiuosi,kad tik tris užauginau,pagimdžiau,kaip smagu,kai jie tarpusavy sutaria. ax.gif Sūnus skyrėsi su žmona irgi sužinojau paskutinė. :ax:Gražu didelės šeimos,jei tik sutaria. wub.gif
Atsakyti
O as auginu siemet pomidorus taip kaip gamta sutvere.Kiek stiebu nezinau ,as iki tiek skaiciuot nemoku.
Sunokusiu po kelis jau pora savaiciu yra , pagrindinis nokimas dar neprasidejo.Kai prades nokt ,reiks juos isskleist ,kaip kitaip isskinsiu.Dabar stovi suristi porolonu.
Na kita savaite jau bus.Zada apie +40C.
Atsakyti

Anidanda, Bidenas anksčiau antradienio kaži ar atskris. Bet visi,.kas su uniforma, turbūt jau daba ant ausų stovi.

Atsakyti

Is tu simptomu ka isvardinai tai manau reiktu duot kokio antibiotiko ir neduot jokiu anglaivandeniu ,net dziuvesiu ir pieno produktu.Vistos sriuba su svogunais ir cesnakais.

MB sako irgi kad gal reiktų jam antibakteriniu. Nu matysim. O kodėl negalima angliavandenių?🤔 vištos sriuba valgo. Bet ir ryžius, miežinių kruopų košės dar isviriau. Pieno produktų tai neduodu. 

Anidanda, Bidenas anksčiau antradienio kaži ar atskris. Bet visi,.kas su uniforma, turbūt jau daba ant ausų stovi.

Jau atskambino, sakė namie sėdi, sekmadieni budėjimas, bet Rukloje bus, nesiunčia į vln

Pas mus atvirų durų dienos buvo.Eidavo ciūgliais draugai,nekvodavo pas mus,leisdavau aš.Kepdavau pyragus,būdavo kam. biggrin.gif
Mane po šiai dienai saugo.Dukra darė lyties keitimo operaciją,sužinojau tik po pusmečio ir tai atsargiai.Jie tarpusavy viską aptaria.Dabar kaip gailiuosi,kad tik tris užauginau,pagimdžiau,kaip smagu,kai jie tarpusavy sutaria. ax.gifSūnus skyrėsi su žmona irgi sužinojau paskutinė. :ax:Gražu didelės šeimos,jei tik sutaria. wub.gif

Tavo dukra darė lyties operaciją ir db yra vyras? Oho. Kaip reagavai? 🤔

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 07, 16:03)
Tavo dukra darė lyties operaciją ir db yra vyras? Oho. Kaip reagavai? 🤔</p>

Atvirkščiai.Sūnus tapo moterimi.Jau apsipratome.Ketvirti metai eina. ax.gif
Atsakyti

Atvirkščiai.Sūnus tapo moterimi.Jau apsipratome.Ketvirti metai eina. ax.gif

Nu čia kaip reikiant išbandymas 😱. O matėsi kažkaip nuo vaikystės tas translytiskumas?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 07, 16:26)
Nu čia kaip reikiant išbandymas 😱. O matėsi kažkaip nuo vaikystės tas translytiskumas?</p>

Labai švelnus buvo.straipsnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 07 liepos 2023 - 17:04

Anidanda, važiuok ryt su mažium į infekcinę. Angliavandenius mėgsta patogeninė flora. Duodi jiems maisto.

Virk vištą lėtai ant nedidelės kaitros, duok tą sultinį. Vaisiai, daržovės tik kepti oraitėj ar troškinti. Obuolys keptas- daug pektino. Iš vaisių žalių tik bananas.

Jokių pieno produktų, išskyrus kefyrą.

Iš gerų bakterijų- enterolį duok. 

Atsakyti

Labai švelnus buvo.straipsnis

Nerodo nuorodos 🧐

Atsakyti

Anidanda, važiuok ryt su mažium į infekcinę. Angliavandenius mėgsta patogeninė flora. Duodi jiems maisto.

Virk vištą lėtai ant nedidelės kaitros, duok tą sultinį. Vaisiai, daržovės tik kepti oraitėj ar troškinti. Obuolys keptas- daug pektino. Iš vaisių žalių tik bananas.

Jokių pieno produktų, išskyrus kefyrą.

Iš gerų bakterijų- enterolį duok. 

Žiūrėsim su tuo važiavimu. Kol kas jis man atrodo gerejantis. Vaikšto, su šuniu žaidžia, valgyt nori, viduriavo tik ryte.

Isviriau vištienos sriubos su daržovėm 

Bakterijas geria jau 3 d.

Atsakyti