Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dėl virškinimo fermentų tai visiškai pritariu AA. Šituos niuansus jau išsiaiškinau šuniškoj praktikoj :)  per tą šunį jau ir medicinos srity kažkiek patobulėsiu )))

Anidanda, kaip pas jus reikalai?

MB skambino, sakė tankai beveik prie namų stovi :) mes šalia Litexpo gyvenam :)

Ačiū dievui dar kad mūsų šuo daugmaž sveikas, o tai iš vis man kapiec būtų, jei dar ir dėl jo naktim reiktų bludyt ir nerimaut 😂

pas jus ten turbūt užtverti visi galai prie namų?

Atsakyti

Anidanda, dar ne visai, bet jau tveria. O sekmadienį mb nežinau kaip grįš. Nes jam į darbą pirmadienį.  O darbas centre, kur irgi viskas uždaryta )) mes su šuniu pragyvensim šitą sumaištį kaime.  Šuo mano irgi buvo sveikas iki kol jo neapkandžiojo. Ir prasidėjo pliatstva po to. Niekaip nesibaigia.  Vakar buvom užsukę pas savo avių trenerę, prisipirkau naminių sūrių, kefyro, jogurto, grietinės. Tai šuo vieną sūrį iškart surijo. Geriau nei mėsa  susivirškino ))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 liepos 2023 - 08:06
Anidanda,visai nesistebiu.Aš kokia trida dėl vaikų.Dėl kiekvienos jų kelionės nerimauju.Man dukra liepia kreiptis pas psichologą.Jiems taip atrodo,kol savo vaikų neturi.
Aš po šiai dienai mamai duodu ataskaitas,kur važiuojame ,kada grįžtame.To paties iš savo vaikų noriu.Dabar dukra kasdien rašo iš kalnų,liepiau bent porą žodžių. ax.gif Nesistebiu visai. 4u.gif
Atsakyti

Anidanda, dar ne visai, bet jau tveria. O sekmadienį mb nežinau kaip grįš. Nes jam į darbą pirmadienį.  O darbas centre, kur irgi viskas uždaryta )) mes su šuniu pragyvensim šitą sumaištį kaime.  Šuo mano irgi buvo sveikas iki kol jo neapkandžiojo. Ir prasidėjo pliatstva po to. Niekaip nesibaigia.  Vakar buvom užsukę pas savo avių trenerę, prisipirkau naminių sūrių, kefyro, jogurto, grietinės. Tai šuo vieną sūrį iškart surijo. Geriau nei mėsa  susivirškino ))

Kas jį apkandziojo? Užkrėtė kažkuom?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 06, 19:26)
<p>Dabar po Imodium neviduriuoja ir pavalgė  sriubos. Geria daug, bet temperatūra kyla 😳. Bijau vėl nakties. Nu bet kaip nors, tikiuosi pagerės. Sory, kad čia spaminu, bet esu viena su vaiku ir nzn kaip nustot nerimauti. Tai nerimauju jums 😄</p>
<p>Gal matėt kur gaut gražių stalo padekliuku po lėkštemis žaliai mėlynos arba pilkos spalvos. Pagamino MB vakar uosini valgomojo stalą, lakuotas, bet toks gražus, šviesus, baisu kad nesugadintume kokiais burokais</p>

Laba ryta,
nieko tokio,mieloji,kai sunku,reikia su kazkuom issikabet.Spamink kiek nori,kad tik but vaikui geriau.
Apie stala ,as ne patareja.
Man kuo paprasciau,tuo geriau. bigsmile.gif

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 07, 04:25)
Labas rytas.
Manau kad tau reikia kazka paciai daryt ,aninanda.Vaikis jau didelis,tuoj pas mergas prades eit ar mergos pas ji.Nezinau as cia eismo siais laikais. biggrin.gif Net mano anukui jau mergos rupi.
Kad maisto produktai blogos kokybes pateko i lietuva tai visi zino ir visi tyli.Siandien jam kokio kreono ar kazka is fermentu duok ,kad uzvestu virskinimo sistema.Ir gerosios balkterijos yra kitiems tikslams jusu pilve.Ne virskinimui.Telepatijai pav.Virskinimui reikalingi fermentai .
O del stalo,tai arba grazi staltiese arba pasitikek.Tie padekliukai tai nestilinga.Generolas irgi stala kai dare ,tai pirmu bandymu nutepe kazkokiu ekologisku pokostu.Tai mano letena taip ir prilipo prie gatavo stalo.Tada perlakavo laku ir kuo puikiausiai.Saugot nereikia.
O as savo psichine busena labai didziuojuosi - vakar temoje ekonomisciu konsiliuma ,o gyvenime zurnalistu ir architektu gydymo rekomendacijas. biggrin.gif Ir net nenusikeikiau.Paskui paskaiciau apie wilno triumpo arka su gramatine klaida.Bardak toze zavedenije biggrin.gif Ir tai testinumas ,po ostra brama nusivertimo. biggrin.gif


Labai smagu,kad taisosi tavo ta neaiski sistema,nes as jau pradedu tave suprast,ne ,kaip asmeni,bet bent ka rasai,ir tai mane dziugina.Visada pasakaitau,o paskutiniu metu,net sypsausi,kai ka parasai.Viskas smaiksciai,i visas situacijas reikia jumoro,kad isgyvent,nors sypsenos pro sukastus dantis,kitaip sakes nugaroj. 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Anidanda @ 2023 07 07, 06:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73086637" data-time="1688700342"><div><p>Labas rytas.
Manau kad tau reikia kazka paciai daryt ,aninanda.Vaikis jau didelis,tuoj pas mergas prades eit ar mergos pas ji.Nezinau as cia eismo siais laikais. vartotojo įkelta nuotraukaNet mano anukui jau mergos rupi.
Kad maisto produktai blogos kokybes pateko i lietuva tai visi zino ir visi tyli.Siandien jam kokio kreono ar kazka is fermentu duok ,kad uzvestu virskinimo sistema.Ir gerosios balkterijos yra kitiems tikslams jusu pilve.Ne virskinimui.Telepatijai pav.Virskinimui reikalingi fermentai .
O del stalo,tai arba grazi staltiese arba pasitikek.Tie padekliukai tai nestilinga.Generolas irgi stala kai dare ,tai pirmu bandymu nutepe kazkokiu ekologisku pokostu.Tai mano letena taip ir prilipo prie gatavo stalo.Tada perlakavo laku ir kuo puikiausiai.Saugot nereikia.
O as savo psichine busena labai didziuojuosi - vakar temoje ekonomisciu konsiliuma ,o gyvenime zurnalistu ir architektu gydymo rekomendacijas. vartotojo įkelta nuotraukaIr net nenusikeikiau.Paskui paskaiciau apie wilno triumpo arka su gramatine klaida.Bardak toze zavedenije vartotojo įkelta nuotraukaIr tai testinumas ,po ostra brama nusivertimo. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tikrai sutinku, kad man su savim reikia kažką daryt 😁. Bet jaučiu kad nepadarysiu nieko, tiesiog esu nerimastinga asmenybė ir amžinai dėl savo šeimos panikuoju. O mažojo sveikatos reikalai tai dar kūdikystėj mane traumavo 😁, tai iki šiol aš per padidinimo stiklą jį stebiu. </p><p>Fermentų jau vakar daviau, kai valgyt paprašė. Nebekatsciuoja šiandien, panašu kad sveiksta. Ačiū merginos 🌷</p>

Mieloji,mes visos panikieres del savo vaiku,po to del anuku.Motinos jau tokios yra,kitaip neina.Todel mano vaikai man jau nesako,kas yra blogai pas juos,o mane tai liudina.Pasako,kai jau labai blogai ir mano patarimai jau buna nereikalingi.Mokausi ir as su jais gyvent toliau,su tokiais,kokie jie yra,kokius mudu isauklejom,budamo snargliais.Daznai analizuoju savo jaunyste,kurios,kaip ir nebuvo. net 22 nebuvo,o as jau istekejau,o po to seima,rupesciai,barniai,mokymasis gyvent,klaidu darymas,o dabar turiu rezultatus.Vis tik gal ir geriau teket virs 30,kai esi brandaus proto,zinai ko nori is saves ir is ateities.Sorry.Tiesiog is kalbos issprudo. ax.gif
O man gerklej kazkoks durklas ismeigtas,mieguista,galva lyg skauda,lyg tempera kilt nori.Issiviriau kavos,atsidariau bara,isipyliau konjako,ikaliau ant tuscio su kava,lyg ir dingo tas durklas gerklej,bet tapau dar mieguistesne.MB juokiasi,sake dar nemate manes girtos is pat ryto,Sake cia paskutine stadija man jau.Ir nuejo i virtuve kept duonos. bigsmile.gif
Matyt mane pertrauke sode,siltnamyje.LIndau i savo dideli juodaji serbenta skint uogu,gal koks virusas ten tupejo? bigsmile.gif bigsmile.gif Liejau siltnamy,greit isdziusta dabar,bet nors lauke nereikejo liet,buvo po lietaus ir zeme pakankamai dregna.Spastukai nuvartyti,bet juose nieko ir tik 2 pomidorai praesti,o vienas nutemptas prie isejimo landos.Bet pasirenka pacius skaniausiaus,didziausius.Gyvates ne ziurkes. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 07 liepos 2023 - 08:55

Anidanda, vilkšunis užpuolęs buvo gatvėj. Delno dydžio skylė šone buvo. Tai tiek antibiotikų/prieuždegiminių gavo, kol sugijo, kad kepenų nepakankamumas atsirado. Su kuo ir tvarkomės iki šiol. Užtat apie šunų virškinimą jau tiek žinau... o manau, yr panašumo ir su žmonėmis )) 

Atsakyti

Luety, aš tai manau, kad jei jaunystėj nebūčiau ištekėjus, jau virš 30 fig tekėčiau )) pradedi gi daug daugiau matyt ir suprast, rožiniai akiniai proto balso netemdo :)  O tu sveik greičiau  :4u:​ 

 

Betvarkydama šiltnamy netikėtai raustantį pomidorą radau  :blink:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 liepos 2023 - 09:10

Anidanda, vilkšunis užpuolęs buvo gatvėj. Delno dydžio skylė šone buvo. Tai tiek antibiotikų/prieuždegiminių gavo, kol sugijo, kad kepenų nepakankamumas atsirado. Su kuo ir tvarkomės iki šiol. Užtat apie šunų virškinimą jau tiek žinau... o manau, yr panašumo ir su žmonėmis )) 

Siaubas 😳

Luety, aš tai manau, kad jei jaunystėj nebūčiau ištekėjus, jau virš 30 fig tekėčiau )) pradedi gi daug daugiau matyt ir suprast, rožiniai akiniai proto balso netemdo :)  O tu sveik greičiau  :4u:​ 

Betvarkydama šiltnamy netikėtai raustantį pomidorą radau  :blink:  

Nu ne žinok, niekur tie rožiniai akiniai nedingsta įsimylėjimo laikotarpiu ir virš 30. Su mb pradėjom draugaut kai buvau 32, ir jau patyrus vieniša 2 vaikų mama. Nu ir ojoj kokie drugeliai skraidė pilve 😁🤣, ne mažiau nei 18kos. Tik tiek kad gal racionaliau žmogų vertini, net ir pro rožinį debesį gali paanalizuoti perspektyvas😄

Atsakyti

Labas rytas.

Anidanda, kai neaiškios kilmės viduriavimas, imodium kontraindikuotinas. Tu sukėlėją galimai uždarai patogiausiom sąlygom daugintis toliau. Čia ekstra pagalbos vaistas, kai tau reik į sceną, o nenulipi nuo tūpciko.

Kai tempa ir viduriavimas, tai būtinai rehidrono ir jei nepraeina- į infekcinę pasėlio. Namuose po mažiaus nuėjimo į tualetą, chloruok, nes praktiškai visi sukėlėjai jautrūs chlorui.

Nemėgstu Smectos.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 07, 08:08)
<p>Luety, aš tai manau, kad jei jaunystėj nebūčiau ištekėjus, jau virš 30 fig tekėčiau )) pradedi gi daug daugiau matyt ir suprast, rožiniai akiniai proto balso netemdo smile.gif  O tu sveik greičiau  4u.gif​ </p>
<p> </p>
<p>Betvarkydama šiltnamy netikėtai raustantį pomidorą radau  blink.gif  </p>


O as jau nervinuos:pomidoru daug,o det nera kur.Sunus kazkur dinges visa savaite,brolis irgi.Va tas laikotarpis tai mane nervina.O priezastis viena:visada sodindama galvoju apie kitus,bet ne aie save.Mb kasmet nustatineja man diagnozes tuo klausimu,o as ligonis negydomas kasmet tas pats recidyvas. biggrin.gif biggrin.gif As vis...kas man is tos laimes ir is tos garbes,jei as vienas dziaugsiuos,o kiti liudes....
As stebiu savo vaikus,kaip jie aukelja mano anukus.Sunus vede budamas 30,dukra susilauke vaiko 39.Mano akim,abu leidzia savo vaikam perdaug.Bet cia mano bobutes akim.Niekada neleidau vaiku nakvot svetimuos namuos,o jie leidzia,ir man baisu,o jiems nieko.As is savo varpines tureciau zinot kas per seima,kokia svara pas juos ir dar daug ko,o jie nesuka galvos.Yra ir daugiau aspektu,kur as niekada taip nedaryciau,o jie sako,kad as neugdziau juose savarankiskumo.Nu gal,su tokia mamka ,kaip as kuri turi viska zinot,viska kontroliuot,tai tikrai gal savarankiskumo neisugdziau.Bet uzaugo super savarankiski,kad net as negaliu paveikt niekaip ju ketinimu,veiksmu,o ir nesistengiu,tik atsargiau pasakau,kad man atrodo kitaip.Zinoma sunku,bet reik mo. biggrin.gif biggrin.gif kytis is naujo pazint savo vaikus dabartinese situacijose.Bet zinau,ka daryciau kiraip,jei butu toks protas,kaip dabar biggrin.gif biggrin.gif Bet gal jaunam amziuje isbandymai duoti tam,kad mokytumeisi kartu su vaikais.
Atsakyti

Labas rytas.

Anidanda, kai neaiškios kilmės viduriavimas, imodium kontraindikuotinas. Tu sukėlėją galimai uždarai patogiausiom sąlygom daugintis toliau. Čia ekstra pagalbos vaistas, kai tau reik į sceną, o nenulipi nuo tūpciko.

Kai tempa ir viduriavimas, tai būtinai rehidrono ir jei nepraeina- į infekcinę pasėlio. Namuose po mažiaus nuėjimo į tualetą, chloruok, nes praktiškai visi sukėlėjai jautrūs chlorui.

Nemėgstu Smectos.

Nu MB liepė duot po paros viduriavimo, nes jau buvo acetono kvapas iš burnos. Sakė kitaip dehidratuos, uzsisuks ratas, pradės vemt. Tai gavo vakar dozę. Šiandien nedaviau, nes dar tik ryte 1 kartą viduriavo. Pilvą skaudena, galvą, pučia žiauriai, bezda 🤣, yra pora dalių temperatūros, gavo anglių, smectos, gerųjų bakterijų, pangrolio ir daug skysčių geria, reco balance duodu. Stebiu kol kas. Vakare atvažiuos MB, žiūrėsim ką sakys. Jei per savaitgali nepraeis, važiuosim į ligoninę tikrai 

O as jau nervinuos:pomidoru daug,o det nera kur.Sunus kazkur dinges visa savaite,brolis irgi.Va tas laikotarpis tai mane nervina.O priezastis viena:visada sodindama galvoju apie kitus,bet ne aie save.Mb kasmet nustatineja man diagnozes tuo klausimu,o as ligonis negydomas kasmet tas pats recidyvas. biggrin.gifbiggrin.gifAs vis...kas man is tos laimes ir is tos garbes,jei as vienas dziaugsiuos,o kiti liudes....
As stebiu savo vaikus,kaip jie aukelja mano anukus.Sunus vede budamas 30,dukra susilauke vaiko 39.Mano akim,abu leidzia savo vaikam perdaug.Bet cia mano bobutes akim.Niekada neleidau vaiku nakvot svetimuos namuos,o jie leidzia,ir man baisu,o jiems nieko.As is savo varpines tureciau zinot kas per seima,kokia svara pas juos ir dar daug ko,o jie nesuka galvos.Yra ir daugiau aspektu,kur as niekada taip nedaryciau,o jie sako,kad as neugdziau juose savarankiskumo.Nu gal,su tokia mamka ,kaip as kuri turi viska zinot,viska kontroliuot,tai tikrai gal savarankiskumo neisugdziau.Bet uzaugo super savarankiski,kad net as negaliu paveikt niekaip ju ketinimu,veiksmu,o ir nesistengiu,tik atsargiau pasakau,kad man atrodo kitaip.Zinoma sunku,bet reik mo. biggrin.gifbiggrin.gifkytis is naujo pazint savo vaikus dabartinese situacijose.Bet zinau,ka daryciau kiraip,jei butu toks protas,kaip dabar biggrin.gifbiggrin.gifBet gal jaunam amziuje isbandymai duoti tam,kad mokytumeisi kartu su vaikais.

Man tai mama leisdavo pas drauges nakvot, taip pat ir jas pas mane. Bet tėvai buvo pažįstami. Mano vyresnysis irgi yra kelis kartus pas draugą nakvojes. Mažasis tokio poreikio neturėjo 

Atsakyti

Mano kareivėlis nekelia telefono šiandien 🤔. Gal jie ten Vilniuj visą Ruklą dislokavo 🤔. Kada tas Bidenas kaži atskrenda?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 07 liepos 2023 - 13:23