Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidanda,laikykitės. 4u.gif 4u.gif
Dusia,patikrinau.Kas jei ne aš.Mačiau ir Saintlina jau rado.
Vietoje to,kaip dukra sako mieste nueikite į kokį renginį,aš geriau miškan,laukinė. biggrin.gif
Porą baravykų net radau sukirmyjūsių,kazlėkiukų ir voveraitės tik tik dygsta,vakarienei su šviežiomis bulvėmis mūms dviems pakaks. wub.gif Pas mus mažai lietaus,mačiau Kauno rajone jau rimtai renka. ax.gif
Atsakyti

A tai ir paskutinis infektologas jau apleido Lietuva?

Nepriims joks infektologas kol tik parą simptomai 

Atsakyti
Tuomet mamos šiluma ir meile plius pritariu bet kokiam pavidale granatų žievė 4u.gif
Atsakyti

Dabar po Imodium neviduriuoja ir pavalgė  sriubos. Geria daug, bet temperatūra kyla 😳. Bijau vėl nakties. Nu bet kaip nors, tikiuosi pagerės. Sory, kad čia spaminu, bet esu viena su vaiku ir nzn kaip nustot nerimauti. Tai nerimauju jums 😄

Gal matėt kur gaut gražių stalo padekliuku po lėkštemis žaliai mėlynos arba pilkos spalvos. Pagamino MB vakar uosini valgomojo stalą, lakuotas, bet toks gražus, šviesus, baisu kad nesugadintume kokiais burokais

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 06 liepos 2023 - 20:29
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 06, 22:26)
<p>Dabar po Imodium neviduriuoja ir pavalgė  sriubos. Geria daug, bet temperatūra kyla 😳. Bijau vėl nakties. Nu bet kaip nors, tikiuosi pagerės. Sory, kad čia spaminu, bet esu viena su vaiku ir nzn kaip nustot nerimauti. Tai nerimauju jums 😄</p>
<p>Gal matėt kur gaut gražių stalo padekliuku po lėkštemis žaliai mėlynos arba pilkos spalvos. Pagamino MB vakar uosini valgomojo stalą, lakuotas, bet toks gražus, šviesus, baisu kad nesugadintume kokiais burokais</p>

Dėl vaiko jokio spamo 4u.gif svarbu geria vandenį bet kokiu pavidalo sako net gali coca cola biggrin.gif
O padėkliuku nežinau rolleyes.gif
Atsakyti

Oi, gi tikrai. Cola puikiai veikia prie virškinimo sutrikimų. 

Anidanda, tu pati pasistenk pamiegoti.

Atsakyti

Oi, gi tikrai. Cola puikiai veikia prie virškinimo sutrikimų. 

Anidanda, tu pati pasistenk pamiegoti.

Bandysiu. Nukrito temperatūra dabar pati, be vaistų. Tai ramiau bus

Atsakyti
Labas rytas.
Manau kad tau reikia kazka paciai daryt ,aninanda.Vaikis jau didelis,tuoj pas mergas prades eit ar mergos pas ji.Nezinau as cia eismo siais laikais. biggrin.gif Net mano anukui jau mergos rupi.
Kad maisto produktai blogos kokybes pateko i lietuva tai visi zino ir visi tyli.Siandien jam kokio kreono ar kazka is fermentu duok ,kad uzvestu virskinimo sistema.Ir gerosios balkterijos yra kitiems tikslams jusu pilve.Ne virskinimui.Telepatijai pav.Virskinimui reikalingi fermentai .
O del stalo,tai arba grazi staltiese arba pasitikek.Tie padekliukai tai nestilinga.Generolas irgi stala kai dare ,tai pirmu bandymu nutepe kazkokiu ekologisku pokostu.Tai mano letena taip ir prilipo prie gatavo stalo.Tada perlakavo laku ir kuo puikiausiai.Saugot nereikia.
O as savo psichine busena labai didziuojuosi - vakar temoje ekonomisciu konsiliuma ,o gyvenime zurnalistu ir architektu gydymo rekomendacijas. biggrin.gif Ir net nenusikeikiau.Paskui paskaiciau apie wilno triumpo arka su gramatine klaida.Bardak toze zavedenije biggrin.gif Ir tai testinumas ,po ostra brama nusivertimo. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Dėl virškinimo fermentų tai visiškai pritariu AA. Šituos niuansus jau išsiaiškinau šuniškoj praktikoj :)  per tą šunį jau ir medicinos srity kažkiek patobulėsiu )))

 

Anidanda, kaip pas jus reikalai?

 

 

MB skambino, sakė tankai beveik prie namų stovi :) mes šalia Litexpo gyvenam :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 liepos 2023 - 07:37
Labos,
Anidanda kaip vaikas ?
Muka , kaip Tavo kelionė?

Vakar tinginio diena gavosi , Išleidom draugus, atvažiavo vaikas ... Pliurpalų ne darbų diena. Bet reikia ir tokių .

Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Manau kad tau reikia kazka paciai daryt ,aninanda.Vaikis jau didelis,tuoj pas mergas prades eit ar mergos pas ji.Nezinau as cia eismo siais laikais. biggrin.gifNet mano anukui jau mergos rupi.
Kad maisto produktai blogos kokybes pateko i lietuva tai visi zino ir visi tyli.Siandien jam kokio kreono ar kazka is fermentu duok ,kad uzvestu virskinimo sistema.Ir gerosios balkterijos yra kitiems tikslams jusu pilve.Ne virskinimui.Telepatijai pav.Virskinimui reikalingi fermentai .
O del stalo,tai arba grazi staltiese arba pasitikek.Tie padekliukai tai nestilinga.Generolas irgi stala kai dare ,tai pirmu bandymu nutepe kazkokiu ekologisku pokostu.Tai mano letena taip ir prilipo prie gatavo stalo.Tada perlakavo laku ir kuo puikiausiai.Saugot nereikia.
O as savo psichine busena labai didziuojuosi - vakar temoje ekonomisciu konsiliuma ,o gyvenime zurnalistu ir architektu gydymo rekomendacijas. biggrin.gifIr net nenusikeikiau.Paskui paskaiciau apie wilno triumpo arka su gramatine klaida.Bardak toze zavedenije biggrin.gifIr tai testinumas ,po ostra brama nusivertimo. biggrin.gif

Tikrai sutinku, kad man su savim reikia kažką daryt 😁. Bet jaučiu kad nepadarysiu nieko, tiesiog esu nerimastinga asmenybė ir amžinai dėl savo šeimos panikuoju. O mažojo sveikatos reikalai tai dar kūdikystėj mane traumavo 😁, tai iki šiol aš per padidinimo stiklą jį stebiu. 

Fermentų jau vakar daviau, kai valgyt paprašė. Nebekatsciuoja šiandien, panašu kad sveiksta. Ačiū merginos 🌷

Atsakyti