Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,

Granatų žievelių arbata pirmas vaistas nuo pilvo bėdų. Tiesiog stebuklus daro...

Tie grybai pievoje tai gal ten seniau augo medžiai? Liko šaknys, dabar pūna ir auga grybiena?

Reikia važiuoti patikrinti lepeškų į miška. Turėtų būti jau.

Gražios dienos.

Nežinau kas ten augo, bet šalia namo miške jokių normalių grybų nėra. Pelkė 

Atsakyti

Luety man normaliai telefone rodo naują versiją. Aš jau senai ją naudoju... geriau veikia negu senoji.  Paspausk višuje bendraminčius, atnaujins ir matysi naujausias žinutes.

Nesu sirgsiu roto, noro ar kokiu ten žarnyno virusu. 

Dukrytę kažkada iš skautų stovyklos parsivežiau sergančią. Galvojau reiks į ligoninę, temperatūra, ir ką  išgeria tą išvemia arba kitaip .... Sugirdžiau granatų arbatos už dviejų valandų valgyti paprašė. Tiesiog stebuklas man ta arbata.

Atsakyti

O jei rasčiau nusipirkt tiesiog šviežią granatą ir iš žievės išvirti arbatą? 🤔

Atsakyti

Esu naudojasi ir šviežą

Atsakyti

Anidanda,.tiks ir švieži granatai.

Kaip ligonis jaučiasi?

Atsakyti

Anidanda,.tiks ir švieži granatai. Kaip ligonis jaučiasi?
37,6, pabales, dziuvesius graužia, atrodo nekaip. Girdau db liepžiedžių arbata ir elektrolitų tirpalu. Imodium daviau prieš kelias valandas. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 06 liepos 2023 - 15:19

Dusia,.aš irgi nesirgus. Buvo pas mus kartą baika.. kaime gimtadienį švęst numatėm. Ryte vaikis sunegalavo, bet lyg nieko baisaus, truputį temperatūra, truputį pykina.  Net minties, kad kažkas užkrečiamo galėtų būt.  Paguldėm kitam name. Privažiavo svečių, atbaliavojom. Po savaitgalio rotu susirgo visi. Išskyrus mane )) ir sirgo normaliai, visi nedarbingumus ėmė. Po šiai dienai tą mano gimtadienį visi prisimena ))

Atsakyti

Anidanda, jei džiūvėsėlius graužia, tai gal po truputėlį taisosi? 

Atsakyti

Anidanda, jei džiūvėsėlius graužia, tai gal po truputėlį taisosi? 

Nzn, atrodo  tai baisiai jis. Ir ta nekrentanti temperatūra mane neramina. 

Nu gal kaip nors. Stebiu kol kas. Pati visą naktį be miego, tai rankos net dreba is nuovargio. Ale vistiek neužmiegu 🥺

Atsakyti
A tai ir paskutinis infektologas jau apleido Lietuva?
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 07 06, 14:51)
A tai ir paskutinis infektologas jau apleido Lietuva?



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

AA, šian šventinė diena. Kur čia rasi tokį..

Atsakyti