Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nu bet man grazu vistiek.Tureciau jaunyste ir pinigu,silikoninciaus visus galus biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Pagaliau radau buda istrint visas senas knygas is savi kindle.Kadangi pirktas per Amazone,tai reikejo eit per kompa i Amazone,ten susirast savo paskyra ir kadangi visos knygos piratines,ne pirktos amazonej,tai visos nuejo ne i knygas,o i dokumentu papke,kai radau,tai greit issitryne visos.Dabar mano skaitykle kaip gimus. biggrin.gifbiggrin.gifAciu,kad uzvedet ant kelio.Einu ieskot vakar jusu rekomenduotu knygu.Noooriu skaityt vakarais.Diena nera kada-mezgimas neleidzia.Uztai ir sakau,kad man butu tobula audio knygos.Ieit i torentus is UK be sansu,o ir nemoku ten elgtis.Tiek to,gerai ir vakare bus paskaityt.
Nesilikoninciau nieko. Visi tie balioniniai papai, šiknos, lūpos man atrodo itin vulgariai ir neestetiškai  Nerasi tu nemokamai šių knygų, manau. Jos gana naujos, piratinės paprastai būna seniau išleistos. Tavo kindle reikia ne pdf, o mobi formalo. Jis ir vietos mažiau užima, ir skaityt patogiau, nes šriftą gali didint kiek nori ir tekstas persikelia į kitą eilutę, ne kaip pdf, kur tik fiziškai pratempt gali.

 

Susirgo mano vaikis po kelionės į kaimo turizmo sodyba su tėvo naują šeima. Karščiuoja, viduriuoja, nzn net ką daryt, Keliolika metų tokių simptomų namie nemačiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 05 liepos 2023 - 21:26
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 05, 20:23)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73086371" data-time="<a href="> Nu bet man grazu vistiek.Tureciau jaunyste ir pinigu,silikoninciaus visus galus vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka Pagaliau radau buda istrint visas senas knygas is savi kindle.Kadangi pirktas per Amazone,tai reikejo eit per kompa i Amazone,ten susirast savo paskyra ir kadangi visos knygos piratines,ne pirktos amazonej,tai visos nuejo ne i knygas,o i dokumentu papke,kai radau,tai greit issitryne visos.Dabar mano skaitykle kaip gimus. vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukaAciu,kad uzvedet ant kelio.Einu ieskot vakar jusu rekomenduotu knygu.Noooriu skaityt vakarais.Diena nera kada-mezgimas neleidzia.Uztai ir sakau,kad man butu tobula audio knygos.Ieit i torentus is UK be sansu,o ir nemoku ten elgtis.Tiek to,gerai ir vakare bus paskaityt.</blockquote> Nesilikoninciau nieko. Visi tie balioniniai papai, šiknos, lūpos man atrodo itin vulgariai ir neestetiškai  Nerasi tu nemokamai šių knygų, manau. Jos gana naujos, piratinės paprastai būna seniau išleistos. Tavo kindle reikia ne pdf, o mobi formalo. Jis ir vietos mažiau užima, ir skaityt patogiau, nes šriftą gali didint kiek nori ir tekstas persikelia į kitą eilutę, ne kaip pdf, kur tik fiziškai pratempt gali.
<p> </p>
<p>Susirgo mano vaikis po kelionės į kaimo turizmo sodyba su tėvo naują šeima. Karščiuoja, viduriuoja, nzn net ką daryt, Keliolika metų tokių simptomų namie nemačiau.</p>


Neieskojau as ju,isidejau kitas dvi,matysiu ar skaitysis.
Mano kindle priima tik pdf formata,bet as susistygavau ji taip,kad nereikia rankiniu budu stumdyt puslapio,viskas telpa ir sriftas geras,tik puslapius vartyt su paspaudimu vienoj pusej ir viskas.Siaip jis labai mano megiamas,bet kazkaip youtube ir isdideje mobilus ji pakeite.Dabar vel atnaujinau,jei neuzmigsiu per anksti,kazko pastaruoju metu noriu labai miego anksti,bet uztai 6-6:30 jau keliuosi,smagu man ryte pabut lauke,isgert kavos puodeli vienai tarp savo geliu,jei oras leidzia.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Su švente. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Priedas  4402EA80-D6C8-4292-B7F2-3B5961315C65.jpeg   163,12KB   0 Parsiųsta kartų

Pas mane pilna pieva kažkokių pievagrybių 

 

Naktis tai ojoj buvo, lazaretas. Karščiavo vaikas žiauriai, ir sakė jau nebeturi ką išleist tualete 😱. Varysiu tuoj į vaistinę ko nors, nes smecta nepadeda nieko. Jaučiu bus kokią salmonelioze pasigaves 

Atsakyti
Anidanda,granatu zieveliu arbata siuo atveju nepakeiciama,tik is kur tu ju gausi?Bet jei turi,intike yra receptas arbatos del kiekiu.Man tai pirma pagalba.Dar sugirdyk kokia sauja anglies aktyvuotos tableciu MB,kai sirgo tuo noro ar dar kazkas panasaus virusu,tai akys eme svieset po ju,nustojo vemt iskarto.
Sveikit. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Mano vaikas nevemia, tik viduriuoja kol kas. Granatų neturiu, girdau savom metom, melisom, lofantu. Ir moneralinio daug geria. Žiūrėsiu ką vaistinė dar pasiūlys 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 06, 10:06)
<p>Mano vaikas nevemia, tik viduriuoja kol kas. Granatų neturiu, girdau savom metom, melisom, lofantu. Ir moneralinio daug geria. Žiūrėsiu ką vaistinė dar pasiūlys </p>

Aktyvuota anglis gerai ir viduriuojant.Pelyno lengva arbata dar.As savo vaikus esu girdzius dar sidabrazoles arbata nuo viduriavimo irgi labai veiksminga.Zinoma reiktu pasidaryt paseli,kad nebut kokiu salmonelioziu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 06 liepos 2023 - 11:17

Labos,

Granatų žievelių arbata pirmas vaistas nuo pilvo bėdų. Tiesiog stebuklus daro...

Tie grybai pievoje tai gal ten seniau augo medžiai? Liko šaknys, dabar pūna ir auga grybiena?

Reikia važiuoti patikrinti lepeškų į miška. Turėtų būti jau.

Gražios dienos.

Atsakyti
Nauja vesija mobiliam rodo paskutines vakar dienos zinutes.Ar jums irgi taip?Isijungiau vel sena versija,nervina nauja.
Atsakyti

Anidanda, gali būt, kad roto virusą pasigavo. 

Kuo daugiau gert duok, nes skysčių labai netenka.

Atsakyti

Dusia, man rodo šios dienos žinutes. Nauja versija. Ir netgi kaime atsidaro :) kol kas.

Atsakyti

Anidanda, gali būt, kad roto virusą pasigavo. 

Kuo daugiau gert duok, nes skysčių labai netenka.

Gali būti, kas čia atspės db kokia zaraza prikibo. Girdau pastoviai, pykstames net 😄

Atsakyti