Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 09:51)
Luety be blynelių negali  tongue.gif  biggrin.gif  wub.gif
Kai pamatysiu vaiką išklausinėsiu apie skaityklę. Pas mane 90 pr knygų yr iš  altenatyvių šaltinių  ax.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Skaityklės nesu tvarkiusi , yra jaunimas smile.gif Knygas parsisųsti,  susikonvertuoti skaityklei ir sukelti mokėjau. Viska darydavau kompu . O dabar jau pamiršau.  Vieną skaityklę "nudėvėjom", sugedo nepatiasomai , turima antrą . Pirmą pirkom kai LT tas daiktas kainavo 700  LT .  Dideli pinigai buvo . Siuntėmės gal už 100 USD + muitas ? Jau nepamenu .

Papildyta:

Graži  wub.gif
Bet kur tokią nešioti ? Prie jūros ant maudimkės? Papai lipa lauk , triusikai šviečia... Reikia aptinės siūtos suknios ?  O kaip pasiūti tokiai  atvirai ?
Pirma silikono reikia "įsipūsti"  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Tiek lašinuko matosi , o kai kurios kūno vietos tokios stangios  tongue.gif  Taip nebūna rolleyes.gif

Nu kazka valgyt reikia,tai ieskau alternatyvu.O cia tobulas blynas ir kaloriju atzvilgiu ir maistine verte.
Mano kindlas atnaujinimus pats daro,protingas koks biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Vis raso,kad nekisciau nagu,pats padarys ir restarta ir atnaujinima.Jau 24% pasikrove.
Dusia,gal tau ne ta suknia rodo?Jokie papai nelenda lauk,Nepersisviecia trusikai.Ten seselis foto.Kur eit?I restorana i baliu,ko gi ne Shein dizainas tobula suknele.Tobula figura,gali visur eit.Dabar panos prisiziuri,issikacialina kunus tobulai,taip kad gal cia ir nefotoshopinta.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 05, 10:16)
'
kažkokią tikrai naudojau. Kiek atgaminu, tai vis dėlto .epub failų konvertavimui į .mobi, nes epub. kindlas nepriima.
Galbūt tie skirtumai dėl to, kad aš visas knygas siųsdavausi iš .. kaip čia pasakius.. alternatyvių šaltinių smile.gif tai tas įkėlimas ir valdymas tikrai gali skirtis nuo knygų, perkamų iš oficialių e-parduotuvių.
Papildyta:
taip, galima per e-mailą. Bet aš niekad tokiu būdu nesinaudojau.

Na piratavimas yra dominavimo pasaulyje prekursorius.O nugaletoju neteisia.Teisia nugaletojai.Karas yra apgaules menas.Meileje ir kare visos priemones leistinos.
Luety ,man lieka neparduotu darzoviu ,o ismest sirdis neleidzia tai daug konservuoju.
Sitas receptas gi vadinasi nepadoriai ir yra sirupinis. Ir tiekiamas per balius.Beje pagalys visgi pagerino skoni.Dabar apdeginsiu skiedra ir desiu stiklainin.
Atsakyti
Luety ar ne ta suknia ?
https://i.mycdn.me/i...L...wA&fn=w_548
Silikonas kaip pas Kirkorovą smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 liepos 2023 - 11:26
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 12:23)
Luety ar ne ta  suknia ?
https://i.mycdn.me/i...L...wA&fn=w_548
Silikonas kaip pas Kirkorovą smile.gif


ui. Gal čia kitas modelis? Arba pašotošopinta išties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 liepos 2023 - 11:34
QUOTE(saintlina @ 2023 07 05, 12:30)
ui. Gal čia kitas modelis? Arba pašotošopinta išties.


Pažiūrėk Luety įdėta nuorodą - žemyn , trečia nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 12:44)
Pažiūrėk Luety įdėta nuorodą - žemyn , trečia nuotrauka.


tai ten ir žiūrėjau )) užtat ir sakau, kad nepanašu, jog modelis būtų tas pats. Labai jau skiriasi ta trečia foto nuo pirmų dviejų.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 05, 12:46)
tai ten ir žiūrėjau )) užtat ir sakau, kad nepanašu, jog modelis būtų tas pats. Labai jau skiriasi ta trečia foto nuo pirmų dviejų.

Man tai ta pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 10:23)
Luety ar ne ta  suknia ?
https://i.mycdn.me/i...L...wA&fn=w_548
Silikonas kaip pas Kirkorovą smile.gif


Nu bet man grazu vistiek.Tureciau jaunyste ir pinigu,silikoninciaus visus galus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pagaliau radau buda istrint visas senas knygas is savi kindle.Kadangi pirktas per Amazone,tai reikejo eit per kompa i Amazone,ten susirast savo paskyra ir kadangi visos knygos piratines,ne pirktos amazonej,tai visos nuejo ne i knygas,o i dokumentu papke,kai radau,tai greit issitryne visos.Dabar mano skaitykle kaip gimus. biggrin.gif biggrin.gif Aciu,kad uzvedet ant kelio.Einu ieskot vakar jusu rekomenduotu knygu.Noooriu skaityt vakarais.Diena nera kada-mezgimas neleidzia.Uztai ir sakau,kad man butu tobula audio knygos.Ieit i torentus is UK be sansu,o ir nemoku ten elgtis.Tiek to,gerai ir vakare bus paskaityt.
Atsakyti
Gražu . Vakare miegamajam smile.gif Pajury ... Arba ant raudono kilimo .
Nei į darbinį nei į giminės ar draugų balių man netinkama.
Tas suknia rėkte rėkia "GALODNAJA JA "
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 12:26)
Gražu . Vakare  miegamajam smile.gif Pajury ... Arba ant raudono kilimo .
Nei į darbinį nei į giminės ar draugų balių man netinkama.
Tas suknia rėkte rėkia "GALODNAJA JA "

Na kaip uk mergos vaiksto pusnuoges/nuogos su istezusiais kunais,tai man cia akims atgaiva. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As irgi nesuprantu kur dar be atostogu su tokia suknia eit.Bet ir tai nei sudetis nei kaip ant kuno jauciasi neaisku.
Zinot ka manau .Rusija pirmoji isives CDCB .Siandien infliacija kokie 33% ,be priezasties taip dirbtinai nieks tokiu staigiu judesiu nedarytu manau.Galesiu raportuot kaip tai atrodo ant zmoniu
Atsakyti

Kas tas cbcd?🧐

Man ta suknia irgi tik į pliažą. Ir figūros reikia idealios, tik lb jaunai tokia normaliai atrodytų.

Atsakyti