Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia,


Labas rytas,

nulijo ir pas mus,kiemas ir dabar slapias,bet tik 14 silumos ir vejas bus net iki 39km/val,pas mus tai jau nemazas.
AA,tai tu ten daug konservu ruosi?Ziema gi trumpa pas jus,tuoj buna svieziu darzoviu.Gerai,kai suvalgot,mudu tai i konservuotus dantis atkise.Turbut as neskaniai padarau konservus. ax.gif
Nezinau,Dusia,kas gausis su tuo balachonu.Toks tikrai nesigaus,kaip foto,spalvos ne tos,is likuciu,ale po namus gal sunesiosiu,i soda rudeni.Pirma reikia pabaigt.
Jau eina placiu frontu kalbos,kad UK uzdarys 14-15 liepos rimtam konslageriui.Matysim ar issipildys. biggrin.gif biggrin.gif



Saintlina,
Pas mane KIndlas,bet epub nesikelia,tik pdf.
O kaip ten issitrins?Juk ne per debesi krauta.As kraunu kartais is google drivo,kartais is one drivo per emaila.Nu reiks pabandyt prisijungt,gal susigaudys 70-mete mociute,niekada nekirtus mokslu apie kompus ir IT technika. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Muka,sakai nemoki kvadraciuku,o vaseliu nert moki gi.Cia gi is vidurio,ratu po tris stulpelius su uzmetimu i tarpelius,o kampuose du kartus po tris,mezgi du sesiakampius,kuriuos sulenkus atitinkama kryptimi gausni reikiamo ilgio rankove ir puse kuno sono.Neri tol,kol uztenka kuno apimties.Lengva cia,kol susigaudai tik,po to apnesri rankoviu apnareli,apacia iki reikiamo ilgio atskirai gryztamom eilem.Nesunku,tik man nuobodu.
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 05 liepos 2023 - 08:56
Luety knygas kraunu per kompą, parsisiunti , konveruoji ir krauni skaityklėn ...
Dažniausiai paprašau jaunimo , kad sutvarkytų , bo tingiu galvoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 07:39)
Įsikelia, tik skaityti nepatogu.

Kodel nepatogu?Kur paliksi ten ir rasi puslapi,as atsireguliuoju reikiama srifta taip,kad nereiktu stumdinet puslapio ir skaitai patogiai sau.Tik blogumas sviesa rezianti,kaip elektroninio irenginio,tai ant nakties skaitant lovoj ne labai migdo.Popierine knyga tuo poziuriu geriau.Bet vel,siuntimas ju brangus,nes sunkios,nupirkes turi kazkur sandeliuot,ismest rankos nekyla.Vienais metais surinkau visas ir nunesiau i lietuviu maisto produktu parde,kad ateje lietuviai pasiimu,tai greit dingo,bet kiti savo neatnese,tai tuom ir uzsibaige ratas,o dabar ir tokios pardes nebera,mazai lietuviu,bankrutavo.Yra tik armenu valdoma europos prekiu parde,bet ten lemku maistas karaliauja.

Dusia,kaip ikelt as zinau,bet niekada nesu trynus per kompa tik paciam kindl,bet ten jos neissitrina,tik nueina i kazkokikita departmenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 05 liepos 2023 - 09:04
QUOTE(Luety @ 2023 07 05, 09:51)
Saintlina,
Pas mane KIndlas,bet epub nesikelia,tik pdf.
O kaip ten issitrins?Juk ne per debesi krauta.As kraunu kartais is google drivo,kartais is one drivo per emaila.Nu reiks pabandyt prisijungt,gal susigaudys 70-mete mociute,niekada nekirtus mokslu apie kompus ir IT technika. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



aš senokai nebesinaudojau, primiršau. Kažkokia programėlė buvo failų įkėlimui ar konvertavimui į Kindlą. Reiktų pasiknisti ir pabandyti atgaminti, ką aš ten darydavau.
Ištrint per kompą turi duot. Gi pasijungus prie kompo viską turėtų būt galima daryt.
Bliamba, bet tai kaip pamiršau viską )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 liepos 2023 - 09:21
QUOTE(saintlina @ 2023 07 05, 10:19)
aš senokai nebesinaudojau, primiršau. Kažkokia programėlė buvo failų įkėlimui ar konvertavimui į Kindlą. Reiktų pasiknisti ir pabandyti atgaminti, ką aš ten darydavau.
Ištrint per kompą turi duot. Gi pasijungus prie kompo viską turėtų būt galima daryt.
Bliamba, bet tai kaip pamiršau viską )))

Ot draugė , ir aš viską pamiršusi ... Ir naujame kompe nėra programėlės net .
Atsakyti
[quote=Luety,2023 07 05, 10:51]
Dusia,
Labas rytas,

nulijo ir pas mus,kiemas ir dabar slapias,bet tik 14 silumos ir vejas bus net iki 39km/val,pas mus tai jau nemazas.
AA,tai tu ten daug konservu ruosi?Ziema gi trumpa pas jus,tuoj buna svieziu darzoviu.Gerai,kai suvalgot,mudu tai i konservuotus dantis atkise.Turbut as neskaniai padarau konservus. ax.gif
Nezinau,Dusia,kas gausis su tuo balachonu.Toks tikrai nesigaus,kaip foto,spalvos ne tos,is likuciu,ale po namus gal sunesiosiu,i soda rudeni.Pirma reikia pabaigt.
Jau eina placiu frontu kalbos,kad UK uzdarys 14-15 liepos rimtam konslageriui.Matysim ar issipildys. biggrin.gif biggrin.gif
Saintlina,
Pas mane KIndlas,bet epub nesikelia,tik pdf.
O kaip ten issitrins?Juk ne per debesi krauta.As kraunu kartais is google drivo,kartais is one drivo per emaila.Nu reiks pabandyt prisijungt,gal susigaudys 70-mete mociute,niekada nekirtus mokslu apie kompus ir IT technika. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Muka,sakai nemoki kvadraciuku,o vaseliu nert moki gi.Cia gi is vidurio,ratu po tris stulpelius su uzmetimu i tarpelius,o kampuose du kartus po tris,mezgi du sesiakampius,kuriuos sulenkus atitinkama kryptimi gausni reikiamo ilgio rankove ir puse kuno sono.Neri tol,kol uztenka kuno apimties.Lengva cia,kol susigaudai tik,po to apnesri rankoviu apnareli,apacia iki reikiamo ilgio atskirai gryztamom eilem.Nesunku,tik man nuobodu.
[/quote]
[/quote]
Moku nerti vašeliu o va kvadratukai niekaip verysad.gif turbūt smegenų vingis koks ne teip nueina ax.gif
Skaityklę dukra sutvarko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 07:58)
Luety knygas kraunu per kompą,  parsisiunti , konveruoji ir krauni skaityklėn ...
Dažniausiai paprašau jaunimo , kad sutvarkytų , bo tingiu galvoti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Kaip kraut as zinau,man net konvertuot nereikia,as siunciuosi pdf formatu,mane domina istrynimas,bet bandysiu pasiklaust youtubes,ta viska zino ir net parodo.Pati geriausia drauge. biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2023 07 05, 08:19)
aš senokai nebesinaudojau, primiršau. Kažkokia programėlė buvo failų įkėlimui ar konvertavimui į Kindlą. Reiktų pasiknisti ir pabandyti atgaminti, ką aš ten darydavau.
Ištrint per kompą turi duot. Gi pasijungus prie kompo viską turėtų būt galima daryt.
Bliamba, bet tai kaip pamiršau viską )))

Jokios programeles nereikia,atsisiunti i driva arba kita talpykla,eini i emaia ir nusiunti per emaila i skaitykle.Pas mane taip.

QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 08:26)
Ot draugė , ir aš viską pamiršusi ... Ir naujame kompe nėra  programėlės net .


Jokiu programeliu nereikia. bigsmile.gif

Muka,kvadrateliai neriasi nuo vidurio aplink.Jei labai noresi,youtubej yra,nieko sudetingo,tas pats,kaip tu nerei dekuti,ratu,tik cia kampuose ineri daugiau stulpeliu ir paformuoji kvadrateli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 05 liepos 2023 - 09:58
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 10:26)
Ot draugė , ir aš viską pamiršusi ... Ir naujame kompe nėra  programėlės net .


ale akurat, ir pas mane kitas kompas, kuriame nieko, susijusio su kindlu, nėra biggrin.gif bet kažkur anas kompas turi būt. Arba jei sugalvosiu vėl naudotis, galvosiu iš naujo.
O šiaip ir aš tokia pati. Jeigu yra galimybė permesti technologinius rūpesčius vaikams, taip ir padarau, nes taip žymiai greičiau. Ir patogiau ))
Atsakyti
Mano Kindl yra pirktas per Amazone,ir Amazone tvarko ji.AS buvau nenaudinga Kindl vartotoja Amazones atzvilgiu,nes nenupirkau nei vienos ju knygos.O siunte daug reklamu.Bet,kad ten nieko doro pas juos nera.Tai as siusdavausi is FB knygu klubelio ir per emaila susikeldavau.
Ijungiau savo kindla,tai sauktukas ant baterijos,gal nebus numires,tik nepakrautas,nes gulejo kelis metus nejudinamas.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 07 05, 10:55)

Jokiu programeliu nereikia. bigsmile.gif


'
kažkokią tikrai naudojau. Kiek atgaminu, tai vis dėlto .epub failų konvertavimui į .mobi, nes epub. kindlas nepriima.
Galbūt tie skirtumai dėl to, kad aš visas knygas siųsdavausi iš .. kaip čia pasakius.. alternatyvių šaltinių smile.gif tai tas įkėlimas ir valdymas tikrai gali skirtis nuo knygų, perkamų iš oficialių e-parduotuvių.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 07 05, 11:10)
... ir per emaila susikeldavau.



taip, galima per e-mailą. Bet aš niekad tokiu būdu nesinaudojau.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 07 05, 09:16)
'
kažkokią tikrai naudojau. Kiek atgaminu, tai vis dėlto .epub failų konvertavimui į .mobi, nes epub. kindlas nepriima.
Galbūt tie skirtumai dėl to, kad aš visas knygas siųsdavausi iš .. kaip čia pasakius.. alternatyvių šaltinių smile.gif tai tas įkėlimas ir valdymas tikrai gali skirtis nuo knygų, perkamų iš oficialių e-parduotuvių.
Papildyta:
taip, galima per e-mailą. Bet aš niekad tokiu būdu nesinaudojau.

Tai zinoma,kad reikejo konvertuot epub i pdf,nes bent mano skaitykle epub nepriima.
Kraunu skaitykle,jokiu zymiu gyvybes nerodo.Ejau i youtube,bandau gaivint,kol kas jokiu zenklu.Dabar lauksiu 20 min ir vel gaivinsiu ir taip keleta kartu,kol parodys gyvybe ar kas baterijos mire.Geriau pirmas varijantas.
Valgiau labai skanius pusrycius ir man naudingus.£ saukstai avizu selenu,galima ir maisyt su avizu dribsniais ilgo virimo,bet as nemaisau,1 ar du kiausiniai,kaip nori baltymu,daugiau maziau,bet gana ir vieno ir ziupsnis geras mozarelos surio,Selenas kartais pabrinkinu su vandens laseliu,bet dazniausiai tik uzpilu ,imusu kiausa,dedu mozarela,druska,ir i ikaitinta keptuve kepu dideli blyna.Kai viena puse apkepa,isstumiu atsargiai ant dangcio atversto apacia i virsu,ir tada staigiu judesiu imetu vel i keptuve nekepta puse.Gaunas tobulas blynas.IIdedu i lekste,ant vienos puse uzdedu varskes su braskem,tobuli pusryciai su kava.
Kol rasiau kindl atsigavo.Valio!!!lko tik pakraut iki galo ir eit pagal youtube istrint knygas ir isikelt naujas.Siulykit geru,eisiu ieskot pdf formatu tada. 4u.gif 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
Dusia,kokia suknele grazi.Tik kur toki kuna tobula gaut.Seiles nutyso man net... biggrin.gif biggrin.gif
https://www.liveinte.../post500075299/
Atsakyti
Luety be blynelių negali tongue.gif biggrin.gif wub.gif
Kai pamatysiu vaiką išklausinėsiu apie skaityklę. Pas mane 90 pr knygų yr iš altenatyvių šaltinių ax.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Skaityklės nesu tvarkiusi , yra jaunimas smile.gif Knygas parsisųsti, susikonvertuoti skaityklei ir sukelti mokėjau. Viska darydavau kompu . O dabar jau pamiršau. Vieną skaityklę "nudėvėjom", sugedo nepatiasomai , turima antrą . Pirmą pirkom kai LT tas daiktas kainavo 700 LT . Dideli pinigai buvo . Siuntėmės gal už 100 USD + muitas ? Jau nepamenu .

Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 07 05, 11:39)
Dusia,kokia suknele grazi.Tik kur toki kuna tobula gaut.Seiles nutyso man net... biggrin.gif  biggrin.gif
https://www.liveinte.../post500075299/

Graži wub.gif
Bet kur tokią nešioti ? Prie jūros ant maudimkės? Papai lipa lauk , triusikai šviečia... Reikia aptinės siūtos suknios ? O kaip pasiūti tokiai atvirai ?
Pirma silikono reikia "įsipūsti" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tiek lašinuko matosi , o kai kurios kūno vietos tokios stangios tongue.gif Taip nebūna rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 liepos 2023 - 10:52