Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kada Jūs ir skaitote?
Išsigandau,mieste vasarinių aviečių plantacija,jau beveik raudona. bigsmile.gifPenktadienį planuose važiuoti skinti.Trys vyšnios,ačiū vienam sodybiečiui kažkada dovanojus,medžiai trys bet ant tiek pilni uogų.Jau jau ir tuos reikės skinti.Nemažai ataugų prisisodinau sodyboje,uogos didelės,vėlyvesnės,nei kada paukščiai lesa.Šiemet ir sodyboje senovių vyšnių nemažai.
Šiandien geltonus reikia verkiant skinti,raudoni eilėje,paskui juodi............. bigsmile.gifGaminsime vynus.Juodųjų serbentų ,vyšnių išėjo ore. mirksiukas.gif
Gerai buvo,kai į turgų išveždavau,nebuvo problemų kur padėti?O ir alyvinės abi pilnos,kai ankščiau bent pramečiuodavo. mirksiukas.gif

Aš tai visada ir visur skaitau. Visą gyvenimą. Vairuodama arba vaikščiodama  - audioknygas, ilsedamasi - paprastas. Net darbe skaitau kai yra laiko, ar laukdama ko nors. Be knygos neužmiegu. Man čia pagrindinis ir pats didžiausias gyvenimo malonumas. Paprastai 5-8 knygos per mėnesį. Praeitą mėnesį tai net 15 pavariau 😂, iš streso dėl sveikatos, man padeda užsimiršti, negalvot apie problemas 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 07 04, 14:23)
Aš tai visada ir visur skaitau. Visą gyvenimą. Vairuodama arba vaikščiodama  - audioknygas, ilsedamasi - paprastas. Net darbe skaitau kai yra laiko, ar laukdama ko nors. Be knygos neužmiegu. Man čia pagrindinis ir pats didžiausias gyvenimo malonumas. Paprastai 5-8 knygos per mėnesį. Praeitą mėnesį tai net 15 pavariau 😂


visiškai apie mane, kol šuns neturėjau drinks_cheers.gif Prieš miegą, atsikėlus anksčiau prieš darbą, darbe ir visur kitur. Dabar labai nebeliko laiko, tai visiškai perėjau prie audioknygų. Bet irgi išklausau nemažai smile.gif
Atsakyti
Saintlina,kol saugs naujas sodas,pasens senasis.Ir manęs gal neliks? ax.gif
Suskyniau tris kibirus geltonų,viskas su geltonais basta.Atidaviau mb nesikišu daugiau. ax.gif
Mama sode tiek prižiūriu juoduosius,laisto,trešia,apravėti.Mano nėra gavę trašų,pagenime pavasarį ir viskas.Matau raudonus puola rauplės,bet dera kasmet gausiai.Šakos linksta.Tinkama matyt žemė? mirksiukas.gif Vat ko pietiečiai tai neturi. tongue.gif
Atsakyti
Ingrida, kas per šnekos manęs nebebus ... Pažiūrėk į savo mamuką wub.gif 4u.gif
Juodi serbentai labai ėdrus augalas . Aš ir mulčiuoju ir patręšiu . Mano žemės prastos , smėlynai. Svarbu gerai išsigenėti , negailint . Turiu juodus tris , du krūmai mano ūgio ( 164) biggrin.gif Vienas mažiukas , ne taip senai pasodintas. Getoną ir raudoną turiu po vieną krūmą . Bet nuo vieno rūmo kokie du kibirai uogų būtų jei kas nuskintų biggrin.gif Nusiskinu kiek reikia, o kitos uogos ir lieka. Sako negerai ? Pasiunta ... Vyno nedarysiu , bo paskui dar pijokus samdyti, kad išgertų teks biggrin.gif
Luety labai rūpi tavo mezginys wub.gif Mačiusi rūbų močiutės kvadratukų, žinoma ne LT. Ant bangos dabar. Bet visai nebemezgu , nėra laiko ... Darbas , mergos, daržas, šiltnamis ir tt. Vasara taigi , visi savaitglaliai irgi parduoti rolleyes.gif Šiandien pirkau porą karalienių , ryt reiks šeimeles sudaryti . Tai bityno savininkė irgi pasiguodė, kad neturi laiko pasenti biggrin.gif
Ėmė derėti lauko agurkai . Pirma MB atšersiu ( jis pas mane agurkinis , 2 kg agurkų su grietine gali suryti nekramtęs biggrin.gif ) , tada raugsiu žiemai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 04 liepos 2023 - 18:50
Dusia,visumoj slangos negalima jungt prie krano.Durniu laivas ir tiek.Bet va,katik taip gausiai bet trumpai nulijo,tai lieka tik siltnami liet,o ten nedaug,kaip nors.
Siandien jau sudygsniavau paziuret,kaip atrodys,nepatiko.Yra kaip tik is plocio,bet man norisi tokio plataus boho,oversaizo. Va tokio panasiai
https://www.etsy.com.../..._rv-3&sts=1
nu man toks nesigaus grazus,nes cia siulai stori,mano plonesni,bet noriu tokio didelio.Tai teks dar didint ta sesiakampi.Nu siulu likuciu dar turiu,reiks ziuret,nes turi uztekt dvieju sesiakampiu sesiom briaunom.
Man norisi audio knygu paklausyt.Pirkt brangu,net nelieka kam atiduot,kaip popierinio varijanto,ten 13 euru moket uz nuoma irgi man brangu kas menesi.Tai siunciuosi pdf,bet dazniausiai tik uzkemsa skaitykle,nes nepatinka ir nebeskaitau,o istrint ne labai eina is skaitykles.
Serbentus tik pavasari galima genet?Nuskynus uogas is rudens negalima?
Atsakyti
Labos smile.gif

Knygos kurios patiko Avies medžioklė Haruki Murakami, Rytis Sabas (pagarba buvusiam bendradarbiui smile.gif) Gaono kodas, Drakono uodega. Teko stebėti jo kūribines kančias smile.gif, Jodi Picoult knygos...hm gal po kelių knygų labai viskas kartojasi, bet prie jūros smagiai skaitosi smile.gif
Luety fainas megztukas 4u.gif gėda rašyti nemoku megzti tų kvadratukų unsure.gif
Geros dienos biggrin.gif
Atsakyti
"seven offences of *** and indecency"
Tai naujas sios vasaros darzoviu marinato receptas.Na bent musu platumose.
Beveik vieningai nubalsuota ,kad skaniausios su juo zaliosios pupeles ,blansiruotos.
Taigi ,kad man butu patogiau ,viska emiau 1 kg cukraus.Dar imame 1 litra obuoliu acto ,na arba vyno acto.200 g druskos,Penkios galvutes cesnako ,bet mazos.Apie 100 g.20 j garstyciu grudeliu,10 g kalendros grudeliu,20 g kvapiuju pipiru ,ziupsnis gvazdikeliu ir voila- 300 g wiskio.Pas mane buvo teachers ,baisia neskanus,bet ilgai islaikytas.Dar imame kazkiek morku,bet cia del grozio ,siaip jos labai skanios irgi .As viska viriau ,kol morkos jau apvire , kokias 5 min.Ai dar vandens 1 litras.Pirma diena buvau kalendros pamirsus,apviriau ir idejau paskiau .Jos tikrai reikalingos, tada skonis tobulas.
As uzpyliau siuo marinatu - pjaustytus agurkus,svogunus,cukiniju - zaliuju pupeliu misini.Burokelius.Skaniausios zaliosios pupeles.O kadangi jau mano prigimtis viska turbinti tai padeginau azuolo zieves ir ikisau i viena stiklaini su agurkais.Savaitgali bus aisku.Tai prasmatnus garnyras prie lauko kepsniu.
Atsakyti
Labas rytas,
Luety , kaip sudėtingai ten pas jus 4u.gif Tikrai durnių laivas . Lyg kitaip tas vanduo bėgs ? Bet toks tas gyvenimas kolchoze, su durnais reikalavimais.
Kardiganas atrodys įdomai wub.gif Ant bangos būsi močiutė 4u.gif
Pas mus vėlai vakar vakare nulyjo . Nedaug , bet agurkus palaistė. Reikia pasitręšti , arbatėlė parūgusi .
PDF knyga skaityklėje labai nepatogu skaityti . Reikia kitokio išplėtimo. Mano skaityklėje kokie 200 knygų ... Man patogus skaitymas, pasididinai šriftą ir akinių nereikia . Kelionėje nieko nesveria. Bet viskas perskaityta ten jau . Reikia paduoti vaikui , kad sutvarkytų , ištrintų . Skaitau tik lietuviškai , rusiškai dvigubai ilgiau gaunasi ...
Luety , visus krūmus - ty agrastus, serbentus reikia genėti po derėjimo . Kaip ir kaulavaisius.
Vakare draugai atvažiuos ... Taip senai matėmės pasiilgus . Negaminsiu 15 patiekalų , pasikepsim kepsninėj šilto , užkandukų pasipjaustysim ir bus gana .Turiu avies kumpio gabalą , krausiu kokiom 4 valandom į kepsninę . Bus skanu .
Šiandien tokia "biški" darbo diena , prieš ilgas išeigines. Vis tik dauguma penktadienį nedribs ax.gif Ir aš mirksiukas.gif Gamybos neleis dėl dienos dienos...
AA kažkokios syrupinės tos daržovės pasirodė... Aš dar žalių neatsivalgiau . Cukinijos visai nedera... tokių metų nepamenu , kad liepos pradžioje cukinijų neturėčiau .
Gražios dienos 4u.gif




Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 05, 09:02)

PDF knyga skaityklėje  labai nepatogu skaityti

Šiandien tokia "biški" darbo  diena , prieš ilgas išeigines. Vis tik dauguma penktadienį nedribs  ax.gif Ir aš  mirksiukas.gif  Gamybos neleis dėl dienos dienos...



o į skaityklę pdf įsikelia? Aš net nepamenu ))) Man rodos, į Kindlą tik .epub keldavau.

Man normali darbo diena, net dar labiau apkrauta, nes kitą savaitę atostogas pasiėmiau. Daug reik padaryt iki jų. O dar kolegės savo orgtechnikos gedimus man bando kraut.. nieks nieko nesupranta, aptarnaujančio personalo neprisikviečia, tai vis pas mane eina. O kiek laiko užima..
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 07 04, 23:14)
Tai siunciuosi pdf,bet dazniausiai tik uzkemsa skaitykle,nes nepatinka ir nebeskaitau,o istrint ne labai eina is skaitykles.



prisijunk skaityklę prie kompo ir ištrinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar sugebėjau išsidurti akį,skindama serbentus.Pasilenkiau ir tiesiai šaka akin.Gerai,kad turėjau lašiukų ir tepaliuko,ant galiojimo ribos.Kažkada miške buvu išsidūrųsi,skausmas neapsakomas.Vakar ašaros varvėte varvėjo.Šiandien tik patinųsi akis. blink.gif Ir vis per lėkimą.
Vakar šiek tiek palijo grybų lietus. wub.gif
Man vynai sueina puikiai kalėdoms.Juk kaip padidėjo giminė.Vaikų antrų pusių tėvai,seneliai............Sūnus ir praeitą savaitę sulaukė kolegų iš Amerikos,padovanojo mūsų slyvų vyną.Jam patiko,ragavo.Dukros draugas pernai ragavo vyšnių,serbentų vynus,nori nupirkti 20 butelių.Dar klientai nuperka vis po butelį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 liepos 2023 - 08:39
QUOTE(saintlina @ 2023 07 05, 09:30)
o į skaityklę pdf įsikelia? Aš net nepamenu ))) Man rodos, į Kindlą tik .epub keldavau.


Įsikelia, tik skaityti nepatogu.
Atsakyti