Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Va ir pagalvojau , kaip gerai buvo , kai mudu abu vairuojam. Mamos sirgo - o mudu nepriklausomi . Reikia nuvažiuoji. Dar vaikai mokyklinukai buvo ... O mamos laukia tik savo vaiko , kaip tą antrą pusę bemylėtų.
Ps , mano draugė dabar taip džiaugiasi vairuodama - tėvus gali pavežioti . Netoli Kauno gyvena. Nereikia prašyti vyro O senukams taigi vis prireikia pas gydytoja ar pas dantistą...
Atsakyti

Jau kaip dėl vairavimo suprantu, ką reiškia nepriklausomybė, tai jau patikėkit. Kiek aš esu priklausoma, teisingiau buvau, nes dabar kiek kitaip problemą išsprendus esu, bet čia tikrai svarus aspektas.

Kadangi turiu sūnų tai apginti skamba žiauriai .

Jei mano vyro giminė žvairuotų ir liežuvį galąstų ant manęs, tikėčiausi, kad vyras tyliai šiuos klausimus išspręstų man nežinant. Ačiū, Dievui, taip nėra, esu mylima ir laukiama.

na ...ačiū die ne dažnai... o kas vežios aš, nes dukra, sūnus nevairuoja žentas pasiuntė toli...tenka man...kas restoranas... dukra samčio bijo, anytos gaila, tai vėl tenka man..va taip susiklostė ... ir kaip čia ginti....
Papildyta:
Dusia kaip rastarane smile.gifužkandžiai, karšti ir saldus 4u.gifŠaunuolė 4u.gif

Paprastai ginti.  Su seserim pačiam išsiaiškinti, kad neužkrautų visko ant tavęs. Bet kad taip darytų, reik argumentų. Jei priežiūra yra sesers, tai natūralu, kad ji pervargus. Bet va tu nuvažiuoji ir kažkaip tave viskas ir užgriūva...

Gal tik iš šono taip atrodo. Bet kadangi jaučiasi, kaip tu pervargus, man iškart gynybinė reakcija dėl tavęs.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 03, 12:36)
Paprastai ginti.  Su seserim pačiam išsiaiškinti, kad neužkrautų visko ant tavęs. Bet kad taip darytų, reik argumentų. Jei priežiūra yra sesers, tai natūralu, kad ji pervargus. Bet va tu nuvažiuoji ir kažkaip tave viskas ir užgriūva...</p><p></p><p>Gal tik iš šono taip atrodo. Bet kadangi jaučiasi, kaip tu pervargus, man iškart gynybinė reakcija dėl tavęs.</p>


Vis tiek skaudžiai skaitosi ...
Niekada nesu pasakiusi nieko blogo MB apie jo mamą ar sesę. Ir jo mamai ar sesei nė vieno blogo žodžio apie MB .
Lyk nuo apkalbėjimų galima apginti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Yra kategorija žmonių kurie visada apkalbės ax.gif Jei jie nuo to patampa laimingesni - man taigi neskauda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aš pati sūnų turiu ... Kažkaip galvoju , kad ne žodžiais jis auklėjamas.
Karas vyksta , kai dvi pusės kariauja smile.gif Jei viena pusė sudėjusi ginklus - karas neįmanomas.
200 km atstumas, jokio bendro ūkio ir tt... Tik neužkibti žodinei provokacijai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 liepos 2023 - 12:21
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 03, 14:18)
Vis tiek skaudžiai skaitosi  ...
Niekada nesu pasakiusi nieko blogo MB apie jo mamą ar sesę. Ir jo mamai ar sesei nė vieno blogo žodžio apie MB .
Lyk nuo apkalbėjimų galima apginti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Yra kategorija žmonių kurie visada apkalbės ax.gif  Jei jie nuo to patampa laimingesni - man taigi neskauda biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Aš pati sūnų turiu ... Kažkaip galvoju , kad  ne žodžiais jis auklėjamas.
Karas vyksta , kai  dvi pusės kariauja smile.gif Jei viena pusė sudėjusi ginklus - karas neįmanomas.
200 km atstumas, jokio bendro ūkio ir tt...  Tik neužkibti žodinei provokacijai tongue.gif

O tu žinai kiek tai kainuoja neužkibti....kaip atvažiuoji atakuoji iš abiejų pusių...
Pou apart jų žinok niekas neserga, niekas nepavargsta ir niekam neskauda...čia jau beveik 30 metų patirtis kalba...
Dėl vairavimo, nieko nepadarysi pats nevairuoja...aš nepriversiu, o ir neverčiu, žino, kad nėra lengva o ką padarysi..na neveiruoja pasirodo tokių yra vyrų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 03, 13:41)
O tu žinai kiek tai kainuoja neužkibti....kaip atvažiuoji atakuoji iš abiejų pusių...
Pou apart jų žinok niekas neserga, niekas nepavargsta ir niekam neskauda...čia jau beveik 30 metų patirtis kalba...
Dėl vairavimo, nieko nepadarysi pats nevairuoja...aš nepriversiu, o ir neverčiu, žino, kad nėra lengva o ką padarysi..na neveiruoja pasirodo tokių yra vyrų  smile.gif

Muka , važiuoja autobusas į tą "kaimą" iš Kauno. Netgi pigiau gaunasi negu su mašina. Esu važiavusi.
Tai ir suprantu , kodėl virtuvėje pasislepi smile.gif nuo skundu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 liepos 2023 - 13:01
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 03, 14:48)
Muka ,  važiuoja autobusas į  tą "kaimą" iš Kauno.  Netgi pigiau gaunasi negu su mašina. Esu važiavusi.
Tai ir suprantu , kodėl virtuvėje pasislepi smile.gif  nuo skundu ...

Turi visad pasirinkimą, nuvežu kaip man patogu, kol jeigu dar pristaiko tai...va ir dabar man masažas penktadienį reiškias važiuosim 12 val namo, jeigu nori pabūti prašom už ausų niekas netempia. ax.gif
Aha žinok šituo sumanymų labai džiaugiuosi, o kadangi jos virtuvės kratosi, aš laimiu ramybę biggrin.gif
Atsakyti

Aš ne apie tai... na bet čia jau kiekvieno kaliošai, kaip sakoma. 

Pas mane visuomet savam ratui įsijungia lemputė. O jūs čia mano ratas, tad pernelyg jautriai reaguoju.

Mes, moterys, per daug tų kampų dažnai apsiimam laikyt, lyg vyrai patys nesusitvarkytų, - bet susitvarko, kai tik nekontroliuojam.

Atsakyti
Muka 4u.gif
Užsidirbsi karmos taškų mirksiukas.gif
Pou , yra tokia knyga - PENKIOS MEILĖS KALBOS.
https://www.knygos.l...i-meiles-kalba/
Vieni myli ausimis , kiti kišene ir tt ...
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 03, 15:46)
<p>Aš ne apie tai... na bet čia jau kiekvieno kaliošai, kaip sakoma. </p><p>Pas mane visuomet savam ratui įsijungia lemputė. O jūs čia mano ratas, tad pernelyg jautriai reaguoju.</p><p>Mes, moterys, per daug tų kampų dažnai apsiimam laikyt, lyg vyrai patys nesusitvarkytų, - bet susitvarko, kai tik nekontroliuojam.</p>

Žinok anksčiau labai buvo svarbu savi.... na tame tarpe ir MB šeima, ant ausų kėliau Jūrininkų ligoninės gydytojus ir tupėjau po operacijų ir naktim budėjau, balius dariau 70, 80 ir 90, būdama Kaune suorganizavau.... dabar jau protingesnė, nes visi kiti priprato ir staiga blink.gif o kodėl, kaip čia šitaip galima... blink.gif . Dabar dzin yra savi, yra kas arti, aš dabar toli ax.gif . Neskanu pradžioje buvo labai net unsure.gif, bet matau, kad vos neuždusau nuo jų kraunamų rūpesčių...Man labai gerai mamukas sakė, žinok kaip dukra gimdo net skauda, o marti... pagimdys visos pagimdo ir ji pagimdys biggrin.gif savi marškiniai visad arčiau 4u.gif
Atsakyti
Labos,
turiu pdf formatu penkios meiles kalbos ir penkios vaiku meiles kalbos,kas norit,rasykit emaila,atsiusiu.Arba kas nori i mesendzeri,jei turit Fb.taip pat i whatsappa siunciasi manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 03 liepos 2023 - 14:13
Labos smile.gif

Šiandien pabudau ir susimaišiau kur miegu ar sode ar namie hmm.gifblink.gif dievaž jau smegenai čiuožia ...pasirodo sode ax.gif Vo tep kaip ta voverė rate lotuliukas.gif iki agurkų taip ir nepriėjau guli krūvos žolės neišnešiotos į tarplysvius ...na gal šeštadienį duok die ramybės tongue.gif
Luety parašiau 4u.gif
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nai nai vakar buvau miške. wub.gif wub.gif Saintlina,Tau gerai kasdien tenka.O aš jau pasiilgau miško,gailių kvapo. wub.gif
Atbuvau pas onkologę,viskas žiūrisi kol kas gerai,registruotis mrt spalį,nes dar vyksta kūne procesai,po pusės metų matysis rezultatas. ax.gif Išrašė piliulių,žvakučių.O popierių kiek pildymo,vien dėl manęs.Sako duota žmogui 10-15 minučių,o popierizmo krūva,o kur dar apžiūra? bigsmile.gif
Grįžau apie keturias.Na ne gi sėdėsiu bute?Mamą į mašiną ir mes jau miške.Mėlynių sočiai,tik netingėti,nuo 17 iki 20 kažkur 4-5 litrai bus.Aviečių,riešutų matosi bus sočiai.Grybų dar nerasta,bet miške gera. wub.gif
Už tai bute košmaras miegoti,atpratome.Karšta,tvanku,apačioje šeštą vaiką kelia rėkiantį į darželį.Kaime tyku,vėsu.
Gražios dienos visoms,važiuosime kaimukan. ax.gif
Atsakyti