Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kaune lyja...
Atsakyti
Pas mus sauleta,grazus melynas dangus,tik stiprokas vakaru vejas.
Ryte pasidarbavom sode.pelenai ar ziurkenai persikele i mano pomidoryna,praesti pomidorai,zali nudraskyti ant zemes,matosi ziurkiu dantys,praesta,neskanus,palikta,eita prie kito.Gal 5 pomidorus tokius sugadintus radau,o tris suestus per puse ir paliktus.Spastukai dveji padeti,ziuresim.Kazkoks siaubas siemet.Sparaginiu pilnas maisas,agurkai kazko prasta deri,nors man ir nereikia daug siuo metu.Svogunu laiskai po lietaus nujuodo,nurudo,lyg koks grybelis,nei vienais metais nebuvo taip,o ir nuostoliu tokiu neturejom tikrai nei vienais metais tokiu,kazkaip susidorodovom ir su sraigem ir su pauksciais.Nu dabar kas darosi,tai siaubas kazkoks.
Dabar ilsiuosi,laistyt kai reikia is laistytuvo ir nesiot,tai pavargstu kaip reikiant,nes slangu banas,durniu laive.Ryt vaziuosiu i asociacija ir rodysiu savo koja,gal gausiu leidima naudotis slangomis. tongue.gif
Atsakyti
Jūms gerai.Nulijo 10-15 minučių smarkiai ir vėl saulė. bigsmile.gif
Atsakyti

Ingridut, sausa?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sausa man,nesijuokite.Dar reiktų lietaus. ax.gif
Muka,kaip Tu?Labai pavargai? 4u.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif
Normaliai ax.gif MB indus su plove ir nuėjom gult po pirmos, svečiai išsiskirstė apie 12 žodžiu praėjo …malonumas man ruošti … va trečiadienis uosvijon… nelaukiu nenoriu…. gėda net rašyti bet … Dėl maisto kiekio viskas suskaičiuota buvo gerai tongue.gif
Nieko neliko nieko nereikėjo išmesti biggrin.gif
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Labos,
Lietūs šuorais vaikšto , ne visiems kliuva. Kaune ir Vilniuje kliuvo nemenkai .
Mukut , dėl uošvijos suprantu 4u.gif
Man viena pusė MB giminės sunkoka ... Išmokau patylėti per tiek metų biggrin.gif
Man MB giminės balius praėjo normaliai ... Kaip visada ne į mostį aš ten tongue.gif Visi su MM gaminiais , o aš su naminiu maistu biggrin.gif Ir kas dar šiais laikais turi laiko gaminti? biggrin.gif rolleyes.gif Vergė beveik pasijaučiau biggrin.gif
Apie Luety "augintinius" taip ir galvojau ... Gudrūs padarai , tikrai neišgaudysi ir neišnuodisi taip paparastai . Nebet sukurti sąlygas , kad jiems "nepatiktų"... Dabar jau "išmoko" ir spąstus ir nuodus atpažinti .
Saintlina nepakliuvot Trakuose lietui ?


Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 03, 09:41)

Saintlina nepakliuvot Trakuose lietui ?


pakliuvom smile.gif Tik įvažiavus kaip dėjo tai dėjo smile.gif bet trumpai. Kol prisiparkavom prie restorano, tai beveik ir baigėsi ))) Pradžioj net lauke prie staliuko atsisėdom. Bet paskui vėl pradėjo lynot, vėjas užkilo, tai mus su visu šuniu baisiai maloniai paprašė pereiti į vidų. Kol pasisėdėjom, baigėsi visi lietūs, tai smagiai ratą apėjom - pirma palei vieną ežerą, paskui grįžom palei kitą. Padruškės mano ir padainavo eidamos, ir pašoko ))) na, fb mažą gabaliuką įdėjau )) Labai smagu buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 03, 10:41)
Labos,
Lietūs šuorais vaikšto , ne visiems kliuva. Kaune ir Vilniuje kliuvo nemenkai .
Mukut , dėl uošvijos suprantu  4u.gif
Man viena pusė MB giminės sunkoka ... Išmokau patylėti per tiek metų biggrin.gif
Man MB giminės balius praėjo normaliai ... Kaip visada ne į mostį aš ten tongue.gif Visi su MM gaminiais , o aš su naminiu maistu  biggrin.gif  Ir kas dar šiais laikais turi laiko gaminti? biggrin.gif  rolleyes.gif Vergė beveik pasijaučiau  biggrin.gif 
Apie Luety "augintinius" taip ir galvojau ... Gudrūs padarai , tikrai neišgaudysi ir neišnuodisi taip paparastai . Nebet sukurti sąlygas , kad jiems "nepatiktų"... Dabar jau "išmoko" ir spąstus ir nuodus atpažinti .
Saintlina nepakliuvot Trakuose lietui ?

Oi ne aš būsiu taksistė ir restoranas namie lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir ant galo... ko ji taip čia nelinksmina mūsų ...fek...
O ką gaminai Izaura ax.gif
Atsakyti

Oi ne aš būsiu taksistė ir restoranas namie lotuliukas.giflotuliukas.giflotuliukas.giflotuliukas.gifir ant galo... ko ji taip čia nelinksmina mūsų ...fek...
O ką gaminai Izaura ax.gif

Mukut, mieloji, bet čia jau tavo vyras turėtų išstoti šiuo klausimu ir tave apginti.  Ir kodėl jis tau ten leidžia tarnauti savo giminei? Matyt, aš kažko nesuprantu.

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 07 03, 11:27)
Oi ne aš būsiu taksistė ir restoranas namie  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir ant galo... ko ji taip čia nelinksmina mūsų ...fek...
O ką gaminai Izaura  ax.gif


Mukute minimalai gaminau , naminis pyragėlis, naminiai šašlykai, silkutė ... Nuostaba - vaje turi laiko tam biggrin.gif O mes parsiradom penktadienį iš kaimo vėlai ax.gif
PS , MB mama man samčio niekada nepatikėjo rolleyes.gif Visada gamindavo pati . Netgi visai nebegalėdama, sirgdama, sėdėdama ant taburetės kepė kotletus ... Paprašiau gal man leis - neleido , sakė jai to reikia wub.gif
MB matyt nusidavė į tėvo giminę ... Nes ten kažkaip tai lengva man.

Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 07 03, 11:41)
Mukut, mieloji, bet čia jau tavo vyras turėtų išstoti šiuo klausimu ir tave apginti.  Ir kodėl jis tau ten leidžia tarnauti savo giminei? Matyt, aš kažko nesuprantu.</p>


Kadangi turiu sūnų tai apginti skamba žiauriai .
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 07 03, 12:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73085867" data-time="1688372875"><div><p>Oi ne aš būsiu taksistė ir restoranas namie vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukair ant galo... ko ji taip čia nelinksmina mūsų ...fek...
O ką gaminai Izaura vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mukut, mieloji, bet čia jau tavo vyras turėtų išstoti šiuo klausimu ir tave apginti.  Ir kodėl jis tau ten leidžia tarnauti savo giminei? Matyt, aš kažko nesuprantu.</p>

na ...ačiū die ne dažnai... o kas vežios aš, nes dukra, sūnus nevairuoja žentas pasiuntė toli...tenka man...kas restoranas... dukra samčio bijo, anytos gaila, tai vėl tenka man..va taip susiklostė ... ir kaip čia ginti....
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 07 03, 13:02)
Mukute minimalai gaminau , naminis pyragėlis, naminiai šašlykai, silkutė ... Nuostaba - vaje turi laiko tam  biggrin.gif  O mes parsiradom penktadienį iš kaimo vėlai  ax.gif 
PS , MB mama man samčio niekada nepatikėjo  rolleyes.gif  Visada gamindavo pati . Netgi visai nebegalėdama, sirgdama, sėdėdama ant taburetės kepė kotletus ... Paprašiau gal man leis - neleido , sakė jai to reikia  wub.gif
MB matyt nusidavė į tėvo giminę ... Nes ten kažkaip tai lengva man.

Papildyta:
Kadangi turiu sūnų tai apginti skamba žiauriai .

Dusia kaip rastarane smile.gif užkandžiai, karšti ir saldus 4u.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti