Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Na taip jau išeina, kad kitaip nemoku, bet ne mazinu vyniotiniu nebus naminiu nei pirktinių.
Kojos tinsta bet mažiau labai gerai po masažo. Viena karta į savaite einu.
Svečiam tinka į su kiekiais jau moku susireguliuoti 4u.gif mano mama irgi tikia ir mane mokino o aš va dukros neismokinau ana visai ne prie puodo.
Pou galvojame apie kotedžą bet jie per du aukštus o man laiptu gana ir sode tongue.gif
Ai mergucios svečiai tik trečia renkasi baikos spesiu ax.gif
Jazau kaip viskas apžėlė blink.gif atrodo tik nuravejau blink.gif
Atsakyti
VVapučio mano minkštoj žemėj nėr, jei išlenda išraunu su visom šaknim. Žliūgės, amerikonkos pasitaiko , bet jos bijo mulčiavimo . O yra dvi padlos kurios 20 cm mulčo nebijo , kartoną perauga. Tai asiūklis ir vijoklis ( rožytė ).

Pou abejočiau , kad šiais visuotinio pertekliaus laikais kažkam dar reikėtų tiek maisto ... Netgi viešbučiuose , kur viskas įskaičiuota europiečiai įsideda tiek kiek suvalgo , tvarkingai . Azijatai ( pvz Egite) ir vyresnieji broliai mėgsta prisikrauti bele kiek , apkandžioti ir palikti . Abejoju ar Mukos svečiai svajoja apie tiek maisto ax.gif Man per vasarą tenka atlaikyti kelis "užėjimus " svečių. Draugai nori pas mus - kaimo ramybė, pirtukė ir tt. Tai aš puikiai žinau kiek reikia maisto mano amžiaus žmonėms.

Mukute, tai ko negali suvalgyti pati nereikia sumaitinti kitiems ... Kiti irgi žmonės tongue.gif Su meile aš, nepiktai wub.gif Pagavok apie tai ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 30 birželio 2023 - 09:08
https://www.youtube....h?v=bgEjogVAXRU

 pirmiausia,kad nepamirsciau,radau,kas protingai isaiskino apie vandens gerimo ypatumus.Ploju atsistojus.Man iki siol skamba ausyse,kai svoris pastringa,ar isgerei 2-3 ltr vandens??Kam man jo tiek,jei mano organizmas nenori,jis man pasako,kiek man reikia jo isgert. Labas rytas, zinot,as budama ne vegetare,o edri,visada tik ir laukciau,kaip papult pas Muka i gimkes baliu.😄😄Tikrai nesu macius tokio gausaus meniu ir dar vasara.Svarbiausia,kad tau malonu tai daryt,man butu tas pats,kas katorga,laiko ir jegu svaistymas del pilvo.Nu,bet ka,smagu,jei tau smagu  Braskiu noooiriu ir buciau valgius pilnais zabtais.Atrodo apsinaikino tos gruobuones,bet MB rado viena pakelta braskiu lysves lenta apgrauzta is apacios,kad ilyst prie ju,nors ju jau nera,bet ,jei palieku sirpimui,neberandu.Po ziurkiu invazijos,MB nukabino nosi,nieko nebenori dirbt sode,net vaziuot nebenori,erzina mane iki negaliu,liepia atsisakyt sodo Sakiau,tik per mano lavona,busu vaziuosiu,bet neatsisakysiu.Ten dar lyg ant pykcio ir keliukas iki sodo baisus,jis rekia,jog masinos nelauzys del ziurkiu apestu darzoviu,zodziu kassyk karas,kai reik vaziuot i soda.Nu kas tuos vyrus sugalvojo,buciau gyvenus viena,buc ismokus vairuot,dabar jam rodyciau vidurini pirsta.,😄😄

Papildyta:
Neina naujoj versijoj pakoreaguot nuorodos,tai gryzau i sena versija ir galiu tik sudubliuot zinute.
Atsakyti

[url="https://www.youtube.com/watch?v=bgEjogVAXRU"]https://www.youtube.com/watch?v=bgEjogVAXRU[/url]  pirmiausia,kad nepamirsciau,radau,kas protingai isaiskino apie vandens gerimo ypatumus.Ploju atsistojus.Man iki siol skamba ausyse,kai svoris pastringa,ar isgerei 2-3 ltr vandens??Kam man jo tiek,jei mano organizmas nenori,jis man pasako,kiek man reikia jo isgert. Labas rytas, zinot,as budama ne vegetare,o edri,visada tik ir laukciau,kaip papult pas Muka i gimkes baliu.😄😄Tikrai nesu macius tokio gausaus meniu ir dar vasara.Svarbiausia,kad tau malonu tai daryt,man butu tas pats,kas katorga,laiko ir jegu svaistymas del pilvo.Nu,bet ka,smagu,jei tau smagu  Braskiu noooiriu ir buciau valgius pilnais zabtais.Atrodo apsinaikino tos gruobuones,bet MB rado viena pakelta braskiu lysves lenta apgrauzta is apacios,kad ilyst prie ju,nors ju jau nera,bet ,jei palieku sirpimui,neberandu.Po ziurkiu invazijos,MB nukabino nosi,nieko nebenori dirbt sode,net vaziuot nebenori,erzina mane iki negaliu,liepia atsisakyt sodo Sakiau,tik per mano lavona,busu vaziuosiu,bet neatsisakysiu.Ten dar lyg ant pykcio ir keliukas iki sodo baisus,jis rekia,jog masinos nelauzys del ziurkiu apestu darzoviu,zodziu kassyk karas,kai reik vaziuot i soda.Nu kas tuos vyrus sugalvojo,buciau gyvenus viena,buc ismokus vairuot,dabar jam rodyciau vidurini pirsta.,😄😄 Papildyta: Neina naujoj versijoj pakoreaguot nuorodos,tai gryzau i sena versija ir galiu tik sudubliuot zinute.
Sergi juk tromboflebitu. Būtinai reik daug skysčių 

 

 

Nu jo, su tuo balium čia rimtai 😁. Galvojau kad šiais laikais taip jau niekas nebevargsta. Aš savo mamą jau atpratinau

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 30 birželio 2023 - 09:24
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 30, 11:07)
VVapučio mano minkštoj žemėj nėr, jei išlenda išraunu  su visom šaknim. Žliūgės, amerikonkos  pasitaiko , bet jos bijo mulčiavimo .  O yra dvi padlos kurios 20  cm mulčo nebijo , kartoną perauga. Tai asiūklis ir vijoklis ( rožytė ).

Pou abejočiau , kad šiais visuotinio pertekliaus  laikais kažkam dar reikėtų tiek maisto ...  Netgi viešbučiuose , kur viskas įskaičiuota europiečiai įsideda tiek kiek suvalgo , tvarkingai . Azijatai ( pvz Egite) ir vyresnieji broliai mėgsta prisikrauti bele kiek , apkandžioti ir palikti . Abejoju  ar Mukos svečiai svajoja apie tiek maisto ax.gif  Man per vasarą tenka atlaikyti kelis "užėjimus " svečių.  Draugai nori pas mus - kaimo ramybė, pirtukė ir tt. Tai aš puikiai žinau kiek reikia maisto mano amžiaus žmonėms.

Mukute, tai ko negali suvalgyti pati nereikia sumaitinti kitiems ... Kiti irgi žmonės  tongue.gif  Su meile aš, nepiktai  wub.gif Pagavok apie tai ...

Tiek balių bedarydama, aš jau žinau kuris ką valgo ir kiek pvz kaip MB gimine atvaziuoja išvis tonomis gali suvalgyti o va draugai labai nedaug, bet įvairu mėgsta… o man malonu gaminti ax.gif tik kad tu savaitgalių butų daugiau nes per tas šventes ner kada soda tvarkyti unsure.gif
Atsakyti

https://youtu.be/bgEjogVAXRU

 pirmiausia,kad nepamirsciau,radau,kas protingai isaiskino apie vandens gerimo ypatumus.Ploju atsistojus.Man iki siol skamba ausyse,kai svoris pastringa,ar isgerei 2-3 ltr vandens??Kam man jo tiek,jei mano organizmas nenori,jis man pasako,kiek man reikia jo isgert. Labas rytas, zinot,as budama ne vegetare,o edri,visada tik ir laukciau,kaip papult pas Muka i gimkes baliu.😄😄Tikrai nesu macius tokio gausaus meniu ir dar vasara.Svarbiausia,kad tau malonu tai daryt,man butu tas pats,kas katorga,laiko ir jegu svaistymas del pilvo.Nu,bet ka,smagu,jei tau smagu  Braskiu noooiriu ir buciau valgius pilnais zabtais.Atrodo apsinaikino tos gruobuones,bet MB rado viena pakelta braskiu lysves lenta apgrauzta is apacios,kad ilyst prie ju,nors ju jau nera,bet ,jei palieku sirpimui,neberandu.Po ziurkiu invazijos,MB nukabino nosi,nieko nebenori dirbt sode,net vaziuot nebenori,erzina mane iki negaliu,liepia atsisakyt sodo Sakiau,tik per mano lavona,busu vaziuosiu,bet neatsisakysiu.Ten dar lyg ant pykcio ir keliukas iki sodo baisus,jis rekia,jog masinos nelauzys del ziurkiu apestu darzoviu,zodziu kassyk karas,kai reik vaziuot i soda.Nu kas tuos vyrus sugalvojo,buciau gyvenus viena,buc ismokus vairuot,dabar jam rodyciau vidurini pirsta.,😄😄

Luety, kartais žmogus būna labai mažagėris - mano Anyta pvz. Tai jai išties reik pakontroliuot skysčius, nes per mažai to vieno puodelio.

Gal vyras bijo užsikrėsti nuo žiurkių, gal jos jam bjaurios ir visa tai dėl to?

Na taip jau išeina, kad kitaip nemoku, bet ne mazinu vyniotiniu nebus naminiu nei pirktinių.
Kojos tinsta bet mažiau labai gerai po masažo. Viena karta į savaite einu.
Svečiam tinka į su kiekiais jau moku susireguliuoti 4u.gifmano mama irgi tikia ir mane mokino o aš va dukros neismokinau ana visai ne prie puodo.
Pou galvojame apie kotedžą bet jie per du aukštus o man laiptu gana ir sode tongue.gif
Ai mergucios svečiai tik trečia renkasi baikos spesiu ax.gif
Jazau kaip viskas apžėlė blink.gifatrodo tik nuravejau blink.gif

Pritariu, tikrai yra "ėdrių", o kitiems reik įvairovės, kad ir po nedaug. 

Tuomet sublokuotas namukas tiktų, yra variantų, jei tikrai nori to.

Prieš savaitę daržiukas buvo idealus, dabar vėl žolės galvas sukėlusios - drėgna ir šilta.

Atsakyti
Užvakar pasigavau erkę. Ant rankos radau puotaujančią. Ištraukiau ir iškepiau stervą.. Raudonas niežtintis blynukas tebesilaiko. Tai galvoju ar man čia jau mišios, ar dar galiu spėt nueit braškių prisiskint. Nu, jei lemta bus, atplauksiu pas jus pieno puta biggrin.gif
Atsakyti
Luety dėl vandens ...
Jei meti svorį vanduo būtinas!
Prisiauginsi auglių šlapimo pūslėje ar inkstuose . Teorijų yra visokių ... Jei esi sveikas žmogus , jokių krūvių ( ty nesportuoji) , nesilaikai dietos - gyvenk su mažai vandens. Visokie ten nuodai iš organizmo metant svorį ar sportuojant šalinasi per inkstus ...
Muka , kaip senai išaugau pataikavimą kitiems ... Ką kas mėgsta gamintai svečiams per savo gimtadienį ? ax.gif Pataikauju tik saviems vaikams , kai jie parvažiuoja...Bet ne per savo gimtadienį . Mano santykis su maistu šiai dienai yra geras. Pavalgyčiau šašlyko su dažovėm ir išgerčiau vyno be užkandžiu pas Mukute. Arba nevalgyčiau šašlyko o suvalgyčiau žuvies ar silkės. Dabar iš viso mažai valgau , bo kemšu uogas ir žirnius. 1 kartą dienoj užkandu ir riebios kavos išgeriu:)

Luety , mant tai būtų kuprinė ant pečių ir pirmyn į daržą. Kol dar MB miega smile.gif Po trijų dienų pasiilgtų , atvažiuotų ieškoti biggrin.gif
Šaip tai man "ne" kaip buliui raudonas skuduras... Ir sodo mes nepirkom , nes MB pasodino mane , ir išaiškino , kad tai yr kolchozas... Pataupom privatumui . O sodų apžiūrėjau gal 10, nelipo ir man nei vienas. Ir sodybų daug apvažiavom , kol radom savo ...
Rašiau - mano draugė 52 pradėjo vairuoti ... Edaigų savinikės mama teises išsilaikė +-70, nes tėvukas mirė, o ji nebegalėjo nuvažiuoti iki sodybos ax.gif
O aš va per atostogas 50+ metuose pirmą kartą nėriau su įranga biggrin.gif Baisu iki negaliu , bet kiek adrenalino . Visi niekai iš galvos išsibarsto ir menkos baimės.



Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2023 06 30, 11:32)
Užvakar pasigavau erkę. Ant rankos radau puotaujančią. Ištraukiau ir iškepiau stervą.. Raudonas niežtintis blynukas tebesilaiko. Tai galvoju ar man čia jau mišios, ar dar galiu spėt nueit braškių prisiskint. Nu, jei lemta bus, atplauksiu pas jus pieno puta biggrin.gif


Normalu - per 3 -4 dienas praeis .
Jei nepraeis , plėsis ar kitoj vietoj atsiras raudona dėmė - darykis tyrimus dėl Laimo ligos .
Nuo erkinio gal pasiskiepijusi ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 30, 11:35)

Normalu - per 3 -4 dienas praeis .
Jei nepraeis , plėsis ar kitoj vietoj atsiras raudona dėmė - darykis tyrimus dėl Laimo ligos .
Nuo erkinio gal pasiskiepijusi ?

A jo? Čia normalu? Kiek turėjau įsikibusių erkių, tai tiek ilgai nebuvo raudona ir net neniežėjo. Kažkokia ypatinga erkė turbūt.. Nu gerai, dėkui 4u.gif palauksiu, gal praeis. Skiepijausi prieš daug metų, paskui pamiršau, tai taip ir liko iki šiol.
Atsakyti

A jo? Čia normalu? Kiek turėjau įsikibusių erkių, tai tiek ilgai nebuvo raudona ir net neniežėjo. Kažkokia ypatinga erkė turbūt.. Nu gerai, dėkui 4u.gifpalauksiu, gal praeis. Skiepijausi prieš daug metų, paskui pamiršau, tai taip ir liko iki šiol.

Aš po mėnesio pasidaryčiau kraujo tyrimą. Ta raudonė ne visuomet atsiranda, o geriau nepražiopsoti tos sušiktos Laimos, pikta boba.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 30, 08:22)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73084909" data-time="<a href="> https://www.youtube....h?v=bgEjogVAXRU  pirmiausia,kad nepamirsciau,radau,kas protingai isaiskino apie vandens gerimo ypatumus.Ploju atsistojus.Man iki siol skamba ausyse,kai svoris pastringa,ar isgerei 2-3 ltr vandens??Kam man jo tiek,jei mano organizmas nenori,jis man pasako,kiek man reikia jo isgert. Labas rytas, zinot,as budama ne vegetare,o edri,visada tik ir laukciau,kaip papult pas Muka i gimkes baliu.😄😄Tikrai nesu macius tokio gausaus meniu ir dar vasara.Svarbiausia,kad tau malonu tai daryt,man butu tas pats,kas katorga,laiko ir jegu svaistymas del pilvo.Nu,bet ka,smagu,jei tau smagu  Braskiu noooiriu ir buciau valgius pilnais zabtais.Atrodo apsinaikino tos gruobuones,bet MB rado viena pakelta braskiu lysves lenta apgrauzta is apacios,kad ilyst prie ju,nors ju jau nera,bet ,jei palieku sirpimui,neberandu.Po ziurkiu invazijos,MB nukabino nosi,nieko nebenori dirbt sode,net vaziuot nebenori,erzina mane iki negaliu,liepia atsisakyt sodo Sakiau,tik per mano lavona,busu vaziuosiu,bet neatsisakysiu.Ten dar lyg ant pykcio ir keliukas iki sodo baisus,jis rekia,jog masinos nelauzys del ziurkiu apestu darzoviu,zodziu kassyk karas,kai reik vaziuot i soda.Nu kas tuos vyrus sugalvojo,buciau gyvenus viena,buc ismokus vairuot,dabar jam rodyciau vidurini pirsta.,😄😄 Papildyta: Neina naujoj versijoj pakoreaguot nuorodos,tai gryzau i sena versija ir galiu tik sudubliuot zinute.</blockquote> Sergi juk tromboflebitu. Būtinai reik daug skysčių 
<p> </p>
<p> </p>
<p>Nu jo, su tuo balium čia rimtai 😁. Galvojau kad šiais laikais taip jau niekas nebevargsta. Aš savo mamą jau atpratinau</p>


Anidanda,as geriu apie 2ltr,kai ne karsta,kai ne prakaituoju,bet geriu per prievarta.O man nesinori gert per prievarta.Kai prakaituoju,savaime geriu daugiau,bet,kai lauke vesu,as nenoriu gert aapart 2 puodeliai kavos,2 puodeliai arbatos. per diena.Nelenda man vanduo siaip sau,kad reikia.Kai sportavau,litra isgeriu per sporta,kartais dar daugiau,nes prakaituoji,karsta.Pvz.MB geria istisai,kur jis ten vanduo geriamas,nu man niekaip nesinori.Tas gyd.aiskina,kad ,jei slapimas sviesus,nereikia forsuot,mano sviesus. bigsmile.gif O tromboflebito jie man nediagnozuoja,cia tik as nusistaciau.Seimynisto diagnoze-varikozine egzema. biggrin.gif Tai va,as vis ieskau tinkamo paaiskinimo,ar man reikia to vandens tiek daug,kiek cia reklamuojama,jei mano organizmas jo nepriima,mane net pykina,kai reikia gert per prievarta.Tai citrinos isilasinu,tai kazkiek gazuoto isipilu,kad but poskonis,kad bent kazkiek galeciau isgert.
Del Mukos seimininkavimo,man atrodo,jei zmogui patinka pamylet draugus,jai ne sunku,jaucia tame malonuma,nu kodel gi ne.Juk mes visi skirtingi.Jei man tai sakes,jai meile,ideta i maisto gamyba.Ir sveciui malonu,jis supranta,kad cia yra laukiamas,mylimas.Taip kad,kiek zmoniu,tiek nuomoniu.As jai pavydziu to sugebejimo but tokia seimininkiska,turet meile maisto gaminimui.
Ex,apie erkes nezinau,niekada nebuvo ikande,ir cia nesu macius,tik LT,o,kai dirbau san.epid stoty,net rinkdavom pavasariais ministerijos nustatytuose miskuose,dedavom i megintuvelius ir Vilnius issivezdavo tyrimamas,istirdavo,jei sioje vietoveje jos budavo uzkrestos,purksdavo tuos miskus.Cia Sovietu laikais.Dabar tuom niekas neuzsiima,geresnis biznis pirkt vakcinas,kad visi skiepytusi,net 2x i metus.Komercija.
Dusia,jei jau nesimokiau jauna budama,dabar jau tikrai neismoksiu ir nezadu.Praeis jam tas nikis,as kol kas dar gera,bet,kai supyksiu,jis zino,ves ir net nemirkses. bigsmile.gif bigsmile.gif As bjauri bunu,kai mano taure persipildo,bet esu kantri,daug aiskinu,kalbuosi,bet,jei matau,kad nedaeina,tada jau dunda dangus ir zeme.As zemaite,"laukiu,kol visi musami islys is pirstines ir man liks pirstine" bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Anidanda,as geriu apie 2ltr,kai ne karsta,kai ne prakaituoju,bet geriu per prievarta.O man nesinori gert per prievarta.Kai prakaituoju,savaime geriu daugiau,bet,kai lauke vesu,as nenoriu gert aapart 2 puodeliai kavos,2 puodeliai arbatos. per diena.Nelenda man vanduo siaip sau,kad reikia.Kai sportavau,litra isgeriu per sporta,kartais dar daugiau,nes prakaituoji,karsta.Pvz.MB geria istisai,kur jis ten vanduo geriamas,nu man niekaip nesinori.Tas gyd.aiskina,kad ,jei slapimas sviesus,nereikia forsuot,mano sviesus. bigsmile.gifO tromboflebito jie man nediagnozuoja,cia tik as nusistaciau.Seimynisto diagnoze-varikozine egzema. biggrin.gifTai va,as vis ieskau tinkamo paaiskinimo,ar man reikia to vandens tiek daug,kiek cia reklamuojama,jei mano organizmas jo nepriima,mane net pykina,kai reikia gert per prievarta.Tai citrinos isilasinu,tai kazkiek gazuoto isipilu,kad but poskonis,kad bent kazkiek galeciau isgert.
Del Mukos seimininkavimo,man atrodo,jei zmogui patinka pamylet draugus,jai ne sunku,jaucia tame malonuma,nu kodel gi ne.Juk mes visi skirtingi.Jei man tai sakes,jai meile,ideta i maisto gamyba.Ir sveciui malonu,jis supranta,kad cia yra laukiamas,mylimas.Taip kad,kiek zmoniu,tiek nuomoniu.As jai pavydziu to sugebejimo but tokia seimininkiska,turet meile maisto gaminimui.
Ex,apie erkes nezinau,niekada nebuvo ikande,ir cia nesu macius,tik LT,o,kai dirbau san.epid stoty,net rinkdavom pavasariais ministerijos nustatytuose miskuose,dedavom i megintuvelius ir Vilnius issivezdavo tyrimamas,istirdavo,jei sioje vietoveje jos budavo uzkrestos,purksdavo tuos miskus.Cia Sovietu laikais.Dabar tuom niekas neuzsiima,geresnis biznis pirkt vakcinas,kad visi skiepytusi,net 2x i metus.Komercija.
Dusia,jei jau nesimokiau jauna budama,dabar jau tikrai neismoksiu ir nezadu.Praeis jam tas nikis,as kol kas dar gera,bet,kai supyksiu,jis zino,ves ir net nemirkses. bigsmile.gifbigsmile.gifAs bjauri bunu,kai mano taure persipildo,bet esu kantri,daug aiskinu,kalbuosi,bet,jei matau,kad nedaeina,tada jau dunda dangus ir zeme.As zemaite,"laukiu,kol visi musami islys is pirstines ir man liks pirstine" bigsmile.gifbigsmile.gif

Vandens gėrimas yra įprotis. Jei save įpratini, paskui savaime norisi. Nereikia gert stiklinėm. Po kelis gurkšnius, bet dažnai. Ir taip įprantama.

Erkinio encefalito skiepų schema ne du kart per metus. Tik pradžia tokia.

Bet taip, Lt žiauriai apsileista kenkėjų naikinimo klausimu. Visur erkynas. Visada apsiziurim grįžę iš pievų, miškų. Ir visada jų randam ant rūbų. MB tai ir isisega kokį kartą per metus. 

Atsakyti