Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos ,
Muka , kaip supratau nuo 2023 reikia alternatyvaus energijos šaltinio . Taigi išbrangina statybą biggrin.gif Nebe visi statysis ...
Svarbu projektus laiku pasitvirtinti su mažesneis reikalavimais. Mano draugė senai pasitvirtinus o dabar baiginėja statybą. Labai daug ko nereikia , per kokius 5 metus reikalavimų prikrovė nemenkai .
Šiap tai aš už tai , kad kiekvienas turi daryti savo darbus ... Visų galų meistras nebūsi wub.gif
O kodėl MB nenori namo ? Kokie argumentai ?
Mano MB nei už ką nepasirašė koletyviniam sodui . Kolchozo jam nereikia ir tiek ... O taip gerai būtų buvę su mažais vaikais. Tiek būtume įpirke. Sodybos teko palaukti .
Kaip pas Tave su vandeniu ? Tos sausros savo juodus darbus padaro . O dar seni tarybiniai įrengimai baigia susidėvėti ...

Koks rudeninis rytas, su rūku. Ir žiogų vakar jau mačiau .

Saintlina, jei nenuravėsiu po kelių dienų cibulių neberasiu biggrin.gif Amerikonka auga kosminiu greičiu biggrin.gif O mulčas po lietaus tai tiesiog dingsta.
Muka , bet tu ir priruoši krūvą patiekalų ... Pas mane paprasčiau - mėsos su daržovėm šilto , o paskui užkandukų . Nėr ko daug valgyti . Linijas reikia prižiūrėti . PS gal mano draugai tokie "sveikuoliai" , jei susirenka vakare tai po mėsos niekas saldumyno net neragauja . Nebent su nakvyne, tai gal kažkas pusryčiams prie kavos . PS vegetarų draugų neturim , tie amžinai alkani . Valdo, valgo ir valgo visą vakarą .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ex,kad kišame mes tas braškes į save.Bet kiek įmanoma? ax.gif Taip suprantu vaikai neatvažiuos,vienas į Ukrainą festivalin į kalnus,kitas dviračiais,kaip sako geriausias maršrutas pasaulyje,Viena,Bratislava,Budapeštas.Kiek man nervų kainuos jų kelionės. ax.gif Tai braškes reikės doroti kažkaip,nebent mažoji dar ras laiko. mirksiukas.gif
Vijoklis pas mane karaliauja.Ne tik smaugia augalus,bet ir neišnaikinamas. blink.gif
Atsakyti
Vandenio duoda kaip tik lyt pradėjo iškart biggrin.gif spaudimas ant kalno atsirado, kaip sakiau pirninkas dar pagyvens biggrin.gif siurblys apynaujis pirkom galingesni ale kad ne visur pakeisti vamzdžiai. MB nenori prie namo dirbti čia trumpai tariant biggrin.gif nei kasti sniego nei šildyti jis juk jau penciininkas blink.gif bet vistiek noriu wub.gif va kaip TB tai MB ne už ką sodybos …
Vegetaru turiu ir jo ėdrus biggrin.gif tai aš irgi atrodo nedaug ir mazinu, bus saslai, kukurūzai, cukinijos ir baklažanai kepti, kiaušiniai farsiruioti, kotletukai žuvies, kepta žuvis, springrolai, salotos su avinžirniais, silke, žalios salotos, kruasantai su lašiša ir kumpiu, kepti sparnai, na ir tiramisu
Lyg viskas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 30 birželio 2023 - 07:52
Eina sau,Muk.Kada Tu viską pagaminsi? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 30, 08:50)
Vandenio duoda kaip tik lyt pradėjo iškart  biggrin.gif spaudimas ant kalno atsirado, kaip sakiau pirninkas dar pagyvens biggrin.gif siurblys apynaujis pirkom galingesni ale kad ne visur pakeisti vamzdžiai. MB nenori prie namo dirbti čia trumpai tariant  biggrin.gif nei kasti sniego nei šildyti jis juk jau penciininkas  blink.gif bet vistiek noriu wub.gif va kaip TB tai MB ne už ką sodybos …
Vegetaru turiu ir jo ėdrus  biggrin.gif tai aš irgi atrodo nedaug ir mazinu, bus saslai, kukurūzai, cukinijos ir baklažanai kepti, kiaušiniai farsiruioti, kotletukai žuvies, kepta žuvis, springrolai, salotos su avinžirniais, silke, žalios salotos, kruasantai su lašiša ir kumpiu, kepti sparnai, na ir tiramisu
Lyg viskas  ax.gif


gun_bandana.gif gun_smilie.gif hammer_1.gif zoo_taz.gif

Nusišaučiau su durų rankena ...
Aš Kalėdoms ir Velykoms tiek negaminu .
Atsakyti
Morning.Skaityti labai grieztu ir astriu tonu.Samitai ir springrolai.
Mukute,o kas tau sake ,kad reikia visa nobu (toks restoranas)meniu pagaminti? Jei nezinojai ,tai vasara vergija panaikinama ir visi dziaugiasi vasaros lauko kepsniu sezonu.
Ir is vis,maciau NATO reklama ,kur boba su karine uniforma.Delfije.Taigi , o jei ryt karas , o tu pavargus nuo tu visu idarytu kiausiniu?Manai tave kas nuo tarnybos atleis? Nesitikek,jei taip bus asmeniskai rupinsiuos kad visos kariautumet.
Atsakyti
Na čia tikrai nedaug unsure.gif ai pasidarysiu svarbu plano laikytis dar bandysiu paraveti rolleyes.gif
AA dievaz valgyti kareiviams reikes tai aš prie puodu .. o čia treniruotė teip sakant pratybos biggrin.gif
Atsakyti
Tarnausi ten ,kur isakys.Nebutinai kur pageidausi.
Vakar isnagrinejau visa parduodama grietinele,niekur nebuvo naturalios,visa su priedais ,uz berazumiska kaina.Tai siryt fermeris desimt litru pieno atveze,pati nusigraibysiu.Bet dofino bulviu su sintetika tikrai nekepsiu.Dar dziugo suri visa is burgo supirkau.Per ruskiu beriozka.Kazkaip liaudis ta embarga kreivai supranta biggrin.gif
Atsakyti
Muka, jei savęs nemyli tai baika...
Bent svečių pagailėk .
Mukut vienas vegetariškas, šiltas ir saldumynas... Viskas ax.gif Užkandžiam sūris, alyvuogės, vytinta mėsytė, sūdyti lašinukai - yra pirkti.
Dar kojų tinimas nepraėjo ? Ir vėl prisitrepsėsi - geriau tą laiką pas save sode į kalną aukštyn žemyn - sveikata bent.
Ps čia mano nuomonė biggrin.gif Jol klausyti neprivaloma, bent pagalvoti apie tai galima wub.gif 4u.gif Su meile wub.gif
Atsakyti
Iki dabar skaičiau ramiai. Bet Mukos maisto gamybos apimtys blink.gif Neduok Dieve tokių balių, švenčių, susibūrimų. Ne tik kariuomenei, bet ir viso kaimo šunims užteks savaitei. Dominuoja maisto kultas. Na, kad tik į sveikatą būtų. Stiprybės, Muka.
Atsakyti

Muka, tai pas tave ir veržiasi svečiai, kai tokį stalą nukloji ir dar apšokinėji. Išlepinai ir savus, ir svetimus. Svetingumas yra labai gera, na bet sveikata tavo mums brangesnė. 

Gal jus kotedžiukas tiktų? Pora arų, kad kojomis žemę pajaustum, o darbo mažai. Bet iš kitos pusės, jei taviškis nenori vergauti namui, o tu nepajėgi, kad noro ir apsčiai, tai gal ir nereik.

Pas mus darže vienoj pusėj laukų smilgos užsisėja ir amerikonka. O kitam daržiuky žiū, kad asiūklis įsikerojo, bjaurastis daržinė pienė ir neišnaikinamas varputis.

Atsakyti

https://youtu.be/bgEjogVAXRU

 

 pirmiausia,kad nepamirsciau,radau,kas protingai isaiskino apie vandens gerimo ypatumus.Ploju atsistojus.Man iki siol skamba ausyse,kai svoris pastringa,ar isgerei 2-3 ltr vandens??Kam man jo tiek,jei mano organizmas nenori,jis man pasako,kiek man reikia jo isgert. Labas rytas, zinot,as budama ne vegetare,o edri,visada tik ir laukciau,kaip papult pas Muka i gimkes baliu.😄😄Tikrai nesu macius tokio gausaus meniu ir dar vasara.Svarbiausia,kad tau malonu tai daryt,man butu tas pats,kas katorga,laiko ir jegu svaistymas del pilvo.Nu,bet ka,smagu,jei tau smagu  Braskiu noooiriu ir buciau valgius pilnais zabtais.Atrodo apsinaikino tos gruobuones,bet MB rado viena pakelta braskiu lysves lenta apgrauzta is apacios,kad ilyst prie ju,nors ju jau nera,bet ,jei palieku sirpimui,neberandu.Po ziurkiu invazijos,MB nukabino nosi,nieko nebenori dirbt sode,net vaziuot nebenori,erzina mane iki negaliu,liepia atsisakyt sodo Sakiau,tik per mano lavona,busu vaziuosiu,bet neatsisakysiu.Ten dar lyg ant pykcio ir keliukas iki sodo baisus,jis rekia,jog masinos nelauzys del ziurkiu apestu darzoviu,zodziu kassyk karas,kai reik vaziuot i soda.Nu kas tuos vyrus sugalvojo,buciau gyvenus viena,buc ismokus vairuot,dabar jam rodyciau vidurini pirsta.,😄😄

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 30 birželio 2023 - 09:13