Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Jei nauja statyba ( gyvenamas namas ) tai privalomai pagal projektą turi būti .
Tiek žinau .
Skaičiau 2023 metų sausio mėn straipsnį , tai kaip ir galima sau . Gal tik pačiam reikia akumuliatorius nusipirkti ?
O šiaip tai žmonės galvoja tik šiai dienai ax.gif Būti nepriklausomu mano nuomone visada yra gerai!
Muka tu galvoji apie sodą ? Stogo konstrukcija tinkama ? Atlaikys ?
Trupininis pyragas tik su rūgščia uogiene pagal mane kepamas. Nors aš pati nelabai valgau biggrin.gif Tobula su slyviene . Iš bėdos serbentai .
Raudonųjų serbentu drebučiai - biskvitui . Tik valgytojas retai pasirodo. Ir jau išaugo iš pyragų amžiaus tongue.gif
Dar labai neblogi prieskonai gaunasi su nedanokusiais agrastais arba raudonais - geltonais serbentais mėsai marinuoti . Paminkština jei kietesnė ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 29, 14:14)
Jei nauja statyba ( gyvenamas namas ) tai privalomai pagal projektą turi būti .
Tiek žinau .
Skaičiau 2023 metų sausio mėn straipsnį , tai kaip ir galima sau . Gal tik pačiam reikia akumuliatorius nusipirkti ? 
O šiaip tai žmonės galvoja tik šiai dienai  ax.gif Būti nepriklausomu mano nuomone visada yra gerai!
Muka tu galvoji apie sodą ? Stogo konstrukcija tinkama ? Atlaikys ?
Trupininis pyragas tik su rūgščia uogiene pagal mane kepamas. Nors aš pati nelabai valgau  biggrin.gif  Tobula su slyviene . Iš bėdos serbentai .
Raudonųjų serbentu drebučiai - biskvitui . Tik valgytojas retai pasirodo. Ir jau išaugo iš pyragų amžiaus  tongue.gif
Dar labai neblogi prieskonai gaunasi su nedanokusiais agrastais arba raudonais - geltonais serbentais mėsai marinuoti . Paminkština jei kietesnė ...

galvoju apie soda, atlaikytu konstrukcija tai tikrai, bet pusės rytai vakarai....ai matysime.
Negalvoja šiai dienai tie žmonės, bet, kad ant kiekvieno kampo visi nori nugrežti:(ir valdžia ir ne valdžia...
Dukra su žentu stato namą, jokios saulės elektrinės neprivaloma, statyti pradėjo vasario mėn. Projekte neprivaloma, va rekuperacija taip privaloma ir čia žmonės išsinuomoja rekuperatoriu ir paskui išmontuoja po pridavimo ...ot sistema...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 29 birželio 2023 - 12:43

galvoju apie soda, atlaikytu konstrukcija tai tikrai, bet pusės rytai vakarai....ai matysime.
Negalvoja šiai dienai tie žmonės, bet, kad ant kiekvieno kampo visi nori nugrežti:(ir valdžia ir ne valdžia...
Dukra su žentu stato namą, jokios saulės elektrinės neprivaloma, statyti pradėjo vasario mėn. Projekte neprivaloma, va rekuperacija taip privaloma ir čia žmonės išsinuomoja rekuperatoriu ir paskui išmontuoja po pridavimo ...ot sistema...

Neįsivaizduoju kaip A+ klasės name įmanoma išgyventi be rekuperacinės. Uždusi ir supelysi lb greit. Juk jis sandarus kaip termosas 

Atsakyti
Hm, su priemarte ( nu gerai pusmarte) kalbėjom kažkaip minėjo, kad dabar privaloma ? Gali būti , kad projektas buvo patvirtintas 2022 metais ? Paklausiu prie progos ax.gif
Tikrai žinau , kad reikalavimai vis sudėtingėja ...
Mano nuomonė tokia - jei gyveni , daug naudoji , ty šildymas, vėdinimas, vanduo ty grežinys, buitinė technika tada verta... O tos visos nutolusios, atiduoti saugojimui ir tt- kažin. Aš taip ūkiškai kaimietiškai galvoju ax.gif
Nes man kaime norisi kažko gyvenamo žiemą . Senuko nerekonstruosiu , per brangu .
Saintlina, mane ant pomidorų ankstyvumo visada gelbėja Betaliux... Kiek bandžiusi , nieko greitesnio neradau . Sėju vasario 15-20, valgau savaitę po Jonų . Šiemet per Jonus . Kai pirmi , tai ir valgomi . Vis tiek skanesni už parduotuvinius .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 birželio 2023 - 14:40

Ai, palauksiu aš tų pomidorų normalių. Betalux man nepatinka :)  Kažko mano telefonas nebenori senos versijos sm atidarinėt. Bandysiu pratintis prie naujos. Grybauju dar.   Spaudinėju viską iš eilės :) O čia kur bylas kažkokias įkelt - tai fotkes? Tuoj eksperimentuosiu ))   ui, kokio dydžio įsikelia.. o dydžio reguliuot neduoda?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 birželio 2023 - 15:16
Skraiduolis Lesius wub.gif 4u.gif
Labai graži nuotrauka 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vakar ėjom praustis dvi stirnos po lauką lakstė. Viena kitą vaikė . Ir kokius tai keistus garsus skelidė . Bandėm parėkauti pagąsdinti - jokio dėmesio į mus . Ruja ? biški anksti lyg ... Ir visai arti mūsų , koks 300 metrų , net nejauku pasidarė.
Telefono neturėjau , ir jau tamsoka buvo . Bet Čepulis tokių vaizdų pavydėtų .
Kokia savaitėlę galėtų Lesius pas mane paatostogauti biggrin.gif Žinotų b**** stirnos kur jų vieta.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 29, 16:17)

Kokia savaitėlę galėtų Lesius pas mane paatostogauti  biggrin.gif  Žinotų b**** stirnos kur jų vieta.


pamirštum kaip stirnos atrodo, jei Lesius savaitę ten atostogautų ))
Kaime kada čia iššoko stirna prieš pat nosį. O paskui vidury kaimo sankryžos kiškis sėdėjo smile.gif Bet nieks nepalaukia, kol telefoną įsijungsiu )))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 29, 16:23)
pamirštum kaip stirnos atrodo, jei Lesius savaitę ten atostogautų ))
Kaime kada čia iššoko stirna prieš pat nosį. O paskui vidury kaimo sankryžos kiškis sėdėjo smile.gif Bet nieks nepalaukia, kol telefoną įsijungsiu )))


Jau kaip nepykčiau pamiršusi stirnas ir špokus biggrin.gif
Palyjo su perkūnija , kaip ravėt ? Nemenkai taip , kokią porą valandų nepavyks .
Atsakyti

Neravėk :) didesnės žolės geriau išsirauna )))

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 29, 12:58)
Surinkau dideles gražias į dėžutes užšaldžiau.Mažutes suvirsiu trupininiam pyragui.Ir kišiu į save.
Ex jau atsivalgei braškių? mirksiukas.gif

Tai kad braškių neįmanoma atsivalgyt. Per mažai pasodinau, šaldymui nieko nelieka, reiks pirkt uogų. Kitiems metams dar reiks daigų sodint. Nesuprantu kokio dydžio pas tave plantacija, kad šaldymui užtenka.

QUOTE(saintlina @ 2023 06 29, 18:11)
<p>Neravėk smile.gif didesnės žolės geriau išsirauna )))</p>

Beveik teisingai. Bet yra tokia piktžolė, kurią geriau dar neišsikerojusią išraut. Pamiršau kaip vadinasi. Plečiasi krūmeliu, šaknys nedidelės, bet taip sunkiai raunasi, kad ją kur. Pilnas daržas jos, parazitka.
Atsakyti

Labas rytas  :4u:​ 

Atsakyti
Labos smile.gif

Nežinau kelintais metais patvirtintass projektas, nes stato statytojas visą kvartalą tokių namų, juk žentas programuotojas jam geriau statytojas nei pačiam smile.gif
Cypiu kaip man reikia namo, MB nepasirašo, taip ir gyvename mažojoje architektūroje doh.gif. Dusia labai gerai darote, kad nerekonstruojate.
Aninanda tie žmonės labai sveikuoliai ir prisikaitę ar dar kur prisigaudę info, kad tai blogių blogis, nesigilinau bet žinau taip darė ir jų namas ale išmanus bet va rekuperacijos nedarė ir tikrai netaupė nes pinigų netrūksta ir čia jau trečias jų amas...tai pasirodo irigi daroma smile.gif
Nieko kibirais nerenku nebent jie būtų nuo majonezo biggrin.gif
Šiandiena iš namų tai gal šiltnamį pagenėsiu o vakare jau ruošimasis. Tiesa liuks suėjo preitą savaitgalį braškinis tiramisų lengvas, gaivus biggrin.gif
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti