Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Marš miškan,pačios žemuogės.
https://www.part.lt/...5c0266f4606.jpg
Pasiilgau miško.Vakar kol mb keitė mašinai generatorių,prasiėjau savo slaptą pievelę.Bet išėjau su šortais,kojos dilgėlynuose įsivaizduojate?Bet sveika.Mano a.a. babytė specialiai kojas nusidilgindavo paėmųsi dilgėles. bigsmile.gif
Muka,na tu ankstyva. ax.gif Neturiu jau vaistų daug miegui,kol pakliūsiu pas šeiminystę,tai geriu po pusę tabletės ir miegu mažiau. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Kai su vaikais važiuodavom , būdavo reikalingas tas šaltkrepšis. Ir ne vienas. O dabar retai betraukiu. Kaip sakiau mano vyras bevalis - nenori ir nevalgo . O aš taikausi prie jo biggrin.gif
Sudžiovinau braškių taurėlapius abatai , Vantos lapas laidoj labai rekomendavo . Arbata kaip arbata, nei kažkuo įpatinga.
Kad lyja , tai labai gerai . Mano kaimui labai reikėjo lietaus .
Apsimėtom darbus rytinius, sutvarkau paskutinius reikalus ir važiuojam kaiman iki penktadienio . Bent vakarais paravėsiu . O tai savaitgalis "šuniui ant uodegos " biggrin.gif
Burokėlių norėčiau šviežių . Man taip skanu jauni pakepti pabal Beatą . Bet dar teks palaukti .
Ir cukinijos šiemet kokios tai mizernos . Bandysiu patręšti , palyjo, galima.

Luety , ką daktarai ?
Atsakyti
Na jau tokia paroda esu biggrin.gif kaip višta tik prašvito akys atvertos jau, bet saulytė vakarop ir jau aš miegot noriu smile.gif Žino beveik visi Muka 20.3 jau šniukt smile.gif gal dėl to ir baliai nepatinka unsure.gif O Ingirda melatoninas neveikia 10 mg?
Dusia o mna sunku jau po darbų dar valgyti padarau jau ravėjimui jėgų ir nėra verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 28 birželio 2023 - 08:18
QUOTE(Muka @ 2023 06 28, 09:17)
O Ingirda melatoninas neveikia 10 mg?


Ne melatoniną jau geriu.Ketipinorą.Krentu kaip lapas.Pasirodo veikia net pusė tabletės,ne taip ilgai,bet veikia.Gal pereiti reikės prie pusės? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas smile.gif Grįžau Vilniun, tai ir prie sm leido prisijungt smile.gif Kaime kuo toliau, tuo labaiu ryšys streikuoja.

Muka, su praėjusiu gimtadieniu tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif Daug tau laimės ir sveikatos 4u.gif 4u.gif Kad visos problemos dingtų


O į šaltkrepšių temą - aš labai fainą sulankstomą turiu. Lesius per varžybas dovanų gavo smile.gif Nedidelis, bet mes ir naudojam praktiškai tik ledams į kaimą nusivežt )))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 28, 10:24)
Labas smile.gif Grįžau Vilniun, tai ir prie sm leido prisijungt  smile.gif Kaime kuo toliau, tuo labaiu ryšys streikuoja.

Muka, su praėjusiu gimtadieniu tave  4u.gif  4u.gif  4u.gif   Daug tau laimės ir sveikatos  4u.gif  4u.gif  Kad visos problemos dingtų
O į šaltkrepšių temą - aš labai fainą sulankstomą turiu. Lesius per varžybas dovanų gavo smile.gif  Nedidelis, bet mes ir naudojam praktiškai tik ledams į kaimą nusivežt )))

Ačiū 4u.gif

Sode mes įsigijome Bitės belaidį internetą na labai patenkinti:) tiesa prieš tai išsiaiškinome kur yra antenos ir kokių operatorių ax.gif
Ingrida o be vaistų nė valandžiukės neužmiegi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 28 birželio 2023 - 08:28
QUOTE(Muka @ 2023 06 28, 09:27)
Ačiū  4u.gif

Sode mes įsigijome Bitės belaidį internetą na labai patenkinti:) tiesa prieš tai išsiaiškinome kur yra antenos ir kokių operatorių  ax.gif
Ingrida o be vaistų nė valandžiukės neužmiegi?

Kažkiek užmiegu,bet ne paiilsiu.O su vaistais atsikeliu kaip agurkėlis. wub.gif
Niekas netraukia sodyboje,tik tellia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 28, 09:27)
Sode mes įsigijome Bitės belaidį internetą na labai patenkinti:) tiesa prieš tai išsiaiškinome kur yra antenos ir kokių operatorių  ax.gif



pas mus Tele2 bokštas visai netoli. Ir anksčiau veikdavo puikiai. Dabar vis prasčiau. O ypač švenčių metu, kai turbūt daugiau žmonių suvažiuoja į apylinkes ir daugiau prisijungimų. Nes kai Yaga festivalis vyksta, internetas dingsta išvis. Bet kai skambinu į Tele2, tai jie jokių problemų nemato ir nežino.
Bitę dabar vaikiui pirkom, nes jis į kaimą be interneto išvis važiuot nenori, tai irgi nekažką ryšys.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 28, 09:35)
Niekas netraukia sodyboje,tik tellia. ax.gif


skaičiau, kad iš viso 5g ryšio padengimo LT, Telia turi 95 proc. Visi kiti ryšio operatoriai likusius 5 proc.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 28, 10:53)
pas mus Tele2 bokštas visai netoli. Ir anksčiau veikdavo puikiai. Dabar vis prasčiau. O ypač švenčių metu, kai turbūt daugiau žmonių suvažiuoja į apylinkes ir daugiau prisijungimų. Nes kai Yaga festivalis vyksta, internetas dingsta išvis. Bet kai skambinu į Tele2, tai jie jokių problemų nemato ir nežino.
Bitę dabar vaikiui pirkom, nes jis į kaimą be interneto išvis važiuot nenori, tai irgi nekažką ryšys.
Papildyta:
skaičiau, kad iš viso 5g ryšio padengimo LT, Telia turi 95 proc. Visi kiti ryšio operatoriai likusius 5 proc.

na mes Sitkūnus matome, tai gal dėl to gerai ir traukia, nors pirties trioboje teliko antena beveik visai netraukia. Nesuprasi čia... Tiesa kuri domėjotės dėl saulės elektrinių įsisrengimo ar verta? Aplink kaimynai tik įsirenginėja.....
Atsakyti
Mano darbinė telefono korta Bitė su neribotu internetu . Tai ir darbui naudoju , spartumo užrenka. MB irgi taip , su savo tel pasijungia ...
Kokio gerumo LT internetas - pasaka. Nelygink su kokia Vokietija ar Prancūzija ar UK.
Muka , pas Tave miegas pats teisingiausias 4u.gif Jaunystės eleksyras.
PS , o aš po 16 val nevalgau jau . Vakarienių negaminu . Jei vyno taurė vakare tai be jokio užkandžio ax.gif
Man maisto gaminimas ne daugiau 20 min laiko kasdienybėje biggrin.gif Treniruota nuo tų laikų , kai turėjau keturis darbus, du paauglius vaikus namie ( ėdrius ). Maistas visada naminis... Ir ne grikių košė.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 28, 11:03)
Mano darbinė telefono korta Bitė su neribotu internetu . Tai ir darbui naudoju , spartumo užrenka. MB irgi taip , su savo tel pasijungia ... 
Kokio gerumo LT internetas - pasaka. Nelygink su kokia Vokietija ar Prancūzija ar UK.
Muka , pas Tave miegas pats teisingiausias  4u.gif Jaunystės eleksyras.
PS , o aš po 16 val nevalgau  jau . Vakarienių negaminu . Jei vyno taurė vakare tai be jokio užkandžio  ax.gif
Man maisto gaminimas  ne daugiau 20 min laiko kasdienybėje biggrin.gif Treniruota nuo tų laikų , kai turėjau keturis darbus, du paauglius vaikus namie ( ėdrius ). Maistas visada naminis... Ir ne grikių košė.

na grįžtų aš apie 16 val. tai tenka vakariene gaminti, valgome iki 18 val. Man dabar kaip silpna tai viskas ilgiau užtrunka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 28, 10:00)
Tiesa kuri domėjotės dėl saulės elektrinių įsisrengimo ar verta? Aplink kaimynai tik įsirenginėja.....


nežinau... žiūrint kiek suvartojama tos elektros. Anksčiau tikrai atrodė, kad verta. Nes perteklių atiduodavai valdiškiems tinklmas 'pasaugoti' ir žiemą gaudavai už simbolinę kainą. Dabar gi sąlygos keičiasi, toli gražu neaišku, kiek pigiau gausi ir ar dar primokėt nereiks už tai, kad tavo perteklių priims. Iš kitos pusės - jei elektros kainos vėl kils į kosmosą, gerai savo turėti. Bet gi žinai pati - pas mus nieko negalima planuoti, nes stabilumo nėra išvis.
Atsakyti