Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labu, aš kokią nestea į šaldiklį įkišu, taip pat liuks laikosi, realiai kitą dieną dar ledas plaukioja. Bet tavo mintis su tetrapakais, Ate, yra super - kažkaip nesugalvojau. Reiks ir man. Ir aš dėčiausi kažkokius nesaldžius užkandukus.

Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2023 06 27, 14:57)
Laba,
Dusia, užsišaldai tetrapakuose sultis. Tada gali ant jų dėt bet kokį maistą. Puikiai išsilaiko ir saugu. Šaltkrepšy net vakare, stys būna ne visiškai ištirpę. Suvartoji šerbetą.
Aš, paskutinį kartą, dariausi kibinukus. Visiems tiko ir patiko. Darbo yra, bet kur be darbo prasisuki....

aš turiu tuos šaldymo dėžutes gerai laiko...o su tetrapakais išvis super įdėja biggrin.gif
O kibinukų tešlos receptas koks ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 27 birželio 2023 - 13:19
Apie kibinus pagalvojau . Man skanu, bet valgau tik kol šilti ax.gif Kitą dieną man nelabai ... Kepu ale trapios tešlos. Esu kepus mielinės , tai tie kiti man skaniau . Muka jei reikia receptą nufotkinsiu .
Turiu šaldymo elementų visokių ir daug . Šaltkrepšį . Putplasčio dėžutes netgi . Juose iki -20 kelias paras galima išlaikyti ... Regentus veža jose . TF tirpalų gamintojai medicinos pramonei taigi.
Apie tetrapakus labai puiki įdėja. Dėkui Ate 4u.gif
Ps pamiršau savo firminį pusryčių patiekalą - varškinis sūris ir medus tongue.gif . Sūrį tai perku biggrin.gif Beveik 100 pr visiems tinkantis patiekalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 27 birželio 2023 - 13:55
QUOTE(Muka @ 2023 06 27, 13:18)
aš turiu tuos šaldymo dėžutes gerai laiko...o su tetrapakais išvis super įdėja biggrin.gif
O kibinukų tešlos receptas koks ? 4u.gif


https://youtu.be/907A1RJMdu4
Tik naudoju sviestą ir jokių vegetų. Paprastai mėsytė kalakuto arba vištos. Kartais sprandinė.
Sviestą sušalusį tarkuoju į miltus. Paprasčiau. Dar- vietoj vandens dedu šaldyto sultinio gabaliukus į kiekvieną kibinuką.
Nepraskysta tešla kol suraitai ir iškepi. Iškepusiuose būna sultinio skaniai ir daug. biggrin.gif . Prakandi ir sprogsta. wub.gif
Skanaus.
Kepu iš pusės normos. Gaunas apie 20 vnt.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 27, 13:55)
Apie kibinus pagalvojau . Man skanu, bet valgau tik kol šilti  ax.gif Kitą dieną man nelabai ... Kepu ale trapios tešlos. Esu kepus mielinės , tai tie kiti man skaniau . Muka  jei reikia receptą nufotkinsiu .
Turiu šaldymo elementų visokių ir daug . Šaltkrepšį . Putplasčio dėžutes  netgi .  Juose iki -20 kelias paras galima išlaikyti ... Regentus veža  jose .  TF tirpalų gamintojai medicinos pramonei taigi.
Apie tetrapakus  labai puiki įdėja. Dėkui Ate  4u.gif
Ps pamiršau savo firminį pusryčių patiekalą - varškinis sūris ir medus  tongue.gif . Sūrį tai perku   biggrin.gif  Beveik 100  pr visiems tinkantis patiekalas mirksiukas.gif

Teisingai išsikepi gabalą šoninės arba sprando. Dediesi guzą, ten supjaustysi. Į kibirėlį užsiraugi šviežių agurkėlių.
Super vaišės. Darbo 0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 27 birželio 2023 - 14:31

Aš taip pat turiu šaltkrepšių ir šaldymo elementų visokių, bet dėdavau nestea šaldytą, kad tuščiai vietos neužimtų, o atšilus, gėrimą sunaudot galima būtų. Man Nestea žalia arbata su citrina labai skani. Tik tiek, kad tas dydis nestandartinis, o tetrapakas idealu.

Dusia, o kokios šaltdėžės? Aš kaip tik dairausi turistavimui.

Atsakyti

Teisingai išsikepi gabalą šoninės arba sprando. Dediesi guzą, ten supjaustysi. Į kibirėlį užsiraugi šviežių agurkėlių.
Super vaišės. Darbo 0

Aš net į turistavimus iškepu pamarinuotos srandinės gabalą rankovėj ir įsidedu šaltą - su agurku, krienais, juoda duona - labai skanu.

Atsakyti
Jokių gėrimų apart vandens jau senai nebegeriam.
Mano šaltkrepšis gal jau 20 metų pas mane, nuo tų laikų kai turistaudavom ax.gif
Kažkas tokio :
https://www.senukai....-...49&index=20
Pusę Europos apvažiavęs biggrin.gif
O tos dėžutės , kur vaikas parvežė tai pirkti nebūna parduotuvėse. Putplasčio, sandariai užsidaro.
Apie šaltą sprandinę nepagavojau . Dėkui wub.gif
Atsakyti

Dusia, ačiū! Kažką panašaus ir mes turim. Dar turim keletą minkštų šaltkrepšių. Aš ir į sodą šaltkrepšius įsidedu, jei su nakvyne - ten elektros nėra :) O turistaut ir dabar turistaujam. Galų gale, jei ir pasibastymo dieną suplanuojam, įsimetu.

Aš va galvoju, gal tos šaltdėžės ir yra su putplasčio izoliacine medžiaga viduj?

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 27, 16:00)
<p>Dusia, ačiū! Kažką panašaus ir mes turim. Dar turim keletą minkštų šaltkrepšių. Aš ir į sodą šaltkrepšius įsidedu, jei su nakvyne - ten elektros nėra smile.gif O turistaut ir dabar turistaujam. Galų gale, jei ir pasibastymo dieną suplanuojam, įsimetu.</p><p>Aš va galvoju, gal tos šaltdėžės ir yra su putplasčio izoliacine medžiaga viduj?</p>


Tos dėžutės visos iš putplasčio išpjautos... Vaistų pramonėje naudojamos, regentus gauna tirpalų gamybai ir tt.
Atsakyti

Tos dėžutės visos iš putplasčio išpjautos... Vaistų pramonėje naudojamos, regentus gauna tirpalų gamybai ir tt.

Dusiuk, aš apie parduotuvėj parduodamas. Kur vaistų pramonėj tai taip, bet tokios aš neturiu ir neįsigysiu. Galvoju apie tai, kad viešai prieinama.

Atsakyti
Atradau nauja buroku recepta.
Buvo like gerokai apvaliu cukiniju,vistik zmonem sunku jas priimt ir perka tik tradicines.Taigi susmulkintas cukinijas apviriau vandeny su druska,paskui ten supyliau virtus smulkintus burokelius,pridejau acto,siek tiek cukraus,ir lauro lapu nuo krumo ,nes pasirodo gvazdikeliai baigesi.Viskas nusidaze raudonai,o skonis daug geresnis ,nei vien marinuotu burokeliu.
Iki papriku dar siemet toli grazu ,tai bus su cukinijom.
Atsakyti
Labos smile.gif

Aha jau dirbu na nesimiega man tai darbe jau 6.20 biggrin.gif na nieko ale kike pasidarau, bet va apie 15 jau žovauju blink.gif
Oi kaip skaniai susikaitė jūsų receptai ax.gif
Ačiū už įdėjas kibinų 4u.gif o ypač patiko šaldytas sultinys, net nepamislinau tongue.gif
Šaltkrepšį turiu jau senokai ypač vasarą iš parduotuvės atsivežti į sodą... žiūrėk ne viena pardė o kokios dvi, tai karštyje ne kažką su produktais smile.gif
AA hm kaip čia įdomiai su tais burokėliais biggrin.gif
O aš šį kart nedarysiu avinžirnių su burokėliais, tiesiog bus be burokėlių salotos su avinžirniais ir feta, turėjo pasisekimą pernai rolleyes.gif
Geros ir darbingos dienos...atvėso unsure.gif
Atsakyti