Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,
Imu vasariškos kavos. Dėkui Ingrida 4u.gif
Luety , pas mane svogūnai labai gražiai visada auga. Ir ropelėmis sodinti , ir iš sėklų užauginti , daigaiais susodinti . Taigi sausa . O jie dykumos augalas... Esu užauginusi galvas 700-800 gr. Tų didžiųjų. Man patinka užsiauginti daigus ir sodinti . Tada garantija , kad nebus žyduolių. Apie žieminius girdėjau , kad jie prasčiau laikosi žiema. Ir keli buvo žyduoliai . O žiema buvo be pašalo . Kaip būtų jei paspaustų šaltukas -20 žiemą nežinau. Kol kas Lietuvos sąlygom tai eksperimentas man . Vienas pliusas labai anstyvi jie. Jau senokai raunu valgymui.
Turiu galvos skausmą - savaitgalį balius kitame Lietuvos gale. Suvežtinis . Ką nusivežti ? Ką pasigaminti? Nesugalvoju . Pyragų aš nekepsiu , ko nevalgau , gal to ir nereikia vežtis ? Labai gražiai atrodė Betos duonos tortas, bet parašyta valgyti iš karto ... Pasigaminti reikia iš vakaro man . Gal reiks nesukti galvos ir iškepti trupininį pyragą? Tas visada pavyksta.
Atsakyti
Labas rytas.
As irgi einu i sunestini.
Visada savo cateringa pristatau su dofino bulvem ir varskes apkepu.Tai mano firminiai patiekalai.
Dofino bulves su dziugo suriu,kurio cia tebera tik ruskiu krautuvese,kartu su svalia ir rokiskio.Is lidlo ir t marketo visus lietuviskus produktus isgujo.
Atsakyti
Labos smile.gif
O aš antras savaitgalis darau balius....ir jaučiu oi jaučiu dar vienas bus. Na kaip bus taip, juk aš jau mažinu ir dievaž labai sumažinau ax.gif
Aš veščiausi sluoksniuotas salotas ir tai visa laikyčiau šaldymo krepšyje ax.gif
Ai dar daryčiau ale balandėlius salotos lapas viduje varškė, krabų lazdelės, krapai ir pora šaukštų majonezo...visad pavyksta biggrin.gif ir greit nuo stalo dingtsa smile.gif
Geros dienos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 27 birželio 2023 - 07:56
Dėkui už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 27, 10:22)
Dėkui už patarimus  4u.gif

dabar baliaus pažiba pas moneis kruasantai (pirkti mažiukai šaldyti iš sanitekso) įdaryti tepamu sūreliu, salotos lapu, saulėje džiovintu pomidoru, lašiša arba serano kumpiu...irgi digsta akimirksniu. Tik reikia duonos peilio su dantukais, tokio neturiu, bet steiko irgi pjauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 27, 09:29)
dabar baliaus pažiba pas moneis kruasantai (pirkti mažiukai šaldyti iš sanitekso) įdaryti tepamu sūreliu, salotos lapu, saulėje džiovintu pomidoru, lašiša arba serano kumpiu...irgi digsta akimirksniu. Tik reikia duonos peilio su dantukais, tokio neturiu, bet steiko irgi pjauna  ax.gif

Dėkui Muka 4u.gif wub.gif
Na nebet vežtis produktus ir ten sukti . Nes kelionė 2 val , dar ten "renginiai" .

Atsakyti
Dabar galvoju ,kodel pas mumi nebuna jokiu sumustiniu ,kad ir su kokiais navarotais.
O gi kompanija vieni pensininkai. biggrin.gif Sueina visokie sovietmecio nostalgija gaminiai.
Dar galima daryt apkepus,lazanija,kario troskini,vitelo tonato.
Dabar galvoju ,kad man renginio proga labai iskilminga , o formatas sedet lauke.
Bet gaspadine jau uzsisake ,apkepa,bulves,burokus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 27, 10:53)
Dėkui Muka  4u.gif  wub.gif
Na nebet vežtis produktus ir ten sukti . Nes kelionė 2 val , dar ten "renginiai" .

na vienas ant kito kruasantai neišlaikys bet balandėliai liuosiai 4u.gif

AA smagu užsakymas gautas smegenų nėra ko sukti. O aš kaip darau be suneštinio tai ir vadovauju kas man papraščiau ax.gif
Atsakyti

Mukute skani Tavo įdėja apie balandėlius, ale 5 ryto nesikelsiu , kad juos susukti. O paskui penkias valandas mašinoje, kad ir šaltkrepšyje... nesaugu. Kada nors pas save pagaminsiu...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 27, 12:36)
<p>Mukute skani Tavo įdėja apie balandėlius, ale 5 ryto nesikelsiu , kad juos susukti. O paskui penkias valandas mašinoje, kad ir šaltkrepšyje... nesaugu. Kada nors pas save pagaminsiu...</p><p></p>

tongue.gif na o ką darysi ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

buvau pas gyd,pasiimt talonelio po 3 sav.gydymo,laukt skambucio.
MB taip pat turi problemu su keratoze,turi du didelius plotus su ja plaukuotoj galvos daly ir paskutini karta kirpejas uzgavo su sukom ar zirklem iki krauju,dabar niezti skauda,tai nutare pasirodyt.Senatvej visoks brudas eina i pavirsiu.Irgi laukt skambucio.
Dusia,svogunus viena lysve tu zieminiu,as sodinau is svoguniuku vasario menesi atrodo,nes pasirode,kad bus mazai.Tai tie vasario menesi sodinti pralenke tuos,kurie gruodi buvo sodinti.Taip,kad gali sodint pas save ir kova,ar vasari,jei oras leidzia,tik veliau juos kasi.Dabar as jau ismokau ,kada nuimt,anksciau nuimdavau,kai tik uzsidedavo odele ant svoguno,o pernai laukiau kol sudzius laisko sasaja su galvuye.Tai daug geriau laikesi.
Apie maista nieko nepatarsiu,nesu ta seimininke-patareja.
Karsta,rodo,kad tik 20,bet kol nuejau iki poliklinikos ir gryzau,esu slapia.Nesijaucia to vejo,kuris per langa atrodo lenkia medzius,jis is vakaru,tai visai siltas.
Noriu i soda,bet siandien reikia daktarinius reikalus sutvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 27, 10:36)
<p>Mukute skani Tavo įdėja apie balandėlius, ale 5 ryto nesikelsiu , kad juos susukti. O paskui penkias valandas mašinoje, kad ir šaltkrepšyje... nesaugu. Kada nors pas save pagaminsiu...</p><p></p>

Laba,
Dusia, užsišaldai tetrapakuose sultis. Tada gali ant jų dėt bet kokį maistą. Puikiai išsilaiko ir saugu. Šaltkrepšy net vakare, stys būna ne visiškai ištirpę. Suvartoji šerbetą.
Aš, paskutinį kartą, dariausi kibinukus. Visiems tiko ir patiko. Darbo yra, bet kur be darbo prasisuki....
Atsakyti