Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 23, 08:17)
<p>Labas rytas  </p><p>Iki kalnus nevežė, gražino pinigus, tai išplaukiam laivu . Biški pietietiškas nesusiskaičiavimas pas juos.</p><p>Ingrida, man  irgi kažkada tindavo nuo ikandimų, dabar nebe. Sako kažkiek sveika įkandimų, daug ne. O skausmas... aš iš tų žmonių kuriems skausmo riba aukštai. Minutė ir praeina, jei pataiko skaudžiau, arčiau nervo. Nesu jautri skausmui taip labai. 2 ar 3 per pvarkymus dažnai įkanda, nepaujaučiu. Varmas  bjauriau, niežti.</p>

Dabar atsakysiu kaip vietine,tik neisizeisk.Kartais as paklausau numatomus klientus ir pabegu ,elementariai ,nes pasidaro baisoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 23 birželio 2023 - 08:31

Nieko tokio kad nevežė. Sala liko skolinga, teks grįžti :D​ 

Atsakyti
Labas rytas,
Pas mane jau agrastai baigia issirpt,raudoni serbentai jau issirpo.Vakar anukam buvo smaguriavimo,vit.C doze.
O as valgau avizu selenu blyna su varskyte ir braskem ir liekneju biggrin.gif biggrin.gif Man vasara kazkaip svoris geriau krenta,nei ziema.O kratyt dar turiu daug.
Jau laukiu keliones i Ispanija,nors siaip as bijau skrydziu i senatve.
Pas mus vel durniavimai:sode negalima liet is slangos,tik is laistytuvo nuo pirmadienio.Gerai,pas mane vanduo salia,o prie kitu sklypu nera,tai eit gana atstumas ne trumpas.Zodziu...eisiu klaust,o jeigu as slanga atsivesiu i savo darza su antgaliu atsukimui vandens,leisiu i laistytuva,uzsuksiu ir liesiu,tai irgi 1000 bauda ar ne? biggrin.gif biggrin.gif ax.gif
Ingrida,uzjauciu,man skausmo balas zemas,as kantri,bet skausma pakeliu sunkiai.Pirma gimdziau,zviegdama,ryte sesele sake,labas rytas S....is dziungliu.Buvo naktis,audra,perkunija ir as zviegianti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .Su dukra nei cypt.Buvau pasenejus jau dviem metais,kantresne.Bet jauna gi bauvau,vos 22m.su pirmu uz menesio po gimdymo suejo tik.Durna buvau,bet buvo tokie laikai.kai jauni vaikus dirbosi,zenijosi.Tai ne dabar.Bet mes paseneje laisvi,o jie dar uzsiims ilgai vaiku auginimu.
Rodo,kad bus tik 21,bet yra daug daugiau jau is ryto.Tarnaite skalbia ranksluoscius,girdziu grezia,eisiu padziaut,nepasitikiu tarnaite bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Ingrida, būtinai reikia turėt, o dar geriau tą peną, kur staigiai suvarai. Kai avilius turit ir tokį verslą, atsarga būtina. Nebent info yra pateikta, kad užsiimat ir bitininkyste, tad alergiški žmonės gali rinktis važiuot ar ne.

Ateičiai. Jei taip labai tinsta, nuo alergijos išgert, o vietiškai perpjauti svogūno roputę ir patrint, tinimas mažesnis. Bet tikimybė yra, kad gali įgelt ir arti gerklų, jei vietiškai tik alergija pasireiškia.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 23, 09:10)
Santlina, kaip orai? smile.gif


Kaaaršta..
Važiuosit Dzūkijon Joninių švęst?
Atsakyti

Sveikos.
Kepu 🥵, tvankuma nesvietiska, dirbt neįmanoma. Laukiu kol leksim į savo namuką, gal reiks Palangoj į joninės nueit, jei netingesu.

Buvau šiandien pilvo echoskopijai, tai nieko baisaus nerado išskyrus biski suriebejusias kepenis ir maža akmenuką inkste. Kt su kontrastu patarė nedaryt, tipo tas baisus refliuksas bus nuo pylori. Nu žiūrėsim, ką dar gastro pasakys kitą savaitę. Kaip nervina tie lakstymas pas daktarus. O dar visa profilaktika laukia greitu laiku. 

Atsakyti

Kaaaršta..
Važiuosit Dzūkijon Joninių švęst?

Gali būti, kad važiuosim, bet dar neapsisprendėm. Gal į sodą važiuosim.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 23, 12:29)
Buvau šiandien pilvo echoskopijai, tai nieko baisaus nerado išskyrus biski suriebejusias kepenis ir maža akmenuką inkste. Kt su kontrastu patarė nedaryt, tipo tas baisus refliuksas bus nuo pylori.


Puiku,.kad nieko baisaus nerado thumbup.gif o pylori jau patvirtino? Smagaus savaitgalio pajūry 4u.gif
Atsakyti

Anidanda, pas mane baisus refliukas, o HB nėra. Bet gali būti tikrai nuo jos.

Man geriau, kai prieš miegą nieko nevalgau, ir jei nevalgau saldžių, miltinių, gazuotų produktų ir pieno produktų. Na sveika mityba. Tuomet tikrai pasitvarko. Bet jei svaika mityba, bet prieš miegą - šūdukas. Na bet čia visos tą žinom.

Suriebėjusios nelabai gerai. Pakilę kepenų fermentai, cholesterolis? Tulžy akmenų nėr? Kartais susijusios šios dvi problemos. Man echoskopu akmeny tulžy pamatė, kai jau užkimšo beveik, o skausmai pašonėj dažni buvo, kiek echoskopavo - kažkaip sugebėjo nematyt. O ir priėmime, kai echoskopavo, tai sakė nedidelis. Visi tyrimai rėkė, kad jau negerai, nes kepenų rodikliai spiegė. Ir kaip operavo, standartinį pjūvį reikėjo platint, nes neištraukė dėl dydžio.

Tai kaip nematyt ar matyt nedidelį?

Kaip smagu prie jūros...

Atsakyti

Puiku,.kad nieko baisaus nerado thumbup.gifo pylori jau patvirtino? Smagaus savaitgalio pajūry 4u.gif

Taip, kai endoskopija darė, patvirtino 

Anidanda, pas mane baisus refliukas, o HB nėra. Bet gali būti tikrai nuo jos.

Man geriau, kai prieš miegą nieko nevalgau, ir jei nevalgau saldžių, miltinių, gazuotų produktų ir pieno produktų. Na sveika mityba. Tuomet tikrai pasitvarko. Bet jei svaika mityba, bet prieš miegą - šūdukas. Na bet čia visos tą žinom.

Suriebėjusios nelabai gerai. Pakilę kepenų fermentai, cholesterolis? Tulžy akmenų nėr? Kartais susijusios šios dvi problemos. Man echoskopu akmeny tulžy pamatė, kai jau užkimšo beveik, o skausmai pašonėj dažni buvo, kiek echoskopavo - kažkaip sugebėjo nematyt. O ir priėmime, kai echoskopavo, tai sakė nedidelis. Visi tyrimai rėkė, kad jau negerai, nes kepenų rodikliai spiegė. Ir kaip operavo, standartinį pjūvį reikėjo platint, nes neištraukė dėl dydžio.

Tai kaip nematyt ar matyt nedidelį?

Kaip smagu prie jūros...

Kepenų fermentai pernai buvo geri. Šiemet dar nedarė. Bet cholesterolis tai didelis pas mane jau senokai, mūsų giminėje visiems taip. Geriu papildus kol kas, aterotine plokštelė viena yra kakle. Statinu  kol kas dar neskiria.

Dėl tulžies akmenų nzn, nieko nesakė, gal nėra, jei Snd nematė, tikrai gera ta echoskopuotoja šiaip, ir dar sava, pažįstama daug metų. Viską atidžiai apžiūrėjo is visų pusių.

Dėl maisto tai net nzn. Nevalgau aš nei saldžių, nei miltinių dažnai, prieš miegą irgi ne. Gaminu pati, sveikai atrodo. Pieno produktų iš vis nemėgstu, nebent grietinės šaukštas sriuboje. Nu dar ledų vasarą (bet nuo jų tai taip, iškart kyla rūgštis), stengiuosi nepiktnaudžiauti. Bet aišku čia nuodėmės tai mano elementarios - vynas, alus 😁. Norisi kartais, sunku taip visko atsisakyt. 

Ai žodžiu, senatvė 😁

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 23, 14:13)
Ai žodžiu, senatvė 😁


Na kokia senatvė, jei vaikas net mokyklos dar nebaigė? blink.gif
Sugersi kursą vaistų ir nebekankins tas refliuksas. Ir baigsis senatvė.

Pas mane šventė - mb pagaliau savo variklius išbogino nuo verandos kampo biggrin.gif ieškau dabar gražios rožės ten pasodint. Arba trijų smile.gif kad kvepėtų ir visą vasarą žydėtų.
Atsakyti

Kai dar kažko norisi - senatve nekvepia.

Saintlina, rožynas 🤩 Tik pirk didesnes, kad Mamukas su sekatorium nepraeitų 🙈

Atsakyti