Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety puikiai einasi mano atostogos. Kaip gali būt kitaip. Šiandien ekskursija su gide. Ryt džipai į kalno viršūnę, poryt nardyti . Ir atostogų nėra. Sekmadienį namo. Vakar vaikas kaime buvo. Sakė uogų daug po agroplėvele.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 22, 13:11)
Šiandien ekskursija su gide. Ryt džipai į kalno viršūnę, poryt nardyti .


Puikiai thumbup.gif
Atsakyti

Saintlina, aš tiesiog keliu per išsamų atsakymą.

Dusia, labai smagiai keliauji, gražūs vaizdai  :wub:​ 

Atsakyti

Priedas  received_944152326805721.jpeg   208,32KB   0 Parsiųsta kartų Katinų čia daug. Pietavom kalnų niestelyje. Dalinausi mėsa, tokios akys... ir trijų spalvų kailis. Sako laimę neša. Gerai kad mokyti dėl porcijų. Imi vieną porciją salotų ir vieną mėsos dviem. Ir vos vos suvalgai.

Atsakyti
Akys didelės. blink.gif blink.gif
https://www.part.lt/...6ada7cee784.jpg
Laukiame lelijų skleidžiantis,šilokai į pabaigą. mirksiukas.gif
Skaitosi palijo?O žadėta buvo ir žolė nupjauta.
Atsakyti
Pas mus vėl pila. Atvažiavom vištų pirkt, iš mašinos baisu išlipt biggrin.gif
Atsakyti

Saintlina, o tu ryt dar kaimuky? Reiks meteorologinės prognozės :) 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 22, 15:29)
<p>Saintlina, o tu ryt dar kaimuky? Reiks meteorologinės prognozės smile.gif </p>


Taip, dar čia smile.gif
Ryt +27 be lietaus, šeštadienį +23 su lietum smile.gif taip žada.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Jokio lietaus.
Vakar bitė einant per pievą įsisegė į koją,matyt dobiliukuose buvo.Koja su žaizda,ištino,visą vkarą kaip kaladė.O dar mb sako kartais padėk prie bičių.Nu,ačiū. bigsmile.gif Mano vardu jos tegul tik būna. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, dabar tavo organizmo reakcija gali būti kitokia nei įprastai. Nuo alergijos išgėrei ką nors?

Gražios dienos!

Santlina, kaip orai? :)

Atsakyti

Labas rytas  

Iki kalnus nevežė, gražino pinigus, tai išplaukiam laivu . Biški pietietiškas nesusiskaičiavimas pas juos.

Ingrida, man  irgi kažkada tindavo nuo ikandimų, dabar nebe. Sako kažkiek sveika įkandimų, daug ne. O skausmas... aš iš tų žmonių kuriems skausmo riba aukštai. Minutė ir praeina, jei pataiko skaudžiau, arčiau nervo. Nesu jautri skausmui taip labai. 2 ar 3 per pvarkymus dažnai įkanda, nepaujaučiu. Varmas  bjauriau, niežti.

Atsakyti
Tindavo ir ankščiau man.Neturiu jokių vaistų,vis pamirštu nupirkti adrenalino.Reiktų turėti namie,ar svečiui kokia alergija šoktų.
Šiandien važiuojame miestan būtinai reikės nusipirkti. ax.gif
MB irgi po kelias sukandžioja ir svarbiausia kur pirštinių guma pataiko,ki būna su rūbais,žino kur pasiekti galima. mirksiukas.gif
Man prieš n metų pirštan įgėlė,mb vos spėjo su replėmis vestuvinį žiedą perkirpti,staigiai sutino.Taip ir stovi vestuvinis nesutvarkytas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 birželio 2023 - 08:27