Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Anidanda @ 2023 06 21, 17:02)
Tai grįžus dasisemsi 😁. Šiandien pas mus 31 šilumos 🥵</p>



Ugu, šian nenormaliai karšta..
Atsakyti

Dusia, pas mus oras permainingas. Dabar tai kaitra nesusvietna, tad manau, kad spėsi pasidžiaugt ir čia. Sinoptikai pognozavo, kad liepos pirma dekada bus sausa ir karšta. Tik tos prognozės kasdien keičiasi po porą kartų...

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 21, 17:07)
Sinoptikai pognozavo, kad liepos pirma dekada bus sausa ir karšta.


Aina jie ... su tokiom savo prognozėm biggrin.gif aš +22 užsisakau iki rugsėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 birželio 2023 - 17:43
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Laba.

Ingrida, ar pavyko kažkiek apsaugoti braškes nuo paukščių? Uždengei?
Pas mane pusiau sunokusias vyšnias varnėnai puotauja. Bet nedengsiu, apsieisiu be vyšnių ir trešnių.
Atsakyti

Labos, 

Kokia graži kava! Dėkui Ingrida  :4u: .

Pou kaip po vaistų jautiesi?

Mukute kaip tu?

Atsakyti

Priedas  355812718_590776833142526_5791584054574390341_n.jpg   219,18KB   1 Parsiųsta kartų

Labas rytas,

neišgėriau :) Išvažiavom į sodą, grįžom tik 22 val., pagalvojau, kad geriau šiandien išgersiu, nakčiai festivalių nesinorėjo.

 

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 06 22, 09:24)
Laba.

Ingrida, ar pavyko kažkiek apsaugoti braškes nuo paukščių? Uždengei?
Pas mane pusiau sunokusias vyšnias varnėnai puotauja. Bet nedengsiu, apsieisiu be vyšnių ir trešnių.

Uždengiau.Nei vieno strazdo neliko. tongue.gif Jau pilnai valgome.Vakar pagalvojau tiek primegzta uogų,jei nebus dar kokios staigmenos,darysime braškių vyną.Vaikai pradžioje liepos išsilaksto po pasaulį,kas valgys?Na kažkiek uogienės išvirsiu,šaldytų dar pernykščių turiu,kažkaip šaldytos nelabai eina.Kompotų nepaliestų pernykščių dar yra. ax.gif Matysime ,bijau planuoti .
Jau nuskyniau geltoną pomidorą iš smulkiavaisių.Oi kaip gerai įvairiausių prispirkau iš pažystamos,dabar taip įdomu laukti koks bus?Po 4 įvairiausių rūšių turiu. mirksiukas.gif
Na ką šiandien oras tinkamas tik šiltnamimas susitvarkyti.O reikia žolę pjauti. ax.gif Lynoja nuo ryto.
Tuoj valgysime dumplainius,patys pasisėjo tarp braškių,tokie galingi šiltnamyje užaugo.Mano iš sėklų sėti nepridėsi šalia vargani. blink.gif
Atsakyti

Pas mus tai paukščiams praktiškai nėra ką daryti, uogų nėr, mizeris vyšnių kabo ir serbentų nedaug. Jie tik šiaip visokius vabus renka. Pusbrolis visas kirmėles, vabalus, skraidūnus vadindavo vabais :)

 

Kaime tai pusbrolis retą kartą į orą iššaudavo, kai starzdai po vyšnias, trešnes pradėdavo duotis (medžiotojas).

 

Sode papylė tai gerai, vakar praėjau su nagiukais, nes pluta užsidėjo (suplakta žemė, o vakar skrudino kaip reikalas), tarpuvagiai net žaliuot pradėjo.

Šiltnamy tai užmegztų bumbuliukų yr, bet iki spalvos keitimo reiks dar stipriai palaukt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 22 birželio 2023 - 09:30
QUOTE(Pou @ 2023 06 22, 07:44)
<p>
<p>Labas rytas,</p>
<p>neišgėriau smile.gif Išvažiavom į sodą, grįžom tik 22 val., pagalvojau, kad geriau šiandien išgersiu, nakčiai festivalių nesinorėjo.</p>
<p> </p>

Labas rytas,

tavo ideta gele panasi i melynaji drugelini zirni,kurio ziedai labai brangus,Arbata geria zmoneskad atjaunetu visos sistemos organizme. biggrin.gif biggrin.gif Neseniai perskaiciau.Tai dabar visur akyse jis stovi.
Pas mus Saintlinos trokstamas oras,daugiau 23 neisildo.Bet,vejas is pietu,tai pakankamai karsta.
Pomidorai maciau kokie 5 jau paraude,zodziu,pas mane jau prasideda.Tikejausi ant Jono,bet truputi anksciau pradziugino.
Uzvakar pasodinau kaliaropes,uzmeciau tinkleli be jokiu remu,vakar ateinu,balandis riebus ant to tinklo atsistojes potauja,visi lapiukai nulesti.Och tu bjaurybe,atsivilkau lankus,pakeliau tinkla,uztaisiau,o balandziui parodziau vidurini pirsta.
Spastai vel vieni dinge,buvo padeti,uztaisyti po tokiu plastmasiniu krepsiu,ten skyle tik pelei ar ziurkei ilyst,Krepsas yra,spastu nera.Bet ir braskes jau skanauju,kas liko nenuryta juju.
Dusia,kaip sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 22 birželio 2023 - 10:22

Luety, čia pentinius (delphinium). Man jie gražūs. Dusiai ir Mukai sėklų daviau, gal ir pas jas su laiku mėlynuos. Čia motininis, nuo jo dalį atskėliau, netoli savo šiltnamio pasodinau į pakeltos lysvės gėlynuką - taip pat jau žydi. Reiks Sesutei dar nuo saviškio atskelt.

Viena ežiuolė mano baltais žiedais žydi, mažukė. Kitos didesnės viena balta, kita keistai oranžinė turėtų būt - jau mačiau žiedynus susuko. Rinksiu sėklas ir dalinsiuos, jei kuri norėsit  :)

Priedas  355570144_1787708704956839_7800266373142517898_n.jpg   347,94KB   1 Parsiųsta kartų

Priedas  355193144_626619359416631_7611878781832670479_n.jpg   351,56KB   1 Parsiųsta kartų

Dar šį saulakį labai myliu.

 

Ex, pažiūrėk, tavo vaikiškas saldusis kaip protėja:

Priedas  355574017_254183657314927_3857091083911791812_n.jpg   296,3KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Ingrida, kiek skaičiau, braškėse per mažai rūgšties ar ko ten, vynas nelabai koks iš jų. Nebent pridėt ko nors?
Gaila, toli esi, atvaryčiau tų braškių smile.gif Pas mus tik paragavimui. Ir šiandien pamačiau, kad iš tų mano naujai sodintų labai nemažai išdžiūvo staiga blink.gif Dar vakar visai gražiai atrodė. Neatlaikė +31?.. bet tai drėgmės tikrai turėjo. Reiks atsodint kai pravės.

Pou, gražu pas tave wub.gif o per kur tu foto keli, kad tokios ryškios įsikelia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 birželio 2023 - 10:41