Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Jei man kažką rasei, nemačiau. Dirbu, prie šokiais skaitau

O ar ne prie visų vaistų taip parašyta?😁

Ne, tikrai ne prie visų. Bet teoriškai nuo vienų tikimybė didesnė, nuo kitų - mažesnė. Palauksiu, kol vyras grįš iš darbo :)

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 21, 11:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73082663" data-time="1687336399"><div><p>Atsiprasau ,kad prasau ir trinu postus,bet jie buna skirti kokiai nors narei ,kazkiek asmeniskiau.
Ir pou ,deretu parasyt ,kad atstovauji tuos ir tuos asmenis, siaip jau.Kazkodel nusprendei ,kad gali atsakyt uz kita zmogu.Nors gal tu igaliota, is kur man zinot.</p></div></blockquote><p>Nei atstovauju, nei ką smile.gif Tik juokinga, kai rašai, kad kažkas kažką turi. </p><p></p><p>Sėdžiu, pasistačius vaistus prieš nosį ir bijau pirmąkart gert, nes parašyta, kad dažnai alerginė reakcija būna. Kartais mažiau žinot yr gerai smile.gif</p>

Tikras komiko talentas yra retas.
Jei tau juokinga - tada nusilenkiu auditorijai.Reiskia talentas pripazintas.
Ikisus galva i smeli ir atkisus rura spardymui - poza aisku patogi.Bet ne man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 21 birželio 2023 - 11:29

AA, mintis visai kita mano buvo, bet kiekvienas gali interpretuoti savaip.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 21, 11:47)
<p>AA, mintis visai kita mano buvo, bet kiekvienas gali interpretuoti savaip.</p>

Jo , ,tavo mintis buvo su patyca,tipo alta juokinga ,graudziaja prasme.As gerai toleruoju tiesa.Pamirsai?
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 21, 12:23)
Palauksiu, kol vyras grįš iš darbo smile.gif</p>


Išbandysi ant jo? )))
Atsakyti

Jo , ,tavo mintis buvo su patyca,tipo alta juokinga ,graudziaja prasme.As gerai toleruoju tiesa.Pamirsai?

Na kad ne :), bet postą ištrynei, tai net ir įrodymų neliko :) AA, nekreipk dėmesio, šiaip aš visai nepiktai pasipešiojau :) Parašiau, kad nerimsti, nes vis nori išprovokuoti ką nors. Ex, tikrai moka savo nuomonę atstovėti ir pati.

Išbandysi ant jo? )))

Sakai verta?   :hmm:  :bigsmile:​ 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 21, 13:03)
>Sakai verta?   hmm.gif  bigsmile.gif​ 


Kito objekto gi nėra biggrin.gif
Atsakyti

Kito objekto gi nėra biggrin.gif

Niu gi aš  :angel_not:​ 

Atsakyti
Pou , o jei vartoji vaistus ,irgi deretu informuot diskusijos dalyvius.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 21, 14:38)
Pou , o jei vartoji vaistus ,irgi deretu informuot diskusijos dalyvius.


O kam? blink.gif
Atsakyti

attachicon.gifD6A6B239-5607-41E8-8BCA-55116D533D32.jpeg

Neabejoju kad kiekvienoj kalvoj jų lb daug. Gal neatpažįsti? Jie ten kitokie. Iš kvapo gali atrast. Va tokie ten

Mačiau šiandien daug važiuodama aplink salą.  Dėkui :4u: . Vakar nesutikau , tik ramunėlių nudžiuvusių. Ty jau peržydėjusių. Kvepia kartumu.

Kaip pasisemti ilgam tos saulės, šilumos? 

Atsakyti

Mačiau šiandien daug važiuodama aplink salą.  Dėkui :4u: . Vakar nesutikau , tik ramunėlių nudžiuvusių. Ty jau peržydėjusių. Kvepia kartumu.

Kaip pasisemti ilgam tos saulės, šilumos? 

Tai grįžus dasisemsi 😁. Šiandien pas mus 31 šilumos 🥵

Atsakyti