Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas, Laukiam automobilio, keliausim po salą patys šiandien. Tik 100 km aplink salą. Bet daug gražių vietų ką pažiūrėti . Vakar sugalvojom pėsčiomis žygį 19 km kalnų taku iki marmurinio pliažo. Maistą reikia deginti :unsure: . Šiandien kojytes jaučiu. Negalvoju., kad kažkas gali pasakyti kas yra tiesa, kas ne... visų tiesos iš savo varpinės.

 

Luety, telefone nauja versija pas mane, todėl tau nerodo antros nuotraukos .Priedas  received_982527846235360.jpeg   387,37KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Koks vandeniuuukas.... atsigult ir gulėt.. su špricu biggrin.gif ir uodų aiškiai nėr bigsmile.gif


Atsakyti

Yra ten uodų. Vakarais. Nes sala visa žalia, apaugusi pušimis ir alyvmedžiais, lb daug žalumos uodamz slėptis. 
Mes kai ten buvom, vietinių čiobrelių prisirinkom parsivezem. Pats žydėjimas buvo birželį, visos kalvos klote nuklotos. O jie ten kitokios rūšies nei pas mus, daug daugiau eterinių aliejų turi, kvapas itin intensyvus. Gera arbata buvo 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 21 birželio 2023 - 09:30

Iejau telefe i nauja versija,pasiziuret man skirta jura. :P 

Aciu ,grazi,noriu. :D 

Labas rytas.

Atsakyti
Aninanda,zinok ir sioje temoje ,kaip kiekviename ukyje.Vieni gyvuliai biski lygesni.
Man tai pofig ,tesiog tave ispeju,kad neturetum iliuziju.
Atsakyti

Aninanda,zinok ir sioje temoje ,kaip kiekviename ukyje.Vieni gyvuliai biski lygesni.
Man tai pofig ,tesiog tave ispeju,kad neturetum iliuziju.

Kad man dzin žinok. Aš pati sau faina 😁

Atsakyti

Saitlina, čia toks skaidrumas ir dugnas matosi kai jau senai kojomis dugno nepasieki. O gulėti ant vandens paprasta, sūrus gerai kelia.

Čiobrelių neradau... gaila. Gal dar rasim. Rumunų tai daug.

Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 21 birželio 2023 - 10:06
Atsiprasau ,kad prasau ir trinu postus,bet jie buna skirti kokiai nors narei ,kazkiek asmeniskiau.
Ir pou ,deretu parasyt ,kad atstovauji tuos ir tuos asmenis, siaip jau.Kazkodel nusprendei ,kad gali atsakyt uz kita zmogu.Nors gal tu igaliota, is kur man zinot.
Atsakyti

Atsiprasau ,kad prasau ir trinu postus,bet jie buna skirti kokiai nors narei ,kazkiek asmeniskiau.
Ir pou ,deretu parasyt ,kad atstovauji tuos ir tuos asmenis, siaip jau.Kazkodel nusprendei ,kad gali atsakyt uz kita zmogu.Nors gal tu igaliota, is kur man zinot.

Nei atstovauju, nei ką :) Tik juokinga, kai rašai, kad kažkas kažką turi. 

Sėdžiu, pasistačius vaistus prieš nosį ir bijau pirmąkart gert, nes parašyta, kad dažnai alerginė reakcija būna. Kartais mažiau žinot yr gerai :)

Atsakyti

Priedas  D6A6B239-5607-41E8-8BCA-55116D533D32.jpeg   183,39KB   2 Parsiųsta kartų

Dusia37, 21 Bir 2023 - 11:03, parašė: Saitlina, čia toks skaidrumas ir dugnas matosi kai jau senai kojomis dugno nepasieki. O gulėti ant vandens paprasta, sūrus gerai kelia. Čiobrelių neradau... gaila. Gal dar rasim. Rumunų tai daug.
Neabejoju kad kiekvienoj kalvoj jų lb daug. Gal neatpažįsti? Jie ten kitokie. Iš kvapo gali atrast. Va tokie ten
Atsakyti

Atsiprasau ,kad prasau ir trinu postus,bet jie buna skirti kokiai nors narei ,kazkiek asmeniskiau.
Ir pou ,deretu parasyt ,kad atstovauji tuos ir tuos asmenis, siaip jau.Kazkodel nusprendei ,kad gali atsakyt uz kita zmogu.Nors gal tu igaliota, is kur man zinot.

Jei man kažką rasei, nemačiau. Dirbu, prie šokiais skaitau

Nei atstovauju, nei ką :) Tik juokinga, kai rašai, kad kažkas kažką turi. 

Sėdžiu, pasistačius vaistus prieš nosį ir bijau pirmąkart gert, nes parašyta, kad dažnai alerginė reakcija būna. Kartais mažiau žinot yr gerai :)

O ar ne prie visų vaistų taip parašyta?😁

Atsakyti