Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 19, 12:26)
<p>Labos, Dėkui už sveikinimus 4u.gif Tobulas gimtadienis wub.gif . Saulė, jūra, kalnai... Šiandie ilsimės pliaže. Po skrydžio. Kitom dienom bandysim pakeliauti. Nežinau ar gerai tos atostogos... labai skanus maistas biggrin.gif . Tokia jau šalis. Ingrida vienintelis būdas išvalyti pūlius sūrus vanduo. Jei eina įmerkti . Matysi kiek brudo išeis... visi tepalai ir tt nuvarys infekciją gilyn. Mano tokia patirtis. Savo mergytę taip išgydžiau. Nes daktarų tepalai ir purškalai nepadėjo, kelis pakeitė.</p>

Gerų atsotogų biggrin.gif
O mano patirtis su MB tik baneocinas, labai gerai ištraukia pūlius smile.gif jis antibiotikas ax.gif
Atsakyti
Dusia, gerų tau atostogų!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 06 19, 11:49)
O mano patirtis su MB tik baneocinas, labai gerai ištraukia pūlius smile.gif jis antibiotikas  ax.gif


Jis receptinis, nieks nebeparduos be recepto. Geras buvo tepalas. Dabar jo net išrašinėt nenori, betadinu viską gydo. Bet pūlius geriausiai ištraukia toks Ilon Absczess Salbe, jei gerai parašiau.
Atsakyti

Priedas  received_635675851551807.jpeg   243,1KB   0 Parsiųsta kartų Dėkui Saintlina, bus geros... bent jau vitamino D pakaupsiu.

Atsakyti

Priedas  B0DC0FEC-D556-4686-B783-C20BB3EAD70E.jpeg   10,72KB   1 Parsiųsta kartų

saintlina, 19 Bir 2023 - 12:02, parašė: Dusia, gerų tau atostogų!! 4u.gif4u.gif4u.gif Papildyta: Jis receptinis, nieks nebeparduos be recepto. Geras buvo tepalas. Dabar jo net išrašinėt nenori, betadinu viską gydo. Bet pūlius geriausiai ištraukia toks Ilon Absczess Salbe, jei gerai parašiau.

Taip, šitas puikiai ištraukia pulius ir yra be recepto. Užtepti storai ir apibintuoji pvz nakčiai 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 19, 12:12)
Dėkui Saintlina, bus geros... bent jau vitamino D pakaupsiu.</p>


Kokteilio su ledukais nuotraukoje trūksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 birželio 2023 - 11:35
Ačiū ,užsirašiau pavadinimą vaistų.Rytoj grįšime į miestą,reikės įsigyti.Dabar mirkau druskos tirpalu,šanūkas nulaižė šašą.Būtų blogiau nulėkčiau iki miestelio,bet nėra taip jau blogai. mirksiukas.gif
Dusia,baltai pavydžiu.
Pas mus tvanku,vakarop žada lietų. mirksiukas.gif
Atsakyti

Vyno yra, nesu kokteilių fanė. Priedas  received_814323653224149.jpeg   302,29KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 19, 13:37)
<p>Vyno yra, nesu kokteilių fanė. Priedas  received_814323653224149.jpeg   302,29KB   0 Parsiųsta kartų</p>


O! Visai kitas reikalas thumbup.gif
Tik papildyt jau reik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 birželio 2023 - 13:25
O man ne vynas,bet murzina jura krito i akis biggrin.gif biggrin.gif
Buvom sode,issodinau savo rasoda po lietaus,turetu prigyt,jei ziurkes ar pelenai nenues.Bet jau apmazejo ju,vis dar dedam spastukus,bet nieko juose nera.
Grazu sviezia MB zole nupjove,pomidorai rausta,jau maciau du vel paraudusius.
Atsakyti

Jura nerealaus gražumo. Skaidri.   Nuotrauka gal taip rodo. Baltija tokia nebūna.

Atsakyti
Labas dienas smile.gif pas mus vėl naktį prilyta, bet voveruškų nė ženklo. Patikrinom iš ryto. Užtat musių ir uodų miške sočiai. Ir žemuogės noksta.
Naktį Lesius kažko matyt nusigando - susikraustė pas mane į lovą blink.gif dar to nėr buvę per jo penkerius gyvenimo metus.
Atsakyti
Veliuokai,veliuokai biggrin.gif
Pas mus cesnaku svodunu vogimo sezonas,saturnas nakti prie lysves priristas bus kol nuimsiu.Siaip tai jam ten geriau,nekarsta miegot lauke.
Pradejo deret i dirva seti agurkai,o rasodiniai tokie suvarge buvo,kad vos tik vos viena kita.
Birzelio men seta paprika beveik susilygino su setom vasario men.Pomidorai savartyno budu auga,tiesa sunoke tik mazieji kol kas ,bet vaisiu dafiga.O nuskyniau tik tuos uglius ,kur man praeit trukde,gyvena visi kaip dievas sutvere.Jau aisku,kad derlius yra.Dabar kiek ir kaip.Ot but gerai ,kad pasitvirtintu toks budas.
Atsakyti