Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 06 18, 22:41)
Pas mus vėl diskoteka su šviesos ir garso efektais. Net šiltnamius lėkiau uždaryt. Lietus pila kaip už tėvynę. Bet vistiek tvanku ir voveruškų nėr smile.gif

Aha, vakar vėlai, apie 23val buvo ir pas mus žaibai, ir liūtis, labai gerai miegojosi su tokiais efektais. Galvojau, kad ryte rasiu aplink namus ežerą, bet viskas susigėrė į perdžiūvusią žemę mano smėlynuose. Oras ryte liuks, vėsu, bet nešalta, nuplautos dulkės nuo visų medžių ir krūmų, kiemas net blizga, išplautas kaip su kercheriu.
Šernai tai nepatikimi, o dar kai su mažais šerniukais, tai šernės piktos, geriau nesirodyt jų kelyje.
Tavo vaikiui sėkmės toliau gražėti, sėkmės ir moksle. Šiaip tai... tuoj pusmartės tave užpuls biggrin.gif Bet argi čia bėda.. biggrin.gif

Luety, labai patinka angliškas nenuspėjamas oras, kai per dieną jis keičiasi bent tris kartus. Nors nenuobodu. Metų laikai irgi per daug nenutolsta vienas nuo kito, draugauja. Kažkas panašaus pavasaris-ruduo visus metus.
Atsakyti
Aha, į tą šernų vietą neinam jau, bet šian prie pat kaimo pėdas radom. Tai visur jie varinėja, vadinasi.

Ačiū už palinkėjimus smile.gif taaip, iš šito vaiko pusmarčių galima sulaukt biggrin.gif


Kaime gerai, name gerokai vėsiau. Namie, sakė, karšta,.atviri langai nepadeda. Tai šią savaitę mums su Lesium pasisekė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 birželio 2023 - 07:05
QUOTE(saintlina @ 2023 06 18, 19:00)

Ingrida, kaip gyvenasi su šanūku? Kai lauke dirbat, jis irgi kartu?

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi vargelis ir atsakomybė.Ankščiau kažkaip tiek nekreipdavau dėmesio.Dabar kaip su mažu vaiku,vis seku kur eina. ax.gif Keliasi,kai prašvinta tai budina ir mane. blink.gif Man vis baisu,kad keliuku kas nelėktų.Mėgtsa pirmininkas prasilėkti laukų apžiūrėti.
Dusiuk,su Tavo diena. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ar neužpūliuos man koja.Užsidėjęs šašas,bet iš vidaus kaista ir tinsta.Jaučiu infekcija.Vakar mb davė tabletę nuo uždegimo,per naktį atleido.Ar nereikės vykti į primamąjį pjauti? ax.gif
Atsakyti
Ingrida ,labas rytas.Tau metas susidraugaut su kokiu nors mediku,veterinaru ar extrasensu ,tas uzdegimas gal ir nieko blogo ,bet rodo prasta zaizdu gijima apskritai.Tas nera geras zenklas.Tau reikia spec konsultacijos.Pagal zmogu,ne pagal algoritmus.
EXXXXX,kaip sekasi kopti i olimpo kalnus? Duok zinele, o tai mes vistiek gi jau susidomejom.Na bent as. biggrin.gif
Dusia,jus senstate stilingai.Pagarba.
Mes buvom zvalgybineje ,progineje kelioneje pesciomis,apziuret busimus naujus turizmo objektus.Tipo vezliu veisyklos,mangroviu pelkes.
Ten kur bus garantuotai svarus vanduo,arciau turkijos.Vanduo saltas,labai svarus,eko situacija puiki.Ir jokiu vezliu.
Bet sedint Carevo autobusu stotyje ,kartu su prasinetoja kate prisistate ir vezlys.Negi ir tie jau po atlieku konteinerius knisasi? Gi turetu mesedziai ,vabzdziaedziai but?
O siaip tai kuo puikiausia,ten jokiu kinisku plastmasiu turgeliu,jokiu restoranu ,kaviniu,LIDLE geras kavos automatas ir baisiai gera parduotuve.O ne burgo ,kur prie musu ,amziais nieko nebuna.Zodziu pavalgem su valkataujanciom katem nukainuotos lenkiskos gravadlax su kazkokiu labai skaniu juoduju pipiru suriu beigi bulvine banda is lidlo.Vezlys nieko neeme .Bet vistiek dalyvavo biggrin.gif
Atsakyti
Ingrida, nuvalyk tą šašą ir plauk su peroksidu ar betadinu. Po šašu nebus išsivalius žaizda.

Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 19, 08:55)
Bet sedint Carevo autobusu stotyje ,kartu su prasinetoja kate prisistate ir vezlys.
Zodziu pavalgem su valkataujanciom katem nukainuotos lenkiskos gravadlax su kazkokiu labai skaniu juoduju pipiru suriu beigi bulvine banda is lidlo.Vezlys nieko neeme .Bet vistiek dalyvavo  biggrin.gif


Tai čia jų atstovas, žvalgas smile.gif turėjo gi įvertint situaciją, ar tinkama bus veisykla ir jos apylinkės. Kuo maitins, kas lankysis, kokie kaimynai ))
Atsakyti
Acqua,o kur rasti tokį gydytoją?Suporantu kažkas nenormalaus,visada isilaižydavau žaizdas be problemų.
Saintlina,labai jau kietas šašas,sunku bus nukrapštyti. ax.gif
Jaučiu rytoj grįžtame į miestą,pasirodysiu priimamajame,jei nepraeis.Dabar veikia mb vaistas nuo uždegimo. ax.gif
Atsakyti

Priedas  20230610_150925.jpg   177,96KB   1 Parsiųsta kartų Dusiuk, su gimtadieniu, Brangioji 😘

Atsakyti
Na jei palaizytum zaizda,tai ir sasas suminkstetu.Seilese yra patys galingiausi pirminiai virskinimo fermentai.Trint ananasu ,papaja,kreonu jei jau nieko nera,mezimu kokiu.Duot suniui laizyt.
Suprantu ,kad visi gydytojai (izceliteli ,lekari)skaityt butent sia prasme ,dabar slepiasi nuo duomenu moksliniku.Ir vel,zmones ,jus patys kalti,visuomene turi pareigas gydytojui.O per pandemija ir po jos ,jus ta priesaikos dali apleidot.O ka,surajevo vardo medicinos komitetas ,bilas geitsas ir kiti vyr gydytojai(dievaz turiu tokia citata issaugojus) jau nebepadeda?
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 19 birželio 2023 - 08:52
Dusia ,su Gimimo diena
vartotojo įkelta nuotrauka
Sekmes,gyvenimo dziaugsmo,smagiu kelioniu!!!



QUOTE(Ex @ 2023 06 19, 05:13)

Luety, labai patinka angliškas nenuspėjamas oras, kai per dieną jis keičiasi bent tris kartus. Nors nenuobodu. Metų laikai irgi per daug nenutolsta vienas nuo kito, draugauja. Kažkas panašaus pavasaris-ruduo visus metus.

Ex,ka turi to nevertini,Man norisi,kad but atskirtis tarp metu laiku,kaip Lietuvoj.
Atsalo oras,,bet lijo dar ilgai ir nakti.Smagu,kad nereiks laistyt,o tai jau maciau projekta,kad vel nebus galima laistyt su slanga,tik su laistytuvais.Nu valdzia nori,kad pensininkai sportuotu. bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(IngridaB @ 2023 06 19, 06:22)
Labas rytas.
Oi vargelis ir atsakomybė.Ankščiau kažkaip tiek nekreipdavau dėmesio.Dabar kaip su mažu vaiku,vis seku kur eina. ax.gif Keliasi,kai prašvinta tai budina ir mane. blink.gif Man vis baisu,kad keliuku kas nelėktų.Mėgtsa pirmininkas prasilėkti laukų apžiūrėti.
Dusiuk,su Tavo diena. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ar neužpūliuos man koja.Užsidėjęs šašas,bet iš vidaus kaista ir tinsta.Jaučiu infekcija.Vakar mb davė tabletę nuo uždegimo,per naktį atleido.Ar nereikės vykti į primamąjį pjauti? ax.gif


As tavo vietoj deciau compresiukus,suvilgytus suriam vandeny,o jeiiseina,tai ir pamirkyciau drungname druskos tirpale,kol is po saso nesimato puliu,tol galima isgydyt namu salygom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 19 birželio 2023 - 09:05
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 19, 09:16)
Saintlina,labai jau kietas šašas,sunku bus nukrapštyti. ax.gif
Jaučiu rytoj grįžtame į miestą,pasirodysiu priimamajame,jei nepraeis.Dabar veikia mb vaistas nuo uždegimo. ax.gif


Tai ir priimamajam tau pirmiausia šašą nukrapštys. Be ceremonijų. Pamirkyk koją druskos silpnam tirpale, kaip Luety sako. Arba vatą sudrėkintą perokside palaikyk ant jo, kad suminkštėtų. Ir taip, mano šuo labsi susikaupęs tokiys dalykus išlaižo smile.gif nors veterinarai labai nerekomenduoja smile.gif bet man blogiau nėr buvę. Vistiek paskui dar peroksidu pravalau.
Bet kol po šašu veikia infekcija, žaizda negis.
Atsakyti
dar labai gerai baneocinu tepti jeigu kur duos be recepto.

Atsakyti

Labos, Dėkui už sveikinimus :4u: Tobulas gimtadienis :wub: . Saulė, jūra, kalnai... Šiandie ilsimės pliaže. Po skrydžio. Kitom dienom bandysim pakeliauti. Nežinau ar gerai tos atostogos... labai skanus maistas :D . Tokia jau šalis. Ingrida vienintelis būdas išvalyti pūlius sūrus vanduo. Jei eina įmerkti . Matysi kiek brudo išeis... visi tepalai ir tt nuvarys infekciją gilyn. Mano tokia patirtis. Savo mergytę taip išgydžiau. Nes daktarų tepalai ir purškalai nepadėjo, kelis pakeitė.

Atsakyti