Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Ex @ 2023 06 18, 08:30)
Saintlina, kaip vaikiui viskas sugijo? Ar dar matosi kokie nubrozdinimai?
Gražuolį lesių parodyk. Tinka ir grybaujantis biggrin.gif


Vis dar raudona ten, kur nubrozdinta buvo. Bet kiek mažėliau. Užtat dantys atrodo puikiai smile.gif Ale dabar kiti rūpestėliai, tai pamirštos tos traumos.

Lesius vakar šernus bandė vaikyt
Ainam ryte per mišką, galvoju - kas ten per bačka ant kelio? Plia, ogi šernas. Tiksliau - du. Ir artintis baisu, ir praeit reik. Riktelėjau - pokum jiems, nei ausies nepakrutino, knisinėjasi toliau, uodegom pasimojuodami. Šuo šoko bėgt aiškintis - gerai, kad klauso puikiai, tai atsišaukiau iškart. Bet šerniokams įtartinas turbūt pasirodė, nuėjo miškan. Pafilmavau, bet čia video neįsikels.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 birželio 2023 - 08:41
QUOTE(Ex @ 2023 06 18, 06:30)
Lab.

Lijo lijo nuo vakar 16val.. Sočiai. Kaip iš kibiro pylė. Įmirko žemė kažkiek, sužaliuos žolė. Vėl reiks su žoliapjove lakstyt. Žada lietų ir šiai dienai, bet rytas kol kas saulėtas. Gal netgi ir tvankus.

Luety, užmačiau ankstesnes tavo foto, labai gražios tavo kalijos. Labai graži gėlė. Auginau kažkada tas senovines, bet jau seniai neturiu. Tai pasigrožiu kaip pas kitus gražiai auga. Anglų darželiuose dažnai yra, eidama pro šalį pamatydavau ir stabteliu pažiūrėt, turbūt populiaru jos.

Saintlina, kaip vaikiui viskas sugijo? Ar dar matosi kokie nubrozdinimai?
Gražuolį lesių parodyk. Tinka ir grybaujantis biggrin.gif


Laba ryta,

pyle pas mus is vakaro griaudejo,zaibavo pries 12 nakties.Labai gerai palijo,atsigaus zeme,zole,jau viskas buvo nurude,negrazu.Po piet vel zada lietu.Kai tik ima dangu mauriot,taip ir atsala,lietus kas antra diena buna.Nu bet jus tuom netikit. ax.gif ax.gif Cia tik as su savo psichozem biggrin.gif biggrin.gif
Ex,kieme kalija liko 4 ziedukai,bet jau greit nuvys ir bus tik lapai.Kiemelyje ji ima kelt ziedus vasari,kovo pradzioj ir zydi iki birzelio vidurio,o sode,kur zemen susodinta,tai pradeda geguzej,birzely ir zydi iki rugpjucio galo.Mano senovine kalija,tik cia salygos jai kitos.Myliu kalijas,zenijaus per Snieckaus mirimo diena,tai geliu nebuvo jokiu,tik pas viena mociute pamaciau ant lango zydincia isibroviau i vidu ir paprasiau nupjaut vestuvinei puokstei.
Maciau video,kur Lesius vaiko sernus ir klauso seimininkes.Fainas tavo draugas. 4u.gif 4u.gif
Dusia,mano svoris taip graziai krito ,siandien vel i pliusa.Taip ir banguoju.Nu bet vis i prieki,po truputi.
Atsakyti

Vis dar raudona ten, kur nubrozdinta buvo. Bet kiek mažėliau. Užtat dantys atrodo puikiai smile.gifAle dabar kiti rūpestėliai, tai pamirštos tos traumos.

Lesius vakar šernus bandė vaikyt
Ainam ryte per mišką, galvoju - kas ten per bačka ant kelio? Plia, ogi šernas. Tiksliau - du. Ir artintis baisu, ir praeit reik. Riktelėjau - pokum jiems, nei ausies nepakrutino, knisinėjasi toliau, uodegom pasimojuodami. Šuo šoko bėgt aiškintis - gerai, kad klauso puikiai, tai atsišaukiau iškart. Bet šerniokams įtartinas turbūt pasirodė, nuėjo miškan. Pafilmavau, bet čia video neįsikels.

b8532d2d9ddd6bfcf6c5b40183440047490.jpg

Maniškis būtų apkurtes ir išbėgęs medžiot tų šernų 😂

Pas mus saulė, nebelyja, ryte rūkas buvo 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 18, 11:02)
Maniškis būtų apkurtes ir išbėgęs medžiot tų šernų 😂


Labai pavojinga. Aš ir pati bijojau artyn eit. Šunį jie laisvai gali pulti. Be to, greičiausiai šalia jų buvo ir daugiau. Aš kažkada tose apylinkėse begrybaudama užsiroviau ant visos bandos. Visa laimė, kad jau buvau mašinoj. Tik pradėjau važiuoti, ir prieš nosį kokių trisdešimt šernų nulapsėjo. Ir mažiukai, ir didesni, ir visai dideli. Sėdėjau apšalus.
Atsakyti

Pas mus netoli visiškai medžiotojų bokštelis ir dar per vieną sklypą jie ten vidury pasėlių lauko slėptuvę įsirengė, nes šerniokai jau ir patį Raudondvarį aplankė, vakar ir stirną mačiau, šalia namų valdų vaikščiojo. Visai nebaikštūs dabar gyvūnai.

Taip gerai vakar lijo, kas pusvalandį grybų lietus, tai stipresnis, tai silpnesnis. Kartą kitą pagrūmojo ir pafotkino, bet liuks. Akyse viskas žaliuot pradėjo, nes žolę jau visiškai nurudus buvo.

Atsakyti

Labai pavojinga. Aš ir pati bijojau artyn eit. Šunį jie laisvai gali pulti. Be to, greičiausiai šalia jų buvo ir daugiau. Aš kažkada tose apylinkėse begrybaudama užsiroviau ant visos bandos. Visa laimė, kad jau buvau mašinoj. Tik pradėjau važiuoti, ir prieš nosį kokių trisdešimt šernų nulapsėjo. Ir mažiukai, ir didesni, ir visai dideli. Sėdėjau apšalus.

Tai užtat net miške mano spirgas su pavadėliu, jau kartą nusivijo pabėgusia avių bandą per mišką, tai po to viskas, baigėsi jo laisvės 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 18, )
Tai užtat net miške mano spirgas su pavadėliu, jau kartą nusivijo pabėgusia avių bandą per mišką, tai po to viskas, baigėsi jo laisvės 


O man kartą atvarė avių bandą iš miško )))) maniškis gi diplomuotas piemuo. Ėjom pasivaikščioti miške, jis tik šast miškan ir dingo. Galvojau, stirną nusivijo. Žiūriu, šmėžuoja kažkas rarp medžių. Ėgi atvaro į mane avių banda, iš paskos mano Lesius baisiai patenkintas ))) bliamba, galvoju, tuoj druskos šiknon gausim už avių vagystę. Tai pavarėm kažkiek į tą pusę, iš kurios atlėkė ir dingom greičiau.
Atsakyti
Ne ,nu duodate Saintlina su ta banda. mirksiukas.gif
Netikėtai atlėkė sūniukas su šašlykais,tai gavosi išeiginė,pasisedėjome,spėjau dar ir pyragą iškepti. mirksiukas.gif Jau žirnius valgome. wub.gif
https://www.part.lt/...81e910f3519.jpg
Prasidėjo kraujažolių era.Gaila ryškios raudonos po žiemos išpliko krūmai.Daugiau visos spalvos skleidžiasi. wub.gif
Atsakyti
Pas mane abu sūniukai su šašlykais buvo atvarę, bet ne išeiginė, o darbymetis prie malkų gavosi biggrin.gif

Ingrida, kaip gyvenasi su šanūku? Kai lauke dirbat, jis irgi kartu?
Atsakyti
Pas mus vėl diskoteka su šviesos ir garso efektais. Net šiltnamius lėkiau uždaryt. Lietus pila kaip už tėvynę. Bet vistiek tvanku ir voveruškų nėr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 18, 20:41)
Pas mus vėl diskoteka su šviesos ir garso efektais. Net šiltnamius lėkiau uždaryt. Lietus pila kaip už tėvynę. Bet vistiek tvanku ir voveruškų nėr smile.gif


Pas mus irgi lyja graziai visa diena.Tik be sviesos muzikos,ramiai. biggrin.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Visų pirma Dusia du dimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif te netrūksta tau polėkio, gyvenimo džiaugsmo ir meilės sau birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Palijo nesiskundžiu, bet tik toli dundulius girdėjau, kažkaip pas mumi prie upės apeina šonais 4u.gif
Saintlina nu lesius gerulis tavo biggrin.gif Tikrai diplomuotas biggrin.gif
Visoms geros dienos 4u.gif

Atsakyti