Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Druskos nededu daug. Na tiek kad laikytusi ...
Atsakyti
Tai va, namo dažymas į pabaigą. Mamikė pareiškė, kad dabar trūksta kaminą gražų padaryt (nes senas patrupėjęs) ir stogą perdažyt. Aš jau net nepakomentavau biggrin.gif
Atsakyti

Na va, lyja kaip reikalas...

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 16, 22:51)
<p>Na va, lyja kaip reikalas...</p>


Lijo naktį pas mus irgi. Šilta, šlapia. Gal jau voveruškos pasirodys?.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 16, 18:16)
Tai va,  namo dažymas į pabaigą. Mamikė pareiškė, kad dabar trūksta kaminą gražų padaryt (nes senas patrupėjęs) ir stogą perdažyt. Aš jau net nepakomentavau  biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Panašiai mano vaikai jau nekomentuoja. biggrin.gif Planuose irgi perdažyti stogą,namą. ax.gif
Saintlina neaitrink širdies,apie voveruškas.Skaitosi palijo,matosi tik ant kėdės lauke. blink.gif
Atsakyti
Labos,
Nežinau kaip mano kaime, nes nuo Rumšiškių iki Kauno buvo žiauri liūtis. Šilainiuose normaliai. Esu važiavusi per pūgą, rūką, plikledį, liūtį - bet tokios dar neteko sutikti . Siena. Nebematau nieko už 2 metrų . Važiavau 60-50 autostrada. Melstis ar bijoti nebuvo laiko , kaip styga... Jau kelis sykius galvojau stoti. Išlipus apsiverkti norisi, ir pečiai surakinti . Tokio važiavimo pakartoti nenorėčiau, ne važiuoji, o plauki.
Kaune ir šiandien lyja.
Rodo 10 mm lietus, o kaime 1,2 mm lietaus . Kur teisybė ?
Vakar skindama braškes apie Saintlina pagalvojau . Ir visas nušaldė ? O pas Tave jų daug prisodinta taigi wub.gif
Kokius stogus dažot ? Skardos ?
Patrupėjęs kaminas yra blogai . Aš savo vyrus ant stogo kėliau dėl kamino ... Nesaugu. O jei koks įtrūkimas ir kibirkštis ? Kaminus reikia laikyti tvarkingus .
Ps ant savo namuko stogo ir pati esu užlipusi . MB tvarko po audros , o kas padės ? Užlipti nebaisu , baisu yra nulipti biggrin.gif . Dabar sutvarkytas kapitaliai stogas, audros nebaisios.


Atsakyti
Kaminas su įdėklu, tai nemanau, kad kas negero galėtų nutikt. Bet taip, kaminą iki rudens mb planuose yr sutvarkyt smile.gif

Stogas naujoviško šiferio.

Per tokią liūtį esu vienąkart važiavusi. Su vaiku ir šuniu nuo jūros grįžom. Tik už Klaipėdos kaip dėjo... išties, plaukiau autostrada. Dar tada mažą mersiuką vairavau. Bandžiau šalikelėj sustot - galvojau nuneš fūros, nes matomumas keli metrai, o vandens siena. Iki kažkokios degalinės vos priplaukiau, ten sustojau ir pralaukiau. Fui, net prisiminti baisu.

Braškių labai nedaug ant naujai pasodintų.
Atsakyti
Nežinojau , kad naujoviškas šiferis dažomas.
Atsakyti

Pas mus irgi lyja, lėtai ir nuosekliai visa naktį. Bet šilta. Ėjau paplaukioti į prūda atsikėlus, faina per lietų. Reiks eit sraigės rankioti, o tai koks milijonas išlindo ant kiemo 

Atsakyti

Labas rytas, vakare sėdėjom prie židinio, prasidėjo toks vėjas, kad kėdes nešiojo. Užpylėm židinį, nes skraidžiojo žarijos ir į nameliuką. Pagrūmojo, bet nežaibavo. Užmigau greit. Prabudau trečią nakties, vis dar lijo, kažkas gal vaikščiojo iš gyvūnų. O paskuo paukščiai pradėjo savo giesmes.

Grybų lietum iki dabar lijo.... koks gėris, kvėpuot lengva. Migtelėjai iki 9.30.

Vakar lauko agurkus ir svogūnus nuravėjom, liko dar kelios pakeltos lysvės ir anytos kelios vagos daržiuko.

Atsakyti

P.S. Sainlina, apie voveraites Varėnos raj. Pagalvojau taip pat 🤩

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 17, 09:24)

Kokius stogus dažot ? Skardos ?


Ką reiškia angliška šimtametė skarda.Jokios skylutės.Vat čia tai gamino.Yra įspaudas,skardoje,kad angliška.Jučiu dar semtonos laikų. bigsmile.gif
Jokio lietaus.
Vakar nusipirkau plašios agroplėvelės,verkti norisi,net žalios uogos nukapotos palindus po agroplėvele. rolleyes.gif Suvyniojau braškes,bet kiek darbo bus skinti,vėl viską atvynioti. bigsmile.gif
Atsakyti