Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pas mus kaime naktį turbūt lijo vėl, nes šuo kambary miegojo nors buvo durys atidarytos smile.gif ir ryte labai šlapia visur.
Atsakyti

Kaune lijo, bet  va rajone nei tik rasą uždėjo, čiut pakrapino, sakė. Muka, kaip ten reikalai? Ar dar ne sode vasaroji?

Labas rytas!

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 16, 11:09)
<p>Kaune lijo, bet  va rajone nei tik rasą uždėjo, čiut pakrapino, sakė. Muka, kaip ten reikalai? Ar dar ne sode vasaroji?</p><p></p><p>Labas rytas!</p>

Labos,
Senai jau vasarojame netinka tas važinėjimas oi netinka.. Reikia darbo iš namų rolleyes.gif
Lijo vos vos po didesniais lapais sausa, o kur sudreko tai per nagą verysad.gif žodžiu suds, sodo bendrija vandenio neduoda ir pykau ir gražiuoju …. Žeme kieta, vos fokinas įlenda …. Bet moliūgus verkiant reikia išsodinti …
Oi Ingrida gražu vosilkos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 16 birželio 2023 - 09:17

Muka, o aš tikėjausi, kad gal naktį palijo, kaip gaila. Nes ten sausra nesusvietna, o ir vanduo baigiasi pas mus. Kaune taip gražiai lijo tokiu grybų pulsuojančiu lietumi.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 16, 11:53)
<p>Muka, o aš tikėjausi, kad gal naktį palijo, kaip gaila. Nes ten sausra nesusvietna, o ir vanduo baigiasi pas mus. Kaune taip gražiai lijo tokiu grybų pulsuojančiu lietumi.</p>

Lijo ir čia, bet vakare ir tokiai sausrai per mažai verysad.gif
Atsakyti
Laba ryta,
Dusia,tai mums ir buvo panasi kaina,per visus ieskojimo mechanizmus panasiai.O dar bagazas i lektuvo kabina.Vienam neina padaryt,kad but,reik kryziaus kelius nueit,kad padaryt,atskirai bilieta pirkt,zodziu sunervino ir nusispjovem,paziurejom,kiek Ispanijon kainuotu,radom pigius,buvo griekas nepirkt.Bet tai ne taspats kas Lietuva.
Jau turiu du issirpusius pomidorus.Reik pasiziuret kokia veisle cia mane pradziugino.
O siaip karsta labai,pietu vejelis mazutis saulej turbut 30.
Muka,neisivaizduoju,tai sodo bendrija renka mokescius ir negali isigyt galingesnio siurblio,kad pakelt i kalniuka?As apskusciau teismui toki pirmininka.Kam man tas sodas,jei negaliu turet tai uz ka moku.
Peles i spastus nebelenda ir kaimynas skundesi,kad nebelenda,bet randu issaudytus spastukus.Isgudrejo biggrin.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 16 birželio 2023 - 10:30
O, koks fainas Luety pomidoras thumbup.gif pirmas?
Atsakyti
Na nesuprantu , kaip Tau neduoda 1 bagažo prisidėti ? Mudu dažnai imam vieną bagažą 20 kg ant dviejų . Jei skrendam kokiai savaitei . Eigoj pridedi vienam bagažą. O kažkada nepsididėjo ( MB pirko bilietus per lenkus ) , tai aerouose damokėjom 42 ar 47 pinigus ir grįžom ... Mes skraidom su pigiukais .
Kraustomės mes Kaunan šiandien . MB išelidžiu anksčiau, reikalų turi , man reikės vėlai važiuoti ... Bo Vilniečiai patrauks Palangon , kelias nuo 16 iki 20 bus užkimštas. Nieko susistvarkysiu , prisiliesiu apžegnosiu ir bus gerai . Sutariau su vaiku , kad viduryje savaitės atvažiuos palaistyti agurkų šiltnamyje ir braškių nusiskint. Jam nuo darbo 50 km , ne atstumas ... Tame miesto pakraštyje dirba kuris arčiau kaimo , jokių kamščių nebus .
Muka , tikrai gali susirasti nuotolinį darbą ... Mūsų profesijos žmonės nesimėto 4u.gif
Atsakyti

Laba ryta,
Dusia,tai mums ir buvo panasi kaina,per visus ieskojimo mechanizmus panasiai.O dar bagazas i lektuvo kabina.Vienam neina padaryt,kad but,reik kryziaus kelius nueit,kad padaryt,atskirai bilieta pirkt,zodziu sunervino ir nusispjovem,paziurejom,kiek Ispanijon kainuotu,radom pigius,buvo griekas nepirkt.Bet tai ne taspats kas Lietuva.
Jau turiu du issirpusius pomidorus.Reik pasiziuret kokia veisle cia mane pradziugino.
O siaip karsta labai,pietu vejelis mazutis saulej turbut 30.
Muka,neisivaizduoju,tai sodo bendrija renka mokescius ir negali isigyt galingesnio siurblio,kad pakelt i kalniuka?As apskusciau teismui toki pirmininka.Kam man tas sodas,jei negaliu turet tai uz ka moku.
Peles i spastus nebelenda ir kaimynas skundesi,kad nebelenda,bet randu issaudytus spastukus.Isgudrejo biggrin.gifbiggrin.gif

51c625cc0b04193e0050d8b7bc95448d438.jpg

Tikrai paprasta pridėt tik 1 bagažą. Tiesiog pradžioj renkatės standartinį bilietą be nieko, o bilieto pirkimo eigoje dedat varnelę prie vieno žmogaus, o ne dvieju.

Bet o ko jums į tą Lietuvą, jei vaikai šalia gyvena, per daug metų ir sočių aš kažkoks supa UK. Gal tikrai geriau Ispanijoj pailsėt 

Atsakyti
Dusia, kai tu ten tuos česnakų žiedkočius mėsos marinavimui ruoši? Sumali ir ką dar dedi?
Apsižiedavo ir mano česnakai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 16, 14:17)
Dusia, kai tu ten tuos česnakų žiedkočius mėsos marinavimui ruoši? Sumali ir ką dar dedi?
Apsižiedavo ir mano česnakai smile.gif


Pirminis receptas buvo česnakai ir pertražolės. Aš esu išbandžiusi su krapiais . Ar kt žolėm, kalendra, gelsve ir tt. Ką mėgsti . Tada sumalus sumaišau , dedu druskos, į stiklainius ir šaldytuvan . Ant viršaus aliejaus šaukštą. Mėsai ( avienai , sprandinei ) tobulas priekonis , šalyką galima pamarinuoti .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 16, 14:27)
Pirminis receptas buvo česnakai ir pertražolės.  Aš esu išbandžiusi su krapiais . Ar kt žolėm, kalendra, gelsve ir tt.  Ką mėgsti . Tada sumalus sumaišau , dedu druskos, į stiklainius ir šaldytuvan . Ant viršaus aliejaus šaukštą. Mėsai ( avienai , sprandinei ) tobulas priekonis  , šalyką galima pamarinuoti .


Ačiū. Pabandysiu.
Atsakyti