Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 06 15, 11:09)
<p>Merginos, Rimi šiandien didelės nuolaidos. Kam aktualu, 70 proc. nuolaida sodo įrankiams, trąšoms. Tikrai didelė, gera nuolaida.</p>


Dėkui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 15, 10:51)

Briedžiai, elniai, stirnos, kiškiai, šerna... Visi eina gert į mūsų prūda 😄.


tiesiog rojus būtų mano šuniui biggrin.gif
Atsakyti
Jau po visų daktarų.
Širdis dirba,gaila,kad baigiasi mano metams jau programa.O tai kaklo kraujagyslių plokštelės ant ribos,kišasi jau.Choleterolio blogojo niekaip iki normos nenumušu,išrašė papildomą tabletę vakaraIS.sPAUDIMUI NENORI didinti normos tabletės.CRB padidjųsi norma,rodo uždegimą,kai pasakiau nuo ko gydžiausi,pasakė čia tada norma. ax.gif
Ko gero jau toiau reikės eiti privačiai.Bet kokia durnystė,kuo vyresnis amžius nebėra programos,nuo 60-ties gali mirti,jau nebe sergi. ax.gif Bent iki 65 pensijos būtų?Pasirodo buvau 2017 metais,kaip greotai laikas bėga.
21 dieną dukra išteka,aš kažkaip užfiksavųsi buvau,kad rudenį.Slapukė,kaip brolis.Su liūdininkais tiktais ir kitą dieną visis išskrenda į Graikiją,Korfu salą. ax.gif Gal ir gerai?Sūnaus iš viso nežinojome.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 15, 09:40)
Luety , jei galiu patarti dėl Lietuvos - tai bandyk gegužę - birželio pradžia . Kol dar vaikai mokyklose mokosi . Paprastai būna pigesni bilietai . Ir nebūtina - Vilnius ar Kaunas, galima pažiūrėti Rygą ... Atstumai nedideli , kiek žinau netgi tiesioginis autobusas yra.
Kiek metų nebuvai LT ?

Mano ir MB genai čigoniški , kelionės  mums visada gerai smile.gif  Kai išvažiuoji , pajauti , kad atostogos...  Galva prasivėdina. O dabras mūsų vis tik iškvaršina. Jau planuoju , kad per atostogas į kalną kopsiu , reikia pasitikriti kiek mano forma pagerėjo  per 1,5 metų sporto  biggrin.gif  Madeiroje buvo mirtis  biški , bet...  įkopiau smile.gif 
Kalnam ne tiek formos reikia kiek  ištvermės ir charakterio ...

Apie senatvę ... manau priklauso nuo mūsų .
O šiaip tai žmonės į senatvę bjaurėja . Ne gerėja smile.gif ir kuo senesni tuo sunkiau priima naujoves...
Kai atsako galva senatvėje sunku aplinkiniams , pačiam lengva. Kai  susidėvi kūnas o protas lieka - sunku visiems. Bet senatvinė dimensija man vis tiek baisu . Geriau jau  išlaikyti protą ...


Kai pradejo ieskot buvo geguze,ieskojom,kad dar nebut vaiku atostogos,bet jau geguzei,birzeliui buvo labai brangus.Mums reikia ne tik i kabina bagazo,bet ir i bagazine del MB sveikatos ekiupmento.Ir tas sukelia kaina labai.
Lietuvoj nebuvau atrodo,kad nuo 2016 ar 2017.Jez kaip laikas bega.
Del bjaurejimo senatvej,tai ne man,as pati matau,kaip darausi ramesne,jauna buvau skaradna,labai umi.Ne karta del to nukentejus,bet toks mano abieju tevu charakteris.Tevukas senatvej buvo ramus ramuciukas... cray.gif cray.gif man jo labai truksta,as visada buvau tecio vaikas.O jaunystej jis buvo umus,piktas,kai supyksta ,reikedavo begt net mamai.Bet man buvo teisingas.
Matyt atvirksciai buna.kol esu adekvati,atrodo gereju,nebesu tokia pikta,bet kai adekvatumo neliktu,tai negali net kaltinti.
Pasivaiksciojau,karsta nezmoniskai,uztraukiau uzuolaidas,pietu puse,langai kiaurai atdari.Kiek vesiau.Einu pietu daryt.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 15, 12:28)
Jau po visų daktarų.
Širdis dirba,gaila,kad baigiasi mano metams jau programa.O tai kaklo kraujagyslių plokštelės ant ribos,kišasi jau.Choleterolio blogojo niekaip iki normos nenumušu,išrašė papildomą tabletę vakaraIS.sPAUDIMUI NENORI didinti normos tabletės.CRB padidjųsi norma,rodo uždegimą,kai pasakiau nuo ko gydžiausi,pasakė čia tada norma. ax.gif
Ko gero jau toiau reikės eiti privačiai.Bet kokia durnystė,kuo vyresnis amžius nebėra programos,nuo 60-ties gali mirti,jau nebe sergi. ax.gif Bent iki 65 pensijos būtų?Pasirodo buvau 2017 metais,kaip greotai laikas bėga.
21 dieną dukra išteka,aš kažkaip užfiksavųsi buvau,kad rudenį.Slapukė,kaip brolis.Su liūdininkais tiktais ir kitą dieną visis išskrenda į Graikiją,Korfu salą. ax.gif Gal ir gerai?Sūnaus iš viso nežinojome.

Labai protingai daro,geriau paatostogaut kur su gera kompanija,negu per karscius daryt balius,o dar 2 dienas.
Uk net viesai yra pranesta,kad iki 65 visokios planines nemokamos operacijos,o virs 65 tu jau nurasytas lapem.Kada senatvej senejimo procesas neisvengiamas,ner ko gydyt,reik greiciau padaryt taip,kad nebereiktu moket pensiju.Bet,jei seniai visi ismirtu viena diena,ka farma veiktu?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 15, 14:28)

21 dieną dukra išteka


čia jau kitą savaitę? bigsmile.gif Kaip greit tie vaikai užauga..
Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ingrida sveikinimai dukrytei 4u.gif
Po 60 jau nebėra toks pavojingas amžius , kaip nuo 50 iki 60. Bet jei yra nukrypimai , tai manau turi ir toliau gydyti ? Nuo 50 iki 60 yra visuotinės progamos. Jei jomis naudojiesi ...

Luety , gal labai sukilo skrydžių kainos ? Mano vaikai su bagažu ( 20 kg ) į 100 pinigų tilpdavo . O praėjusią liepą jau buvo žmogui į abu galus virš 400 , be bagažo . Neskridom į dukrytės diplomų teikimą. Nes 4 *400 , plius gyvenimas ir maistas ... Už tiek į Turkiją savaitei galima nukristi keturiems . Į Lodę buvo pigiau , bet mums reikėjo į Bristolį .

Saintlina, visad tas gėris Lesiui būtų laikinas. Porą kartų "paganytų: ir niekas į kiemą neužsuktų bigsmile.gif Laukiniai žvėrys ne avys , nesileidžia ganomi biggrin.gif
Mano lapė neloja... Neturi su kuo pyktis ? Mano - nes visos 3 olos kurias žinau yra mano žemėje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet va ožys ( stirninas ) tai labai bjauriai . Bėga per pievą , atsisuką į mane ir aploja. Gekliniu balsu . Pagaučiau šalyką užraugčiau be peilio biggrin.gif tongue.gif Pirma žinoma snukį gerai išdaužyčiau už visus nužudytus augalus. Štobi znal...
Atsakyti

Jaučiat, pas mane lyja ir griaudi 👍👍👍👍

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 15, 17:48)
<p>Jaučiat, pas mane lyja ir griaudi 👍👍👍👍</p>

Visai nejaučiame,saulė. rolleyes.gif rolleyes.gif
Sukėme medų.Na darbininkės vieno avilio,abu aukštai užpikiuoti švariai.Nežinau kiek medaus bus. blink.gif mirksiukas.gif
Reikia VAŽIUOTI RUGIAGĖLIŲ.mARČIAI PUOKŠTĘ,DUKRAI PADARIAU.Rytoj krikšto sūnaus draugės tapybos parodos pristatymas.Manau kaip meninkei tikrai netiks rožių puokštė. mirksiukas.gif Ūnininkui išvalysiu lauką. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 15, 19:27)
Manau kaip meninkei tikrai netiks rožių puokštė. mirksiukas.gif Ūnininkui išvalysiu lauką. biggrin.gif


Parodyk kai padarysi rugiagėlių puokštę bigsmile.gif man taip gražu rugiagėlės wub.gif

Kaime sakė lijo labai stipriai, su griausmais ir perkūnais. Aš atvažiavau, tai silpnas lietutis lynojo. Bet iškart spalvos tokios ryškios aplink smile.gif ir dvi vaivorykštės kabėjo smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
https://www.part.lt/...02b1533e437.jpg
Jokio stebuklo,bet gyvai,labai spalva patinka. wub.gif
Atsakyti


Labos
Mano kaime nelyjo , 5 min. rasą uždėjo .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 16 birželio 2023 - 08:11
Ir nerodo pas mus jokio lietaus,šeštadienį,rasą gal gal tik uždės?Vakar dar sekmadienį rodė lietų,dabar ir to nebėra. bigsmile.gif
Atsakyti
O Kaune tai lijo .
Buožės biggrin.gif
Atsakyti