Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

oi, mes visko taip pat turim: ir vanagėlių, ir zuikių, lapių, šernų, stirnų, briedžių, gervės visuomet netoliese.

Gražios dienos!

Atsakyti
Netikit dėl kiškio . MB irgi netikėjo. Erzdino mane , kad aš kiškučių bijau smile.gif Kol pats nepamatė. Koks tai senas alfa patinas biggrin.gif Medžiotojas kažkada aiškino taip... Jei nenumirė jaunystėje nuo ligų , bado , lapės- gali ir didelis užaugti . O paskui jau lapė nepaims.
Muka aš irgi patenkinta kol kas gyvenimu kaime . Tiek metų turim, o normaliai neišnaudojam . Atleki svaitgaliui , susitvarkai ir namo ...
Kitą savaitę atostogausim , kažkaip išgyvens kaimukas be mūsų .

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 15, 09:49)
gibridas  biggrin.gif
Papildyta:
jeigu tiek ir bus, tai tikrai labai geras rezultatas. Bet jis tikėjosi daugiau. Ir klaidos kokio žioplumo.. pvz. sprendiny -3 perkeliant į kitą eilutę parašyta +3. Ir psio, toliau nuėjo neteisingai. Ai, bet nereik vyt Dievo į medį, puikiai ir taip.
Nežinau, ar užteks. Gi nėr dar rezultatų nei vieno egzo, o informatika net nelaikyta dar. Be to, priklausys nuo to, kokie balai bus kitų stojančių. Bet su anglų jam puikiai, su informatika irgi. Jei nenutiks bėdos su lietuvių, turėtų užtekt.
Papildyta:
o stirninai kaip loja  bigsmile.gif

prisiminus kiek turi pomidorų, įtariu kad agurkų toli gražu ne kelis pasodinai ))

Papildyta:
kaip šuo reaguoja? Kvapą lapišką juk jaučia?

nedaug tik kokius 10 nes kiti dar nesudygo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 15, 10:05)
Netikit dėl kiškio . MB irgi netikėjo. Erzdino mane , kad aš kiškučių bijau smile.gif Kol pats nepamatė.  Koks tai senas  alfa patinas biggrin.gif  Medžiotojas kažkada aiškino taip... Jei nenumirė jaunystėje  nuo ligų , bado , lapės- gali ir didelis užaugti . O paskui jau  lapė nepaims.
Muka aš irgi patenkinta kol kas gyvenimu kaime . Tiek metų turim, o normaliai neišnaudojam . Atleki svaitgaliui , susitvarkai ir namo ...
Kitą savaitę atostogausim , kažkaip išgyvens kaimukas be mūsų .

o kur lėksite ? kokia europos šalis numatyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 15, 09:08)
nedaug tik kokius 10 nes kiti dar nesudygo  ax.gif
Papildyta:

o kur lėksite ? kokia europos šalis numatyta  ax.gif

Graikija , Taso sala. Saulė , Jūra, graži gamta , geras vynas ir skanus maistas biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 15, 10:14)
Graikija , Taso sala.  Saulė , Jūra, graži gamta ,  geras vynas ir skanus maistas  biggrin.gif

o super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 15, 09:14)
Graikija , Taso sala.  Saulė , Jūra, graži gamta ,  geras vynas ir skanus maistas  biggrin.gif


faina thumbup.gif
Atsakyti
Luety dingusi ?
Mukute , pati žinau kaip mūsų darbe su atostogomis yra, niekas nepavaduos ...
Tai biški įtemta savaitė.
Dar mergas reikia sutvarkyti ir baigti mulčiuoti daržą ir šiltnamį kad neiškeptų ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 15, 11:28)
Luety dingusi ?
Mukute , pati žinau kaip mūsų darbe su atostogomis yra, niekas nepavaduos ...
Tai biški įtemta savaitė.
Dar mergas reikia sutvarkyti ir baigti mulčiuoti daržą ir šiltnamį kad neiškeptų ...

Žinau kaip su tais darbais ...aš ėmiau dvi savaites ir realiai atostogavau savaitę, kita dirbau .... ir taip tų dienų niekaip neatsiimu:(
Atsakyti

gibridas biggrin.gif
Papildyta:

jeigu tiek ir bus, tai tikrai labai geras rezultatas. Bet jis tikėjosi daugiau. Ir klaidos kokio žioplumo.. pvz. sprendiny -3 perkeliant į kitą eilutę parašyta +3. Ir psio, toliau nuėjo neteisingai. Ai, bet nereik vyt Dievo į medį, puikiai ir taip.
Nežinau, ar užteks. Gi nėr dar rezultatų nei vieno egzo, o informatika net nelaikyta dar. Be to, priklausys nuo to, kokie balai bus kitų stojančių. Bet su anglų jam puikiai, su informatika irgi. Jei nenutiks bėdos su lietuvių, turėtų užtekt.
Papildyta:

o stirninai kaip loja bigsmile.gif

prisiminus kiek turi pomidorų, įtariu kad agurkų toli gražu ne kelis pasodinai ))

Papildyta:

kaip šuo reaguoja? Kvapą lapišką juk jaučia?

Tai jei pamato per langą, loja, kaip ir ant visų. O kvapų pas mus tai ten įvairių juk. Briedžiai, elniai, stirnos, kiškiai, šernai ir milijonas paukščių. Visi eina gert į mūsų prūda 😄. Tai jis pripratęs jau, apzymejes visą teritoriją pats 🤣

Graikija , Taso sala. Saulė , Jūra, graži gamta , geras vynas ir skanus maistas biggrin.gif

Buvom 2 savaites prieš kelis metus. Lb patiko 👍

Atsakyti

Merginos, Rimi šiandien didelės nuolaidos. Kam aktualu, 70 proc. nuolaida sodo įrankiams, trąšoms. Tikrai didelė, gera nuolaida.

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 15, 05:12)
Labos smile.gif


Oi ta senatve...dievaž neaišku kaip kokia laukia..o ar priklauso nuo mūsų...gal...va mamukas mano oho kokia valdinga buvo..taip buvo...po komos tarsi ją pakeitė..gal tikrai liga duodama, kad mes keistumėmes...

Pas mus lapių sode yra ir nemažai, naktimis girdisi kaip loja, MB netiki, kad lapės loja bet tikrai visai kitoks lojimas  ax.gif
Dusia pavydžiu dievaž pavydžiu to nelakstymo biggrin.gif
Geros dienos


Labas rytas,
vakar buvo nekalbadienis,skaiciau,be to turejau uzsakyma,laiko buvo maza parasyt,as gi pensijoj. biggrin.gif biggrin.gif
MB stresuoja del savo metu,as tik del svorio.O senatve keicia visus,kitaip judi,kitaip kalbi,daraisi ramesnis,geresnis,bent man taip atrodo. wub.gif
Turim lapiu ir mes ir jos tikrai loja,kiauksi tiksliau.Mieste naktimis slaistosi,iesko maisto.Zuvedros zioplos,mieste sviesu,jos maklineja,o lape soka is krumu ir turi vakarienei,o klyksmas sugautos zuvedros,veria per sirdi,paskui nebeuzmiegu.Bet ir lapes gaila alkanos.Vakarais,kai sutemsta,MB kartais nunesa kokios mesos likucius ir padeda ju ejimo vietose,zinau,negerai,gali ziurkes rast,bet jis deda lapems. biggrin.gif biggrin.gif


QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 15, 07:05)
Netikit dėl kiškio . MB irgi netikėjo. Erzdino mane , kad aš kiškučių bijau smile.gif Kol pats nepamatė.  Koks tai senas  alfa patinas biggrin.gif  Medžiotojas kažkada aiškino taip... Jei nenumirė jaunystėje  nuo ligų , bado , lapės- gali ir didelis užaugti . O paskui jau  lapė nepaims.
Muka aš irgi patenkinta kol kas gyvenimu kaime . Tiek metų turim, o normaliai neišnaudojam . Atleki svaitgaliui , susitvarkai ir namo ...
Kitą savaitę atostogausim , kažkaip išgyvens kaimukas be mūsų .

Mes irgi,ieskojom bilietu i Lietuva,brangus nesvietiskai,ir....nusipirkom i Ispanija rugsejo gale,kai jau bus nebekarsta. bigsmile.gif I lietuva be 1,5 su visom islaidom neissiversi,o Ispanija bilietai i abu galus net simto nesieke abiem,pragyvenimas bus pigus draugu viloj,tai tik maistas kainuos ir pramogos.Bet noriu i Lietuva,tik ne ziema.Jei niekas nesutrukdys,i Lietuva jau pradesiu ieskot po N.M.


Atsakyti
Luety , jei galiu patarti dėl Lietuvos - tai bandyk gegužę - birželio pradžia . Kol dar vaikai mokyklose mokosi . Paprastai būna pigesni bilietai . Ir nebūtina - Vilnius ar Kaunas, galima pažiūrėti Rygą ... Atstumai nedideli , kiek žinau netgi tiesioginis autobusas yra.
Kiek metų nebuvai LT ?

Mano ir MB genai čigoniški , kelionės mums visada gerai smile.gif Kai išvažiuoji , pajauti , kad atostogos... Galva prasivėdina. O dabras mūsų vis tik iškvaršina. Jau planuoju , kad per atostogas į kalną kopsiu , reikia pasitikriti kiek mano forma pagerėjo per 1,5 metų sporto biggrin.gif Madeiroje buvo mirtis biški , bet... įkopiau smile.gif
Kalnam ne tiek formos reikia kiek ištvermės ir charakterio ...

Apie senatvę ... manau priklauso nuo mūsų .
O šiaip tai žmonės į senatvę bjaurėja . Ne gerėja smile.gif ir kuo senesni tuo sunkiau priima naujoves...
Kai atsako galva senatvėje sunku aplinkiniams , pačiam lengva. Kai susidėvi kūnas o protas lieka - sunku visiems. Bet senatvinė dimensija man vis tiek baisu . Geriau jau išlaikyti protą ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 15 birželio 2023 - 10:46