Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 14, 13:30)
<p>Ingrida, o kas su širdele, kad pas kardiologus? Va dar balta dėmė, nebuvus niekad pas tokį daktarą. Spaudimas geras, cholesterolis geras tai ir nesiunčia. O gal aš kokia beširdė?   Su mano daktaru taip jau yra... nepersistengs, o aš nesiprašau.</p><p>Noriu būti tokia senatvėje kaip Saintlinos mama. </p><p>Senatvė taip ir nepagauna Jos, nes visą laiką turi planų ir reikalų. Nėr kada pasenti wub.gif​ </p>

Viskas gerai su širdele.Pagal programą siunčia dėl spaudimo.
Pasimatavau spaudimą 104/64.Man jau per žemas,įkaliau kavos,važiuojame toliau.Rytoj ar taip ar taip turėsiu išeiginę. mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai ne.Ta mama kaip kokia skeriu armija naikina visus saintlinos augalus.Turejau toki asmeni,aciu dievui jis ne gimine man buvo.
Ir dar ligota zenta vaiko.Vel ne.
Del kardio tai svarbiausia mazu krajagysliu (kapiliaru)tinklu reikia neuzsiveisti ir reguliuot venine puse,beigi lipt i kalna ,rytais kazko su migdolais,vakare vandens.Sirdis tik pompa.Hardware. biggrin.gif
Atsakyti

Aš taip pat pavargčiau nuo Saintlinos mamos, nes ji ne tik save varo, bet ir visą šeimą. Nepaskaičiuoja, kad jau ji nevisagalė, o kai jėgų pritrūksta - pyksta ant vaikų, kad per mažai. Vyresni žmonės dažnai egoistiškais patampa, vaikai turi ir savo gyvenimą turėt, o ne tik jų norus vykdyt. Blaškyčiausi tarp pavargimo ir sąžinės graužaties.

Bet. Visuomet džiaugiuosi už visus, kad yra, gyvi, sveiki sąlyginai, savarankiški. Didelis turtas.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 14, 16:43)
<p>Aš taip pat pavargčiau nuo Saintlinos mamos, nes ji ne tik save varo, bet ir visą šeimą. Nepaskaičiuoja, kad jau ji nevisagalė, o kai jėgų pritrūksta - pyksta ant vaikų, kad per mažai. Vyresni žmonės dažnai egoistiškais patampa, vaikai turi ir savo gyvenimą turėt, o ne tik jų norus vykdyt. Blaškyčiausi tarp pavargimo ir sąžinės graužaties.</p><p>Bet. Visuomet džiaugiuosi už visus, kad yra, gyvi, sveiki sąlyginai, savarankiški. Didelis turtas.</p>


Kad tik tokios bėdos senatvėje...
Aš turiu savo planą senatvei tongue.gif . Jei ateis .
PS sodyba ant kalno , kai kelis sykius aukštyn žemyn tai kaip ir sveikata biggrin.gif ?
Ingrida mano toks spaudimas normalus biggrin.gif
Daktarai galvoja , kad aparatas sugedo . Aš taig nesu nendrelė , visi tikisi 145 viršutinio . Bent biggrin.gif
PS nuo gyvenimo kaime -2 kg pe savaitę. Judesys... Nes nelabai teisingai valgau .

Saintlina, kaip mažylis po egzo jaučiasi ?


Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 14, 15:39)
As tai ne.Ta mama kaip kokia skeriu armija naikina visus saintlinos augalus.Turejau toki asmeni,aciu dievui jis ne gimine man buvo.


Prajuokinai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 14, 18:04)
Daktarai galvoja , kad aparatas sugedo . Aš taig nesu nendrelė , visi tikisi 145  viršutinio . Bent  biggrin.gif

Saintlina, kaip mažylis po egzo jaučiasi ?


Tai įsivaizduok, kiek iš manęs tikisi, jeigu jau tu ne nendrelė )))

Nusivylęs jaučiasi. Dvi ar tris visiškai žioplas klaidas padarė, vieno uždavinio neišsprendė. Skaičiuoja, kad 88-89 balus turėtų surinkt.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 14, 15:39)
Del kardio tai svarbiausia mazu krajagysliu (kapiliaru)tinklu reikia neuzsiveisti ir reguliuot venine puse,beigi lipt i kalna ,rytais kazko su migdolais,vakare vandens.Sirdis tik pompa.Hardware. biggrin.gif

Į 5 aukštą lipimą skaitosi kalnas ar nelabai?Kodėl,kai gyvenome visai buvo nesunku,dabar grįžtame,kol užlipu uždustų. blink.gif Ar jau senatvė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 14, 18:24)
Į 5 aukštą lipimą skaitosi kalnas ar nelabai?Kodėl,kai gyvenome visai buvo nesunku,dabar grįžtame,kol užlipu uždustų. blink.gif Ar jau senatvė? ax.gif


Atpratai ...
Lipimas yra lipimas. Aš net sporto klube ant takelio jei tik galima darau kalniuką . Širdelei reikia treniruotės smile.gif

Saintlina tai labai gerai tokie balai 4u.gif Manau užteks įstoti ten kur nori ?
Koks gėris kai vaikai mokykloje nebesimo ... Jau 5 metai smile.gif
Na oras gal visiems tinkamas. Šilta, nekaršta, be saulės ... ir vėjas menkas lyginant su prajėjusiomis dienomis.
Kokis kiškis pas mane gyvena. Už lapę du kartus didesnis. MB juokėsi iš manęs, kol savo akimis nepamatė. Dabar pats visiems pasakoja apie megą kiškį. Lapei snukį išdaužytų ...
Atsakyti

Atpratai ...
Lipimas yra lipimas. Aš net sporto klube ant takelio jei tik galima darau kalniuką . Širdelei reikia treniruotės smile.gif

Saintlina tai labai gerai tokie balai 4u.gifManau užteks įstoti ten kur nori ?
Koks gėris kai vaikai mokykloje nebesimo ... Jau 5 metai smile.gif
Na oras gal visiems tinkamas. Šilta, nekaršta, be saulės ... ir vėjas menkas lyginant su prajėjusiomis dienomis.
Kokis kiškis pas mane gyvena. Už lapę du kartus didesnis. MB juokėsi iš manęs, kol savo akimis nepamatė. Dabar pats visiems pasakoja apie megą kiškį. Lapei snukį išdaužytų ...

Gal ten ne kiškis, o koks pabėgęs triušis, pvz belgų milžinas 😆

Atsakyti

Na ne ta spalva. Ir ne pirmi metai sutinku...

Atsakyti
Labos smile.gif

Vakar atvažiavusi į sodą dar sukišau kelis agurkus į žemę ir nupurškiau rožes ax.gif o va ir pasiekimai, mažu masažai padeda ax.gif na kitą savaitę jau mažinsiu skaičių, žiūrėsiu kaip toliau vyks reikalai.
Oi ta senatve...dievaž neaišku kaip kokia laukia..o ar priklauso nuo mūsų...gal...va mamukas mano oho kokia valdinga buvo..taip buvo...po komos tarsi ją pakeitė..gal tikrai liga duodama, kad mes keistumėmes...
Uošvis jau slaugoje, uošvienė lipa sienom, visgi 60 metų kartu, diena dienon, varge ir džiaugsme, ligoje ir sveikatoje... smegenys sukasi, kad taip turi būti, jai lengviau, bet širdis sako ką kitą....et...
O aš šiandiena ant kelio sutikau gandrą bevaikščiojanti ir lapiuką dantyse matyt pelę besinešanti ax.gif
Pas mus lapių sode yra ir nemažai, naktimis girdisi kaip loja, MB netiki, kad lapės loja bet tikrai visai kitoks lojimas ax.gif
Dusia pavydžiu dievaž pavydžiu to nelakstymo biggrin.gif
Geros dienos
Atsakyti

Priedas  14DE11BD-C3C1-4241-BB88-CD09A487D928.jpeg   131,66KB   2 Parsiųsta kartų

Mes irgi turim savo lape, net urvą esu jos radus.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 14, 18:42)
Kokis kiškis pas mane gyvena. Už lapę du kartus didesnis. MB juokėsi iš manęs, kol savo akimis nepamatė. Dabar pats visiems pasakoja  apie megą kiškį. Lapei snukį išdaužytų ...


gibridas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 14, 18:42)
Saintlina tai labai gerai tokie balai   4u.gif  Manau užteks  įstoti  ten kur nori ?



jeigu tiek ir bus, tai tikrai labai geras rezultatas. Bet jis tikėjosi daugiau. Ir klaidos kokio žioplumo.. pvz. sprendiny -3 perkeliant į kitą eilutę parašyta +3. Ir psio, toliau nuėjo neteisingai. Ai, bet nereik vyt Dievo į medį, puikiai ir taip.
Nežinau, ar užteks. Gi nėr dar rezultatų nei vieno egzo, o informatika net nelaikyta dar. Be to, priklausys nuo to, kokie balai bus kitų stojančių. Bet su anglų jam puikiai, su informatika irgi. Jei nenutiks bėdos su lietuvių, turėtų užtekt.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 06 15, 07:12)

Pas mus lapių sode yra ir nemažai, naktimis girdisi kaip loja, MB netiki, kad lapės loja bet tikrai visai kitoks lojimas  ax.gif



o stirninai kaip loja bigsmile.gif

prisiminus kiek turi pomidorų, įtariu kad agurkų toli gražu ne kelis pasodinai ))

Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 15, 07:33)
Mes irgi turim savo lape, net urvą esu jos radus


kaip šuo reaguoja? Kvapą lapišką juk jaučia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 birželio 2023 - 07:51