Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Baravykai pas mus subinėn nuėjo, MB plocam guli, tempa virš 39, atkrito. Taip kaip aš, beveik pasveikau ir pyst 39. Tas pats scenarijus. Sunkus bronchitas, kraujas rodo stiprų uždegimą. Pirmadienį viską kartos ar neperšoko į plaučių uždegimą.

Atsakyti

Baravykai pas mus subinėn nuėjo, MB plocam guli, tempa virš 39, atkrito. Taip kaip aš, beveik pasveikau ir pyst 39. Tas pats scenarijus. Sunkus bronchitas, kraujas rodo stiprų uždegimą. Pirmadienį viską kartos ar neperšoko į plaučių uždegimą.

Oho 😮 laikykitės  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 10 25, 19:42)
<p>Ingrida, ne Šanūką turi? </p>

Šanūką vyriausia dukra prižiūri,sakė žviegia,ilgisi dukros,žento,tie parai išvažiavo.Nu viešpatėli,ką kaimynai pasakys?
Aš saugosiu 10 dienų kiemsargytę,pažystama serga vėžiu,gydosi Vokietijoje,tai jau antrą kartą saugau.Tai katės neatvežė,sakė ta ilgisi namie šunytės,eina langais.Esu saugojųsi visą mėnesį katę ir šunę. ax.gif Prabuvo šunė visą dieną lauke,dabar sėdi prie durų ir laukia kada vėl į lauką?O pas mane vidury savaitės atvažiuoja du šuniukai su svečiais,tai jau vaikščiosime su pavadėliu. ax.gif
Seilės varva,Saintlina kiek Tavo pusėje baravykų.Mamai sakau metame viską ir varome Varėnon. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: [b!]Vakar[/b!], 21:01

O kas visa tai valgo?

Kambariuose teik????

Nu kas kas.. paskui vištos )))

Ugu, kambary tiek rodė. Bet aš į jų pusę duris uždariau, radiatorius užsukau ir langus atidariau. Tai šiuo metu jau galima miegot 

Atsakyti

Ačiū, Saintlina 💗

Atsakyti
Atėjo atsakymas kraujo ir šlapimo.Labai nuo normų nėra baisiai,WBC leukocitų 3.25,norma 4.00-9.00.Čia gal nėra tragiška?Šlapime nitritų rasta,leukocitų WBC 100 rasta,eritrocitų RBC-10.Čia gal uždegimą rodo?Nes su šlapimu blogai,varinėjo ir su skausmu šiek tiek.Nesulaukiau gydytojos,geriu OSPAMOX.Iš karto geriau.Antradienį tik pas gydytoją,dvi savaites prasikankinau,dabar bent nebe skauda ir nevarinėja. ax.gif
Pou,sveikite,užjaučiu tikrai,ne duok dieve.
Atsakyti

Nu kas kas.. paskui vištos )))

Ugu, kambary tiek rodė. Bet aš į jų pusę duris uždariau, radiatorius užsukau ir langus atidariau. Tai šiuo metu jau galima miegot 

Kosmonautai tavo tėvai. Gal jie kokie nudistai, kad tokios šilumos reikia namie 🤭

Vėl žiūriu prasideda palata čia, baisus mūsų klimatas išties. 

Atsakyti

Atėjo atsakymas kraujo ir šlapimo.Labai nuo normų nėra baisiai,WBC leukocitų 3.25,norma 4.00-9.00.Čia gal nėra tragiška?Šlapime nitritų rasta,leukocitų WBC 100 rasta,eritrocitų RBC-10.Čia gal uždegimą rodo?Nes su šlapimu blogai,varinėjo ir su skausmu šiek tiek.Nesulaukiau gydytojos,geriu OSPAMOX.Iš karto geriau.Antradienį tik pas gydytoją,dvi savaites prasikankinau,dabar bent nebe skauda ir nevarinėja. ax.gif
Pou,sveikite,užjaučiu tikrai,ne duok dieve.

Gal tiesiog pūslės uždegimas buvo, kraujas dar ilgai sureagaves rodo po to

Atsakyti

Baravykai pas mus subinėn nuėjo, MB plocam guli, tempa virš 39, atkrito. Taip kaip aš, beveik pasveikau ir pyst 39. Tas pats scenarijus. Sunkus bronchitas, kraujas rodo stiprų uždegimą. Pirmadienį viską kartos ar neperšoko į plaučių uždegimą.

Čia korona jam?

Atsakyti