Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Oi kaip gaila vaiko...nu gal mama kaip nors naujas nupirks,nu kaip dabar be dovanos!O jam bus pamoka.

As turbut nupirkciau,esu minksta del vaiku.

Atsakyti

Oi kaip gaila vaiko...nu gal mama kaip nors naujas nupirks,nu kaip dabar be dovanos!O jam bus pamoka.

As turbut nupirkciau,esu minksta del vaiku.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Oi kaip gaila vaiko...nu gal mama kaip nors naujas nupirks,nu kaip dabar be dovanos!O jam bus pamoka.

As turbut nupirkciau,esu minksta del vaiku.

Pirksiu, be abejo

Atsakyti

Labas rytas, 

Marakeše. Važiuosim į Kasablanką.Skrydis sunkus ir ilgas. 

Atsakyti

unsure.gif
Ar ne per gerai tu čia? Panašu, kad ir dažniau reikės gaspadinaut, kad taip gerai einasi biggrin.gif

Daba kaip užsimaniau tų tavo barščių su grybais... unsure.gif

aha, jau girdėjau, kad reiks dažniau organizuot, nes labai gerai gavosi. Figuški. Aš geriau atvažiuosiu kaip svečias. Tegu organizuojasi kas nors kitas. 

A sriubos aš irgi vakar užsimaniau, tai sau viriausi, nes tos neturėjom kada paragaut )))

Atsakyti

Labas rytas,

Viskas ir aš barščių noriu  :D Saintlina gera gaspadinė  :4u: 

Atsakyti

Viskas ir aš barščių noriu  :D 

barščių virusas ))))

Atsakyti

ir dar koks  :lol:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

O mes neseniai valgem barsciu pas draugus,jie vire paskutiniu atostogu diena,praejusi antradieni,pasikviete mus,nes reikejo viska svalgyt isvaziuojant :D .

Kiek vesesnis rytas,bet sauletas.

Nu jau vakar kokia buvo diena,tai tikrai,nezinau ar bebus,o gal?Cia labai is leto syla ryte,iki 12 val po 1 laipsni i valanda .

Didziausias nemalonumas-uodai ir moskes,nera tokio ryto,kad neturetum sviezaus ikandimo.Jei su paklode uzsidengi iki ausu,ikanda i veida.Mes gi 10 aukste,kaip jie taip aukstai pakyla?Draugu bute gyvenom kelis rudenius,ten pirmas aukstas,tai jokiu ikandimu. :blink:​ 

Atsakyti