Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikutės,

Anidanda, gražus sūnaus jubiliejus - sveikinimai visiems!

Dusia, kaip tik apie tave šiandien pagalvojau, Mildą dėliodama. Puikių įspūdžių, lauksim sugrįžusios!

Kažkaip sunkiai vadalojamės iš to viruso, ar dar ir antro ant viršaus. Išguldė antra banga su 39. Toks gražus oras, o lovos. Vakar namus pabandžiau patvarkyt, tai jėgų tik virtuvei ir tualetui su vonia užteko. Prakaitas žliaugia, kojos linksta. Palauks tos dulkės.

Vyras taip naktim kosėja, kėliausi 2 val., tepiau, masažavau, nes visi namai sukilom.

Žodžiu, saugkit sveikatą.

Atsakyti
saintlina,neturek 100 pinigu,ber turek 100 draugu.Ir dar geru,istikimu. 4u.gif
Dusia,turbut jau viesbutyje pratinasi lova,snagiu akimirku.
Anidanda,nieko ner geriau,kaip pasibut podusam su
vaiku
Labai gera diena,vanduo labai siltas,jau 2x maudziaus,viena kart prasiejau pajuriu.Musu pluazas kriaukles formos ir pavadinimas La Concha,kas reiskia kriaukle,tai smagu prasieit tokia ilanka,braidant vandeniu.
MB sako,gal jau turbut paskutine vasaros diena tokia grazi.
Aplink vien ukrainieciai,rekia sukaluoja,viena kompanija tryse pagyvene laka sampe tiesiai is butelio,zodziu,jei ju nebutu,butu tuscias pliazas.Gerai gyvena jie cia.Prisiklausiau daug apie juos .Rusai sako,nera nelaumes,kuri laimei nepadetu,ar kaip ten
Atsakyti

Pou,kas cia su jusu imunine negerai,sergat ir sergat.Gal kazkaip stiprint reiktu,pavalyt organizma,gaila skaityt,baisu,kai tokia negalia.Gerkit seivamedziu,kaip kavasucitrina,kad gydesi,gal greiciau issikapstysit.

Atsakyti

Virusą turėjom visi prieš metus. Tokiu metu ligoninėj gulėjau.

Mano ne silpna imuninė, o audringa. Silpna pas Sūnų, bet jis jau prieš mėnesį Covidu prasirgo. Dabar mes su MB sergam kažkokia zaraza.

Aš sirguliavau, buvau jau sveika bemaž ir vėl pablogėjo. Gali būti, kad neišsisveikus, kažkas naujo prisidėjo.

Geriu aš, bet negaliu padauginti.

Atsakyti

Grįžom iš Rygos. Sūnus savo gimtadienio dovaną pametė, viešbutyje turbūt paliko naujas ipods ausines. Tai liūdi vargšas. Paskambinom, viešbutis sako nerado. Bet vakar prieš miegą jis naudojo jas, tai negali juk kažkur kitur būt pamestos. Nu žodžiu, gaila vaiko 

Atsakyti
Pou, nu o kaip tą sveikatą nuo virusų apsaugot? Tie virusai buvo, yra ir bus. Visur. Prilips tai prilips. Tai tada bandyt staigiai juos naikint, vos pajutus pirmus požymius.

Luety, šeivamedis tinka vos pajutus, kad virusas kimba. Tada staigiai ir daug gert - po 5-6 puodelius per dieną. Čia ne aš sugalvojau. Bet taip darau ir man tinka.
Atsakyti

Eina sau, kaip nepasisekė Anidandos vaikeliukui.. nabagas..

Atsakyti

Saintlina kaip smagu, kad drauges turi ne tik prie sampes taurės biggrin.gifprašau detaliau, ką gaminote uzkandykans ir kaip sriubyte išvirė te smile.gif

Užkandukams tik duoną kepiau ir tris tinginius dariau (dingo be pėdsako). Visa kita pirkom. Sriubos išviriau 17 litrų (barščių su džiovintais baravykais). Sakė, kad labai skani.  Liko tik tuščia tara. Šašlyko daug buvo, mergelė užsikniso kept ant dviejų šašlykinių. Tai šašlo liko. Skanus buvo, bet daug.

Atsakyti
Saintlina,šaunuolė. 4u.gif

Anidandos,Berniukui,ar jau vyrui?- 4u.gif 4u.gif

Mergaitės kiek kainuotų 50g,džiovintų baravykų?Dėlioju į dėžutes ir nežinau kainos.Pas mane jau visas turgelis namuke. biggrin.gif biggrin.gif Medus,vynai,dukra atvežė rankų darbo muiliukų stiklainiukuose,reikia jaunimui padėti,hidroltai,megztos kojinės,sultys.Dabar noriu padėti baravykų džiovintų,mes tikrai nesuvalgysime tiek.Dar daug turiu džiovintų raudonikių,bet jie man neišvaizdūs,juodi. ax.gif Raudonikiai ir pigesni?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 10 20, 17:59)
Sriubos išviriau 17 litrų (barščių su džiovintais baravykais). Sakė, kad labai skani. 

unsure.gif
Ar ne per gerai tu čia? Panašu, kad ir dažniau reikės gaspadinaut, kad taip gerai einasi biggrin.gif

Daba kaip užsimaniau tų tavo barščių su grybais... unsure.gif
Atsakyti

Anidanda, žiauriai nepasisekė :(

Saintlina, skaniai susikaitė!

Ingrida, FB 100 g rinktinių baravykų - 10 eurų, tokie, kurių galvos buvo didesnės, geltonom apačiom, pigesni; raudonikiai taip pat pigesni, bet jei daug turi - pardavinėk. Aš seniai jau tau sakiau, kad rink grybus ir pardavinėk, juk mėgsti grybaut, kur tiek dėt.

Aš MB sakiau, jei gyvenčiau prie miško ir nedirbčiau, grybaučiau ir grybaučiau. Tikrai nemenkai žmonės gali uždirbti, kai metai geri.

Atsakyti

saintlina,neturek 100 pinigu,ber turek 100 draugu.Ir dar geru,istikimu. 4u.gif
Dusia,turbut jau viesbutyje pratinasi lova,snagiu akimirku.
Anidanda,nieko ner geriau,kaip pasibut podusam su
vaiku
Labai gera diena,vanduo labai siltas,jau 2x maudziaus,viena kart prasiejau pajuriu.Musu pluazas kriaukles formos ir pavadinimas La Concha,kas reiskia kriaukle,tai smagu prasieit tokia ilanka,braidant vandeniu.
MB sako,gal jau turbut paskutine vasaros diena tokia grazi.
Aplink vien ukrainieciai,rekia sukaluoja,viena kompanija tryse pagyvene laka sampe tiesiai is butelio,zodziu,jei ju nebutu,butu tuscias pliazas.Gerai gyvena jie cia.Prisiklausiau daug apie juos .Rusai sako,nera nelaumes,kuri laimei nepadetu,ar kaip ten

Taip, tikrai, nieko nėra geriau. Ypač kai žinai, kad tuoj vaikas kels sparnus is namų 

Atsakyti