Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

saulė blizgina kaip, dar pasidžiaugt negaliu.

Dusia, Luety artimieji išsibarstę, jei gerai suprantu. Man taip pat būtų iššūkis.

Atsakyti
Labas rytas,
Grybu mūsų krašte nėra , vienas baravykas, kelios umedes, sauja rudmesiu ir pirma kart rinkau guotes pilkasias, man skanu. Žodžiu norejau ir pagrybavau, tiesa MB sklype pievagrybių daugiau pririnko tongue.gif
Obuolius nusiskyniau, pomidorai pašalo, šiandien raugsiu. Labai tingisi dirbti ax.gif
Aninanda sveikinimai 4u.gif
Dusia dar yra kalamata alyvuoges jų spalva vos į rausvuma.
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: [b!]Šiandien[/b!], 08:35
Labas rytas,
Ingrida,man irgi smagu skaityt,kaip jus kuriates sodyboj,kiek meiles jai idedat na ir zinoma,kapitalo.
Dusia,kodel be artimuju.Broliui UK mlapkrity sueis 55,tada gales pasiimt sutaupyra privacia pensija,parduoda nama ir ieskosi kazka Iralijoj .Sunus,dukra vasara atvaziuos pas mus atostogu,gal ir brolis,kad tik nesugalvotu naujo virusi ir naujo uzdarymo,o Ispanija tokua salis i kuria visi plaukia atostogaut .Lektuvas skrenda i aerouosta salua musu,apie 30km.Biluetai i ji pigus,visada 30-40£.Nebusim izoliuoti.Mane vaikai skatina nuomotis cia,niekas nepasake,kad gryzkit ir teskit gyvenima UK .Pagaluau,kuek man beliko gyvent!Pagal statistika-10-15m.,o tikrumoj neaisky,kiek Dievulio atseiketa,tai irnorisi gycrnt silumoj,saulej.
Nezinau ar pavyks isikurt,reikia ispaniskai+viena is man zinomu kalbu asistento,nes cia niekas nekalba angliskai ir tailabai apsunkina reikalus.Net appointmenta pasiimt i banka,turi skambint ispaniskai . bigsmile.gif
Atsakyti

Luety, parsisiųsk duolingo programėlę, pramoksi biski ispanų, nes ši kalba lengva, daug tokių pačių žodžių kaip anglų, visi tarptautiniai žodžiai juk iš lotynų kilę. Aš lb greit pramokau

Atsakyti

Luety , sakau , kad visų patirtys skirtingos  :4u: . Aš tik bandžiau pasimatuoti Tavo batus , susiskaičiuoti, perleisti  per savo patirtį. Šiai dienai. Kas bus po 10 ar 15 metų nežinau .

Atsakyti